Wielka, wakacyjna promocja, odbierz pakiet AWARENESS CHANGER, 12 miesięczny program, czyli wszystkie nasze kursy, audiobooki, procesy terapeutyczne, ćwiczenia i e-booki, które pomogą Ci uwolnić blokady, uzdrowić przeszłość, przejść transformację i stać się dla siebie terapeutą

NIE KUPUJ KOTA W WORKU. 

Sam/a sprawdź jakość naszych produktów. Jeśli po 2 dniach uznasz, że to coś dla Ciebie to system pobierze od Ciebie 49,90 zł miesięcznie przez 12 miesięcy. Następnie otrzymasz gwarantowany dostęp łącznie na 3 lata do wszystkiego na platformie VOD.

Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, z łatwością anulujesz swoją subskrypcję lub napisz na kontakt@cpnsgrow.pl a zrobimy to za Ciebie. 

Otrzymujesz 100% gwarancji satysfakcji. Nic nie ryzykujesz. Przetestuj i jeśli uznasz, że to dla Ciebie to dołącz do ponad 850 osób, które są już z nami na platformie VOD  

Tak będzie wyglądał Twój panel na platformie VOD po zakupie tego pakietu:

Oto co otrzymujesz:

5 miesięczny kurs Integral Therapy & Shadow Work Program:

Autoterapia, samouzdrawianie i samodoskonalenie wielowymiarowe, uwalnianie głębokich, podświadomych blokad i odkrywanie wewnętrznego mistrzostwa

45 procesów terapeutycznych autorstwa terapeutki wielowymiarowej, 

ponad 13 godzin Twojej własnej praktyki, dzięki której przejdziesz zmianę i staniesz się sam dla siebie terapeutą. 

Kurs Intymne relacje i skuteczna komunikacja:

Wyjątkowy trening budowania i pogłębiania intymnych, autentycznych relacji oraz skutecznego i spontanicznego komunikowania się.

75 minut audiobook + 46 stron e-book + 12 lekcji, ćwiczeń i procesów prowadzonych audio, 

ponad 8 godzin materiałów dla par do wspólnej podróży i dla singli, dzięki którym nauczysz się budować i pogłębiać mistrzowskie relacje. 

Audiobook Shadow Work Program - zmień swoje życie przez pracę z nieświadomymi częściami siebie:

Poznaj, zrozum i ujarzmij swoją ciemną stronę, zrozum swoje prawdziwe motywy, odzyskaj moc wewnętrzną, przejdź transformacje.

Pierwszy w Polsce tak kompleksowy i praktyczny (premiera) program na temat pracy z cieniem

4,5h praktycznej wiedzy i 23 lekcje audio, dzięki którym zrozumiesz i ujarzmisz swoją ciemną stronę.

5 modułowy kurs „Archetypy w Praktyce - stwarzaj siebie świadomie:

Przełomowy program, oparty na zrozumieniu pól archetypowych i świadomego zarządzania nimi, dzięki któremu nauczysz się jak świadomie kreować siebie, zmieniać zachowania, energię, sposób bycia i NATYCHMIAST ucieleśniać najlepszą wersję siebie.

5 praktycznych e-booków, pełnych ćwiczeń i gotowych rozwiązań, dzięki którym Twoje życie przyśpieszy i nabierze kolorów.

Psychologia Transformacji cz.1 + cz.2 - kompleksowy program autoterapeutyczny, e-booki 369 stron (ePub, mobi, PDF):

Praktyczne połączenie wielu skutecznych nurtów terapii i samodoskonalenia z Psychologią Transpersonalną oraz duchowością, dzięki któremu zrozumiesz jak działa człowiek na różnych poziomach, 

jak powstają blokady i uwarunkowania oraz jak pomóc sobie i innym. 100% praktyki od terapeuty integralnego z 40 letnim doświadczeniem.

