GRATULACJE!

Już za chwilę e-booki wylądują na Twojej skrzynce e-mail.
Show Order Summary
14,00 zł
Product Subtotal
Audiobook - Głębokie, intymne relacje, zdolności interpersonalne i skuteczna komunikacja
  × 1
14,00 
Subtotal 14,00 
Total 14,00 

Customer information

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Payment

  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Administratorem Twoich danych osobowych jest CPNSgrow z siedzibą w Konina 408, 34-735 Niedźwiedź. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Jeśli się na to zgodzisz, Twoje dane będą przetwarzane także w celu przesyłania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera e-mail. Nasza polityka prywatności zawiera informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Audiobook - Głębokie, intymne relacje, zdolności interpersonalne i skuteczna komunikacja
  × 1
14,00 
Kwota 14,00 
Łącznie 14,00 
JEDNORAZOWA OFERTA! Kurs "Archetypy w Praktyce" za 29,90 zł
5 praktycznych e-booków: "Archetypy w Praktyce", "Ty z przyszłości", "Ukierunkowana wyobraźnia", "Tonowanie Energii", "Samo-rozmowa". Przełomowy program, który zmienia reguły gry w kreowaniu siebie, swojej osobowości, zachowań, energii, sposobu bycia, projektowaniu swojej rzeczywistości i modelowaniu przyszłości. NORMALNA CENA: 89,90 zł
Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, Czekaj! Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

Mamy specjalną, jednorazową ofertę dla Ciebie.

e-book "Modelowanie Życia"

9,21 
Ten e-book to nasz bestseller, który w wersji fizycznej zakupiło ponad 3 000 osób! Poznasz 187 pytań, rozwiązujących sprawnie różne problemy. Poznasz 63 wartości i stworzysz spójny obraz swoich życiowych priorytetów. Przejdziesz proces odkrywania mocnych stron, odkryjesz swoje zdolności. Poznasz ich ponad 80! Poznasz proces rozwiązywania każdego problemu i wyzwania (8 kroków i 20 laserowo precyzyjnych pytań). Poznasz proces zmiany zachowań (3 kroki i 15 pytań). TO WSZYSTKO TERAZ ZA JEDYNE 9 ZŁ! Jednorazowa okazja dla Ciebie, tylko w ramach tego zamówienia.