Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

80%

CZEKAJ! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycje w szalenie niskiej cenie przygotowaną tylko dla klientów. Ta oferta jest ważna tylko teraz i na tej stronie.

(na końcu tej strony dokończysz swoje zamówienie)

Gratulujemy świetnej decyzji, ten program całkowicie zmienia perspektywę.

Skoro jesteś na tyle świadomą osobą, aby zajrzeć głęboko w siebie i z pomocą 12 praktycznych e-booków nauczyć się nowych umiejętności i poznać wiedzę, której nie ma 90% społeczeństwa to...

Na tej stronie możesz pójść o wiele, wiele głębiej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której Twoja praca z e-bookami będzie o wiele głębsza, skuteczniejsza i transformująca.

8 procesów terapeutycznych audio nagranych przez terapeutkę wielowymiarową, które pomogą Ci uwolnić głębokie, podświadome blokady i przejść transformacje

189 minut Twojej własnej, żywej praktyki i pracy na swoich aktualnych blokadach, jak indywidualne sesje terapeutyczne, w Twoim domu. Zakładasz słuchawki i jesteś prowadzony/a głosem terapeutki.

Posłuchaj fragmentu procesu terapeutycznego:

PROCES 1#

Odkrywanie i ucieleśnianie Twojego ukrytego potencjału oraz zablokowanych energii poprzez eksploracje Twoich bohaterów czyli zrozumienie cech z jakimi się utożsamiasz i ich przeciwieństw oraz transformacja wypartych cech z podświadomości ucieleśnionych w Twoich ulubionych bohaterach. (19 minut audio)

PROCES 2#

Zmiana wzorców sytuacji i zdarzeń, odkrywanie przyczyn i przeciwieństw, czyli odkrywanie tego, gdzie w swoim życiu za bardzo skupiasz się na jednym aspekcie rzeczywistości, nie widząc innych potencjalnych możliwości, które często są w twojej podświadomości.
(20 minut audio)

PROCES 3#

Identyfikacja i transformacja podświadomych wzorców i przekonań rodzinnych wpływających na całe Twoje życie, czyli głęboka praca terapeutyczna, sięgająca dzieciństwa i często nieświadomych, rodzinnych programów, które sterują twoim życiem z ukrycia (30 minut audio)

PROCES 4#

Pogłębiona praca z rodzicem, odkrywanie głębokich ran i traum w relacjach z rodzicami, które wpływają z ukrycia na wszystkie twoje relacje, zachowania i reakcje w związkach oraz to, jakich partnerów i ludzi do siebie przyciągasz (28 minut audio)

PROCES 5#

"Widzę to w Tobie", czyli odkrywanie projekcji w innych osobach i tego, czego w sobie tak naprawdę nie akceptujesz, projektując to na innych ludzi. Odzyskasz wolność i samoświadomość w swoich relacjach (22 minut audio)

PROCES 6#

Projektowanie nieprzepracowanych traum, czyli odkrywanie i transformacja tego, co widzisz w innych a co tak naprawdę jest twoje. Odkrycie i transformacja tych projekcji zmienia twoje relacje, reakcje i uwalnia Cię od napięć (20 minut audio)

PROCES 7#

Praca z traumą i trudnymi, bolesnymi wydarzeniami - bezpieczny i uzdrawiający powrót do przeszłości, dzięki któremu uwolnisz ból, emocje, napięcia i energie, które nie pozwalają Ci iść do przodu i czerpać przyjemność z życia (30 minut audio)

PROCES 8#

Medytacja uziemiająca, powrót do siebie, ciała, zaufania i bezpieczeństwa, dzięki której odzyskasz spokój, uziemienie, dobry kontakt ze sobą i swoim ciałem (20 minut audio)

Dlaczego warto skorzystać z tej jednorazowej propozycji?

Powyższe procesy prowadzone otrzymasz w formie nagrań mp3 na platformie VOD z gwarantowanym dostępem na 2 lata.

Każdy proces został starannie nagrany przez terapeutkę - empatę, która jasnowidzi i jasnoczuje.

Każdy proces jest jak indywidualna sesja terapeutyczna, zakładasz słuchawki i jesteś prowadzony/a głosem Natalii.

Wszystkie procesy to łącznie 189 minut czyli ponad 3 godziny nauki umiejętności, Twojej praktyki autoterapii i samouzdrawiania.

Każdy proces jest warty 49,90 zł a więc wszystkie procesy normalnie kosztowałyby Cię 399,90 zł.

Standardowa cena tego pakietu (8 procesów terapeutycznych) to 399,90 zł

Tylko teraz i na tej stronie możesz odebrać cały pakiet 8 procesów terapeutycznych za:

99,90 zł

A więc odbierasz pakiet 12 e-booków + 8 procesów terapeutycznych audio + dostęp do platformy VOD na 2 lata (wszystko w jednym miejscu!) za:

149,90 zł
zamiast 649,90 zł