Specjalna i jednorazowa oferta dla Ciebie, tylko na tej stronie przez najbliższe 20 minut. 4 za 1 [-80%]

E-book już poleciał na Twoją skrzynkę e-mail (gdyby nie doszedł to sprawdź spam oraz "oferty") Tymczasem przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego!


"Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja" (kurs audiobook: 75 minut praktyki do słuchania, ćwiczenia, pytania, transformacja relacji, bliskości i autentyczności) autorstwa Petera Shepherda, autora naszego bestsellera "Psychologia Transformacji" + 3 praktyczne e-booki, które przeczytasz w 60 minut i nauczysz się praktycznych umiejętności, które znacznie polepszą każdy Twój dzień.

To wszystko za 19,90 zł zamiast 84,90 zł. Tylko przez najbliższe 20 minut.

audiobook

Posłuchaj fragmentu kursu w formie audiobooka  

Poświęć 7 minut i zobacz w jaki sposób nieświadome, uwewnętrznione i nierealne wymagania wobec siebie oraz przymus bycia “odpowiednim” wpływają na Twoje relacje – ze sobą samym i innymi ludźmi. Dowiesz się także jakie 3 czynniki stanowią podstawę dobrej komunikacji, jak działają oraz jak je rozwijać.

wypełnione praktycznymi wskazówkami i gotowymi rozwiązaniami, proces autorstwa Jamesa Harveya Scouta, twórcy teorii pól archetypowych.

Audiobook + 3 e-booki, tylko przez:

Godziny
Minut
Sekund

84,90 zł

19,90 zł

Ta niewiarygodnie niska cena nigdy więcej się nie powtórzy. Otrzymujesz 1 audiobook i 3 e-booki w cenie 1 e-booka! Chcemy, abyś dzięki tej ofercie poznał/a bliżej nasze produkty.

(e-booki i audiobooka otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową)

Czego dokładnie nauczysz się z audiobooka?

Zobacz wstęp do tego kursu w formie audiobooka i posłuchaj co ma Ci do powiedzenia Klaudia na temat tego, w jaki sposób może on polepszyć jakość Twojego życia. Nagranie trwa 3 minuty. Zobacz, jakie problemy rozwiążesz i co może się zmienić w Twoim życiu.

Czego dokładnie nauczysz się z e-booków?

EMOCJE – od A do Z

Zobacz fragment:

“Ponieważ definiujemy emocje przede wszystkim jako „ładunek energii”, przedstawiłem wyjaśnienia w odniesieniu do tej energii, ale wspomniałem również o niektórych aspektach poznawczych – związane z nimi procesy myślowe; oprócz energii i myśli nasze emocje obejmują także zmiany fizjologiczne i inne atrybuty, które nie zostały ujęte w tym krótkim przeglądzie. Wiele z następujących doświadczeń nazywa się „domyślnymi”, ponieważ wynikają one z naszej odmowy stawienia czoła wyzwaniom (w tym wyzwania polegającego na zarządzaniu pierwotnymi emocjami gniewu, strachu i miłości); domyślnie powodują dyskomfort, ponieważ nie skonfrontowaliśmy się z nimi i dlatego ta energia chce być uwolniona.”

Zobacz kolejny fragment + ebooka od środka:

AKCEPTACJA – od A do Z

Zobacz fragment:

“Kiedy akceptujemy nasze spóźnienie, akceptacja ma postać myśli, obrazów, energii i przedsięwziętych działań; na przykład moglibyśmy pomyśleć: „Zapomniałem o spotkaniu, pamięć nie jest idealna, jestem tylko człowiekiem, a nie automatem”. Ta myśl (i inne elementy) została zarejestrowana w polu archetypowym w odniesieniu do tego, co możemy nazwać sytuacją archetypową „spóźnienia”. Następnie, w przyszłych sytuacjach, kiedy nastąpi spóźnienie – nasze lub kogoś lub czegoś innego – mamy tendencję do niedotrzymywania naszych wcześniejszych myśli, obrazów, energii i nawyków dotyczących tej archetypowej okoliczności, jest to proces automatyczny. Zatem, jeśli twoje uwarunkowanie zawiera elementy charakteryzujące akceptację, elementy te są stosowane albo do nas samych, albo do kogoś innego, lub do warunków materialnych. Jednak na ten naturalny proces mogą wpływać różne siły:….”

Zobacz kolejny fragment + ebooka od środka:

EGO – poznaj swoją osobowość

Zobacz fragment:

11. Ego to konstelacja archetypów. Ego nie jest archetypem, tylko konstelacją, która jest zbiorem określonych elementów z każdego archetypu. Np. Żonatego mężczyznę wykonującego zawód sprzedawcy, możemy zidentyfikować jako męża, ojca i pracownika. Tak więc ego obejmuje archetypy takie jak np. Oblubieniec (dla swojej żony) i Sługa (w kontekście pracownika).