10 bardzo praktycznych e-booków ukierunkowanych na Twoją zmianę, pełnych ćwiczeń, wskazówek i praktycznych rozwiązań:

Ego, emocje, akceptacja, pewność siebie, samoocena, asertywność, przywiązania, pożądanie i pragnienia, modelowanie życia, projekcje psychologiczne, intuicja – praktyczna wiedza, która z pewnością pomoże Ci w życiu – wszystko w jednym miejscu na platformie VOD

Zeszyt 40 ćwiczeń, psychologia współczesna, buddyzm i szamanizm:

Ćwiczenia i prowadzone procesy, które pomogą Ci zintegrować swoje cienie, zlokalizować ograniczające programy, przekonania, nawyki, zachowania, reakcje, wzorce i wszelkie inne blokady. Ponad 80 głębokich pytań, które odkrywają zakryte karty Twojego życia. To bezkompromisowy podręcznik, który pomoże Ci odkryć prawdę o sobie.

Dostęp na 3 lata, wszystkie materiały w jednym miejscu na platformie VOD:

Po złożeniu zamówienia otrzymujesz dostęp do wszystkich naszych produktów na platformie VOD z dostępem na 3 lata. Wszystko masz w jednym miejscu, do wszystkich materiałów możesz wracać wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Otrzymujesz także priorytetowe wsparcie i support w razie jakichkolwiek problemów.

 • 5 miesięczny kurs Integral Therapy & Shadow Work Program:  autoterapia, samouzdrawianie i samodoskonalenie wielowymiarowe, 45 procesów terapeutycznych autorstwa terapeutki wielowymiarowej, ponad 13 godzin Twojej własnej praktyki, dzięki której przejdziesz transformację i staniesz się sam dla siebie terapeutą. 
 • Kurs Intymne relacje i skuteczna komunikacja: 75 minut audiobook + 46 stron e-book + 12 lekcji, ćwiczeń i procesów prowadzonych audio, ponad 8 godzin materiałów dla par do wspólnej podróży i dla singli, dzięki którym nauczysz się budować i pogłębiać mistrzowskie relacje. 
 • Audiobook Shadow Work Program – zmień swoje życie przez pracę z nieświadomymi częściami siebie: pierwszy w Polsce tak kompleksowy i praktyczny (premiera) program na temat pracy z cieniem; 4,5h praktycznej wiedzy i 23 lekcje audio, dzięki którym zrozumiesz i ujarzmisz swoją ciemną stronę.
 • 5 modułowy kurs „Archetypy w Praktyce – stwarzaj siebie świadomie: przełomowy program, oparty na zrozumieniu pól archetypowych i świadomego zarządzania nimi, dzięki któremu nauczysz się jak świadomie kreować siebie, zmieniać zachowania, energię, sposób bycia i NATYCHMIAST ucieleśniać najlepszą wersję siebie
 • Psychologia Transformacji cz.1 + cz.2 – kompleksowy program autoterapeutyczny, e-booki 369 stron (ePub, mobi, PDF): praktyczne połączenie wielu skutecznych nurtów terapii i samodoskonalenia z Psychologią Transpersonalną oraz duchowością, dzięki któremu zrozumiesz jak działa człowiek na różnych poziomach, jak powstają blokady i uwarunkowania oraz jak pomóc sobie i innym. 100% praktyki od terapeuty integralnego z 40 letnim doświadczeniem.
 • 10 bardzo praktycznych e-booków ukierunkowanych na Twoją zmianę, pełnych ćwiczeń, wskazówek i praktycznych rozwiązań: ego, emocje, akceptacja, pewność siebie, samoocena, asertywność, przywiązania, pożądanie i pragnienia, modelowanie życia, projekcje psychologiczne, intuicja – praktyczna wiedza, która z pewnością zmieni Twoje życie – wszystko w jednym miejscu na platformie VOD 
 • Zeszyt 40 ćwiczeń, psychologia współczesna, buddyzm i szamanizm – ćwiczenia i prowadzone procesy, które pomogą Ci zintegrować swoje cienie, zlokalizować ograniczające programy, przekonania, nawyki, zachowania, reakcje, wzorce i wszelkie inne blokady. Ponad 80 głębokich pytań, które odkrywają zakryte karty Twojego życia. To bezkompromisowy podręcznik, który pomoże Ci odkryć prawdę o sobie.

Celem pakietu AWARENESS CHANGER jest obudzić w Tobie 100% Twojego możliwego potencjału oraz nauczyć Cię holistycznej, wielopoziomowej i wielowymiarowej pracy nad sobą.

