Odbierz kompleksowy program autoterapii integralnej, transformacji życia, osobowości, relacji i kreowania nowej rzeczywistości, którego nie znaleźliśmy w Polsce a który pomógł +3000 naszym klientom uwolnić blokady, zrozumieć siebie, przejść transformacje i diametralnie polepszyć jakość życia.

Dzisiaj w wyjątkowej cenie + 5 prezentów i dostęp do platformy VOD na której znajdziesz mnóstwo nagrań, kursów i procesów transformacji.

Zobacz poniższe video, kliknij play i dowiedz się jak bardzo ten program zmieni Twoje życie (albo zjedź niżej, aby dowiedzieć się co konkretnie dzisiaj otrzymasz)

12 bardzo praktycznych e-booków, krótkich, oszczędzających Twój czas, pełnych konkretnych rozwiązań, transformujących pytań, których nigdy sobie nie zadałeś/aś, wskazówek i ćwiczeń, które przetłumaczyliśmy na język Polski ponieważ nie znaleźliśmy tej wiedzy u nas w kraju

Ten program zmienił nasze życie (dostępny jest tylko na tej stronie)

więc dzielimy się nim, aby więcej Polaków mogło przejść kompleksową autoterapię, uwolnić się od ciężarów i zmienić swoje życie.

Otrzymujesz:

(zobacz czego się nauczysz)

 • Psychologia Transformacji cz.1 / nauczysz się autoterapii integralnej, poznasz metody, ćwiczenia i narzędzia z najskuteczniejszych nurtów terapeutycznych do pracy z własnym wnętrzem, aby uwolnić się od przeszłości i stawać się coraz bardziej zintegrowanym, szczęśliwym człowiekiem (EPUB/MOBI/PDF)
 • Psychologia Transformacji cz.2 /  poznasz wiedzę, którą Peter Shepherd zbierał przez 40 lat jako terapeuta integralny a którą teraz dzieli się z Tobą w tym e-booku (EPUB/MOBI/PDF) – łącznie 369 stron PRAKTYKI, która absolutnie zmienia życie. 
 • + 10 praktycznych e-booków [Archetypowy model transformacji] / te krótkie, niesamowicie praktyczne, pełne ćwiczeń i konkretnych rozwiązań/ wskazówek e-booki nauczą Cię umiejętności, dzięki którym poprawisz jakość wszystkich sfer życia. 
 • EMOCJE – od A do Z Poznasz 15 sposobów jak skutecznie radzić sobie z emocjami, otrzymasz procedurę uwalniania emocji i nauczysz się nimi zarządzać, aby już nigdy nie mieć problemu z zalewającymi Cię emocjami, których nie rozumiesz i nie wiesz co z nimi zrobić. (PDF)
 • AKCEPTACJA – od A do Z poznasz 7 niezwykle skutecznych, praktycznych i wyzwalających metod samoakceptacji, które zmienią twoje życie o 180 stopni, nauczyć się stosować w praktyce akceptację w twoim życiu, aby natychmiast poczuć lekkość, stać się bardziej wyluzowanym i spontanicznym. (PDF)
 • EGO – poznaj swoją osobowość poznasz 10 sposobów jak twórczo i skutecznie rozwijać swoją osobowość oraz 11 głównych funkcji ego, które całkowicie zmienią Twoje podejście do kształtowania siebie i swojego życia.  (PDF)
 • Pożądanie i pragnienia poznasz 3 główne dynamiki pożądania i nauczysz się transformować tą potężną energią świadomie, aby stwarzać dla siebie wymarzone życie, poznasz techniki zarządzania pragnieniami i pożądaniem, aby mieć lepsze, głębsze relacje i bez wstydu sięgać do swoich najgłębszych pragnień oraz je realizować.  (PDF)
 • Przywiązania – węzły energetyczne zrozumiesz jak ogromną rolę mają w twoim życiu przywiązania, jak powstają blokady energetyczne, które zatrzymują cię w miejscu, poznasz całkiem nowe podejście do zmian i różnorodności, które pozwoli Ci odetchnąć, odnaleźć spokój wewnętrzny i otworzyć się w lekkości na zmiany (PDF)
 • Pewność siebie, samoocena, asertywność, wizerunek poznasz 6 skutecznych technik rozwijania pewności siebie, 12 technik wzmacniania asertywności, 5 technik kształtowania wizerunku i samooceny, dowiesz się czym jest prawdziwe poczucie własnej wartości oraz jak możesz je tworzyć, rozwijać i wzmacniać każdego dnia (PDF)
 • Projekcje psychologiczne dowiesz się czym jest i jak OGROMNIE wpływa PROJEKCJA na twoje życie, zobaczysz w jaki sposób i przed czym Cię chroni oraz w jaki sposób wpływa na Twoje relacje, emocje, konflikty i blokady wewnętrzne. Nauczysz się uwalniać od swoich projekcji.
 • Ukierunkowana wyobraźnia nauczysz się korzystać z wyobraźni przez cały dzień i świadomie nią kierować, aby stwarzać dla siebie piękne sytuacje, nowe możliwości i życie marzeń. Przejdziesz proces rozwijania twórczej wyobraźni i kreatywności. Rozwiniesz w sobie zdolności twórcze. (PDF)
 • Modelowanie życia – Otrzymasz instrukcję identyfikacji wzorców i schematów osobowości, poznasz 187 cholernie skutecznych i transformujących pytań pomagających rozwiązać konkretne problemy i wyzwania, przejdziesz proces odkrywania swoich wartości,  swoich mocnych stron, program rozwiązywania obecnych problemów i wyzwań oraz zmiany zachowań (PDF)

+ dzisiaj otrzymujesz 5 wyjątkowych prezentów, natychmiastowy dostęp, procesy terapeutyczne, fragmenty audiobooka Shadow Work Program i dostęp na 2 lata do platformy VOD na której znajdziesz nagrania i procesy transformacji od terapeutki wielowymiarowej

 • 30 MINUTOWY terapeutyczny proces prowadzony “uwolnij blokady z domu rodzinnego” (gratis o wartości 49,90 ZŁ!) (AUDIO) dzięki któremu uwolnisz się od ograniczających, podświadomych programów, przekonań na swój temat i myśli, które przejąłeś/aś od swoich rodziców, często we wczesnym dzieciństwie
 • 20 minutowy proces terapeutyczny prowadzony “odkryj swoje prawdziwe pragnienia, zobacz kim jesteś naprawdę” (gratis o wartości 49,90 zł!) (AUDIO) dzięki któremu odkryjesz swoje prawdziwe, głębokie pragnienia, zobaczysz kim jesteś bez zakazów i ograniczeń, kim byś był, gdybyś mógł wszystko, co byś wyraził, co powiedział, jak się zachowywał… Ucieleśnisz to.
 • Audiobook „Shadow Work Program” (fragment) uwalnianie naturalnych odruchów serca, otwieranie się na swoją głębię
 • E-book”Shadow Work Program” (fragment) Puszczanie oporu przed pracą z odrzuconymi, wypartymi częściami siebie, które są bramą do twojej samorealizacji, spokoju i szczęścia
 • Dostęp na 2 lata do platformy VOD (tylko w ramach tej oferty!) na której znajdziesz wszystkie e-booki + mnóstwo procesów terapeutycznych i kursy 

Wszystkie e-booki to książki w formie elektronicznej w formacie PDF. Można je czytać na telefonie, komputerze lub tablecie. Otrzymasz je natychmiastowo na swojego maila podanego przy zamówieniu.

Naucz się zmieniających życie umiejętności, poznaj narzędzia i ćwiczenia od terapeuty integralnego z 40 letnim doświadczeniem, które pomogą Ci uwolnić blokady i zbudować lepsze życie.

Cena standardowa za ten pakiet z bonusami: 399 zł

Cena standardowa za ten pakiet bez bonusów: 249 zł

Cena promocyjna, dzisiaj cały pakiet + 5 prezentów i dostęp do platformy VOD: 

49,90 zł 

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

To co przeczytasz na tej stronie może zmienić Twoją przyszłość

Przeczytałem w życiu wiele książek. 

Za każdym razem, gdy byłem w empiku to moimi przyjaciółkami zostawało kilka egzemplarzy.

Za każdym razem łudziłem się, że może to właśnie one zmienią moje życie.

Trochę czytałem ale zazwyczaj odkładałem na półkę a moje życie się nie zmieniało.

Dopóki nie zrozumiałem, że zmiana jest możliwa tylko gdy…

Zaangażujesz się w skuteczny, sprawdzony proces transformacji

Niewiem czy zauważyłeś/aś, ale ludzie mają już dość wiedzy. 

Wszystko można znaleźć w internecie. 

Mamy chaos informacyjny, trzeba bardzo uważać co się czyta, Twój czas jest cenny.

Potrzebujesz TYLKO zrozumienia i odpowiednich narzędzi, które pomogą Ci wprowadzać realne zmiany.

Potrzebujesz nauczyć się, jak skutecznie pracować ze swoim wnętrzem, aby uwolnić się od przeszłości i wieść lepsze życie.

Ludzie mają dość obietnic bez pokrycia, mamy trudne czasy.

W internecie jest coraz więcej kursów, programów, książek, e-booków i innych magicznych pigułek.

Większość to wiedza, które NIE PRZEKŁADA SIĘ REALNIE NA JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA.

Czy nie to jest Twoim celem? Każdy chce żyć lepiej, czuć się lepiej, mieć poukładane życie.

Dlaczego ciągle szukasz nowej wiedzy?

Widzisz… jest taka zasada, która mówi, że 20% działań daje 80% efektów. 

Tak było, gdy trafiłem na Psychologię Transformacji i 12 e-booków, które oferuję Ci na tej stronie. 

Potrzebowałem nauczyć się konkretnych narzędzi, które pomogą mi lepiej radzić sobie w życiu.

Potrzebowałem poradzić sobie ze swoją przeszłością, poukładać swoje życie, kompleksowo.

Potrzebowałem kogoś, kto mnie poprowadzi. Miałem dość chaosu informacyjnego. 

I tak trafiłem na Psychologię Transformacji oraz 12 e-booków na temat Archetypowego modelu transformacji.

Pokażę Ci NOWĄ DROGĘ do wolności wewnętrznej.

Mam nadzieję, że ogladałeś/aś film na początku tej strony. Jeśli nie, to wróć do niego.

Jeżeli chcesz przejść prawdziwą zmianę to musisz skupić się na sobie.

Jesteś gotów, aby zanurkować naprawdę głęboko w siebie? 

Psychologia Transformacji + 12 e-booków, które otrzymujesz w tym wyjątkowym programie terapeutycznym to paliwo rakietowe dla Twojego rozwoju. 

Nie jest to łatwy proces i jeśli chcesz zobaczyć prawdziwe zmiany to musisz się zaangażować. 

Czy warto? A co jest ważniejsze niż Twoje szczęście? 

Dla kogo jest ten program?

 • Masz dość czytania książek, które dają Ci szczątkowe informacje na temat procesu zmiany
 • Nie masz czasu na czytanie 300 stronnicowych książek, potrzebujesz KONKRETÓW i EFEKTÓW
 • Chcesz uwolnić się od przeszłości, poukładać swoje życie, nauczyć się radzić sobie z problemami
 • Chcesz poznać wiele nurtów terapeutycznych, w tym Psychologię Transpersonalną, w maksymalnie skondensowanej i praktycznej formie
 • Chcesz nauczyć się kluczowych umiejętności autoterapii i zarządzania sobą, nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach
 • Chcesz przejść prawdziwą zmianę, masz dość obecnego życia i czujesz, że to ten moment, aby podjąć dojrzałą decyzje.
 • Pragniesz stać się lepszą wersją siebie, szczerze z serca.

            Jeśli jesteś jedną z takich osób…

Ten program jest sprawdzonym przez 3000 osób i skutecznym rozwiązaniem

 • Ten program to synteza Psychologii Transformacji oraz skutecznych nurtów terapii i samodoskonalenia, duchowości i metafizyki.
 • Część tego programu to autorski “Archetypowy model transformacji”, dzięki któremu zmienisz podejście do siebie i swojego życia.
 • Ten program to kompleksowe i holistyczne spojrzenie na CZŁOWIEKA, uwarunkowania, blokady, traumy i mnóstwo innych kluczowych tematów.
 • Ten program to kilkadziesiąt praktycznych ćwiczeń, narzędzi i umiejętności, które zostaną z Tobą do końca życia.
 • Ten program to inwestycja w siebie, które zwraca się w każdej chwili Twojego życia ponieważ uczy Cię jak radzić sobie z problemami wewnętrznymi.
 • Ten program pomógł już ponad 3000 osób zrozumieć siebie i swoje blokady, odkryć ich przyczyny i uzdrowić siebie.
Zobacz, co terapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem mówi o Psychologii Transformacji
Poznaj więcej opinii naszych klientów
Naucz się zmieniających życie umiejętności, poznaj narzędzia i ćwiczenia, które pomogą Ci uwolnić blokady i zbudować lepsze życie.

Cena standardowa za ten pakiet: 249 zł

Cena promocyjna: 49,90 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]