8. Ego jest symbolem. Jest to zbiór obrazów i myśli oraz modeli koncepcyjnych, które reprezentują nas samych. Jako symbol ego wiąże się z innymi znakami, takimi jak: symbole prestiżu, sukcesu, władzy i dumy. Na przykład, jeśli cenimy dobrobyt, możemy zdobyć drogi samochód, nie dlatego, że go potrzebujemy, ale dlatego, że reprezentuje dobrobyt. W tym przykładzie pożądanie wynika z osłabionej samooceny, która próbuje zrekompensować brak poczucia wewnętrznego bogactwa poprzez gromadzenie kosztownych dóbr materialnych.

Zobacz kolejny fragment + ebooka od środka:

Nasze e-booki to proces, stworzony przez zagranicznych terapeutów, dzięki któremu przejdziesz zmianę we wszystkich sferach życia. Są o Tobie i dla Ciebie.

Częstym błędem jest pomijanie fundamentów.

Dużo osób chce przeskoczyć swój rozwój bądź kręci się w kółko latami łapiąc się coraz to głębszych i „odjechanych” metod, technik czy rytuałów.

Tymczasem bez bardzo dobrego zrozumienia CZYM NAPRAWDĘ JEST AKCEPTACJA oraz przełożenia tej wiedzy na praktykę i swoje życie – możesz się “terapeutyzować” różnymi metodami i prawdopodobnie będziesz  kręcić się w kółko, ponieważ tak naprawdę nie akceptujesz siebie. Nie potrafisz. Nie wiesz jak. Nie wiesz nawet co to właściwie znaczy, jaki to stan. Nie ma zmiany bez akceptacji. To naprawdę jest fundament, który jest cholernie ważny i często pomijany lub lekceważony. W naszym e-booku na temat akceptacji mamy 16 stron konkretnej, praktycznej wiedzy tylko na ten temat! Bo to jest po prostu ważne. I to Ci pomoże zrobić ważny krok.

Dalej. Emocje. Podstawa naszego ludzkiego doświadczenia. Bez znajomości tego tematu również możemy ciągle kręcić się w kółko nie rozumiejąc, że każda emocja o czymś nas informuje. Ciągle uciekamy od emocji, boimy się ich, nie potrafimy ich „okiełznać”. Może czas zrozumieć dogłębnie ten aspekt życia. Co by się zmieniło, gdybyś zyskał tą wiedzę? Jak byś się czuł, wiedząc, że ROZUMIESZ już, jak traktować emocje? Z doświadczenia wiem, że większość ludzi z emocjami ma „po omacku”, jak w ciemnym pomieszczeniu. Nie wiadomo co zrobić, czy w ogóle coś robić a jak już to w jakim kierunku…. I tak dalej 🙂 e-book na temat emocji pozwoli Ci rozwiązać ten problem. To 23 strony, tylko o emocjach, konkretnie, praktycznie, dla Ciebie. Bo to jest po prostu ważne.

Ego. Czym jest osobowość? Zastanawiałeś się kiedyś jak głęboko sięga i jak funkcjonuje to, co przedstawiasz światu jako “Ty”, “Ja”? Jak możemy pozytywnie rozwijać nasze ego? W jaki sposób świadomie kształtować osobowość? Czym ona w ogóle jest i z czego się składa? Jakie cechy i w jaki sposób należy rozwijać aby tworzyć i utrzymać silną, autentyczną osobowość? To są podstawy. Żałuję, że od nich nie zacząłem bo teraz miałbym dużo prościej. Tam gdzie silny korzeń, może powstać silna, twórcza góra. Ciągle pracuje nad korzeniem bo kiedyś zaniedbałem ten aspekt. Tak samo jak powyższe fundamenty.

19,90 zł za 3 e-booki i audiobook o wartości 84,90 zł. (-80%)

Chciałbym, abyś zobaczył/a czy to coś dla Ciebie. Gdy stwierdzisz tak samo jak ja, że te podstawowe materiały są naprawdę skuteczne, to być może zechcesz nabyć bardziej zaawansowane programy z naszego sklepu, takie jak: Projekcje psychologiczne, Pożądanie i pragnienia, Przywiązania, Intuicja, Archetypy w Praktyce… Jeżeli chodzi o Psychologię Transformacji, to nawet nie wspominam bo wiem, jak ta książka zmieniła życie moje i naszych klientów. Jestem pewien, że lektura 45 stron sama Cię przekona.

Jednorazowa oferta na tej stronie.

Do końca oferty zostało:

Godziny
Minut
Sekund

84,90 zł

19,90 zł

(e-booki i audiobooka otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową)