Witaj w naszym sklepie!

Wraz z zespołem tłumaczymy zagraniczne e-booki, tworzymy kursy i prowadzone procesy terapeutyczne, dzięki którym uwolnisz traumy, blokady i obciążenia z przeszłości oraz rozwiniesz swój potencjał, odkryjesz swoje wewnętrzne mistrzostwo, talenty i ukryte zdolności.

Nasze produkty to połączenie Psychologii Transpersonalnej, różnych nurtów terapeutycznych, szamanizmu i buddyzmu. Fascynuje nas wielowymiarowość człowieka, cechuje zaś skuteczność.

scratch
Czego potrzebujesz?
KURSY
12 miesięczne i 5 miesięczne programy samouzdrawiania i samodoskonalenia integralnego, integracji ciemnej i jasnej strony osobowości – cienia.
PROCESY TERAPEUTYCZNE
Nagrywane przez terapeutkę wielowymiarową terapeutyczne procesy prowadzone, które pomogą Ci uwolnić traumy i rozwiązać kilkadziesiąt różnych problemów.
AUDIOBOOKI
Słuchaj kiedy i gdzie chcesz, poznaj swoją ciemną stronę, naucz się budować głębokie, intymne relacje – poznaj nasze praktyczne audiobook.
E-BOOKI
Psychologia Transformacji oraz kilkanaście innych, maksymalnie praktycznych, krótkich i ukierunkowanych na rozwiązania e-booków.