Spróbujmy opisać ten pakiet w liczbach!

Ponad 40 godzin transformujących procesów terapeutycznych audio i lekcji do słuchania, dzięki którym przejdziesz głęboki proces samouzdrawiania i autoterapii.
0 +
Łącznie 15 bardzo praktycznych e-booków i ponad 600 stron 100% praktyki (tylko wiedza i praktyka, która bezpośrednio wpływa na twoją zmianę) w tym nasz bestseller “Psychologia Transformacji”
0
3 kursy pełne prowadzonych procesów transformacji audio, ćwiczeń, technik, metod, narzędzi i procesów zmian które pomogą Ci wejść na nowy poziom w życiu.
0
2 audiobooki, łącznie 6 godzin słuchania (w tym Shadow Work Program - pierwszy w Polsce tak kompleksowy i praktyczny audiobook na temat integracji cienia)
0
Łącznie ponad 250 praktycznych ćwiczeń zmieniających perspektywę, pełnych nigdy nie zadanych pytań i procesów, które prowadzą do #zmiany każdej sfery życia
0 +
5 autorów i pierwszy w Polsce tak kompleksowy program na temat integracji cienia - ukrytego, podświadomego potencjału, dzięki któremu odzyskasz moc wewnętrzną
0
+15 nurtów terapeutycznych / samodoskonalenia skondensowanych w jeden program, w tym Psychologia Transpersonalna oraz terapia wielowymiarowa
0 +

Od kogo będziesz się uczył/a?

shepherd

Peter Shepherd

Peter jest psychoterapeutą integralnym, założycielem Trans4mind.com, który rozwija już 20 lat, autorem „Transforming the Mind” i „Daring to be Yourself”, twórcą i nadzorcą „The Insight Project”.

W CPNSgrow.pl jest autorem książki „Psychologia Transformacji” oraz kursu „Intymne relacje i skuteczna komunikacja”. Całe swoje życie poświęcił na to, aby połączyć skuteczne nurty terapeutyczne i stworzyć program, dzięki któremu ludzie będą mogli pomóc sobie sami. Owoc jego pracy znajdziesz w pakiecie AWARENESS CHANGER na tej stronie.

melanie_elipse

Melanie Ryan

Melanie Ryan jest nauczycielką starożytnej mądrości i psychoterapeutką, która naucza uzdrawiania i transformacji ciała, umysłu, serca i duszy. W 2017 roku została formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. 

Dzisiaj kontynuuje swoje studia nad transformacją u starszyzny Majów w Gwatemali. Wykorzystuje również psychologię Junga, jego koncepcje cienia i psycho-duchowe podejście do uzdrawiania i budzenia świadomości. Jest autorką metody “Golden Shadow”, integralnego podejścia do integracji cienia, którą znajdziesz w pakiecie AWARENESS CHANGER na tej stronie.

james_elipse

James Harvey Stout

James nigdy nie udostępnił swojego zdjęcia w internecie. Jest twórcą metody Archetypowego procesu transformacji i teorii pól archetypowych, którą w praktyce poznasz w pakiecie AWARENESS CHANGER na tej stronie.

Jego wglądy są wzmacniane w wysokiej jakości książkach przez zdolność do organizowania powszechnie znanych idei w perspektywy, które są świeże, praktyczne i integrujące. 

Wyjaśnia dynamikę psychiki i ducha a następnie pozostawia cię twojej własnej intuicji, inteligencji i doświadczeniu, abyś zdecydował, jak możesz zastosować te zasady w swoim życiu.

natalia_rounded

Natalia Gruchała

Natalia Gruchała jest uzdrowicielką i terapeutką wielowymiarową, której życiową misją jest wsparcie innych istot w procesie samopoznania, odzyskiwania mocy i odkrywania potencjału we własnym wielowymiarowym wnętrzu. Jest autorką procesów terapeutycznych w kursie „Integral Therapy &Shadow Work Program, które znajdziesz w pakiecie na tej stronie.

W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną i coachingową z tradycją duchową, szamanizmem, terapią dźwiękiem i technikami pracy z ciałem, tworząc obszerną bazę narzędzi holistycznej i wielopoziomowej pomocy i wsparcia dla swoich klientów. Jest osobą od urodzenia obdarzoną bardzo głębokim darem jasnoczucia oraz połączeniem ze swoimi duchowymi przewodnikami, którzy wspierają ją w jej osobistym rozwoju oraz na sesjach, które prowadzi. 

Przemysław Kaczor

Założyciel CPNSgrow.pl, twórca, strateg i wizjoner. 

Zadbał o to, aby powstały wszystkie kursy, e-booki, audiobooki i procesy terapeutyczne, które widzisz na tej stronie. 

Odnalazł Petera, Melanie, Jamesa i Natalie, pomógł ich wiedzę przekuć w kursy i maksymalnie praktyczną formę oraz dotrzeć z nią do większej ilości osób ponieważ ta wiedza bardzo wpłynęła na jego życie.

Zobacz opinie osób, które skorzystały z naszych produktów:

Odbierz dostęp do PAKIETU WSZYSTKICH PRODUKTÓW i otrzymaj wszystko natychmiast w jednym miejscu na platformie VOD

Inwestując w ten pakiet zapewniasz sobie praktyczną edukacje na 3 lata, ukierunkowaną na  Twój głęboki, skuteczny i trwały wzrost, rozwój i zmianę.


Ten pakiet to ponad 600 stron czytania i ponad 40 godzin słuchania 100% praktycznych metod, technik, procesów zmiany, gotowych rozwiązań i wiedzy, której powinni uczyć w szkole. Celem tego pakietu jest obudzić w Tobie 100% Twojego możliwego potencjału bez marnowania Twojego czasu na rzeczy, które nie działają.

Oto, co otrzymujesz:

 • 5 miesięczny kurs Integral Therapy & Shadow Work Program (45 terapeutycznych procesów prowadzonych audio i ponad 13 godzin Twojej pracy wewnętrznej/ praktyki!)
 • Kurs intymne relacje i skuteczna komunikacja (75 minut audiobook + 46 stron + 12 ćwiczeń i procesów audio) 
 • Kurs Archetypy w praktyce – stwarzaj siebie świadomie (5 modułowy program w formie praktycznych instrukcji/ e-booków)
 • Audiobook „Shadow Work Program – zmień swoje życie przez pracę z odrzuconymi, wypartymi i nieświadomymi częściami siebie ” (4,5h wiedzy oraz 23 lekcje audio)
 • Zeszyt 40 ćwiczeń (głęboka, transformująca praca z własną tożsamością)
 • Psychologia Transformacji cz.1+cz.2 – droga do wewnętrznej wolności (369 stron praktyki, esencja autoterapii, wielu nurtów i metod)
 • Pakiet 12 e-booków (100% praktyki, rozwiązujace konkretne problemy, podnoszące jakość życia)
 • Dostęp na 3 lata do WSZYSTKIEGO + platformy VOD na której masz w jednym miejscu wszystkie materiały
 • Gwarancja satysfakcji i 7 dni na zwrot pieniędzy jeśli uznasz, że ten pakiet nie spełnia Twoich wymagań.

Standardowa cena za cały pakiet:
3399,90 zł

Dzisiaj w ramach wakacyjnej promocji odbierz CAŁY PAKIET i otrzymaj natychmiastowy dostęp za:

Jeśli po 2 dniach uznasz, że to coś dla Ciebie to system pobierze od Ciebie 49,90 zł miesięcznie przez 12 miesięcy. Następnie otrzymasz gwarantowany dostęp łącznie na 3 lata do wszystkiego na platformie VOD.

Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, z łatwością anulujesz swoją subskrypcję lub napisz na kontakt@cpnsgrow.pl a zrobimy to za Ciebie. 

Otrzymujesz 100% gwarancji satysfakcji. Nic nie ryzykujesz. Przetestuj i jeśli uznasz, że to dla Ciebie to dołącz do ponad 850 osób, które są już z nami na platformie VOD  

Jeśli masz jakieś pytania to poniżej znajdziesz formularz, zostaw swoją wiadomość, z przyjemnością odpowiemy w ciągu 24h