Zapisy zamknięte. Wznawiamy w połowie marca
Audiobook “Shadow Work Program”
Zmień swoje życie poprzez pracę z odrzuconymi, nieświadomymi i wypartymi częściami siebie

Jeśli pragniesz stać się dla siebie terapeutą, przejść roczny proces transformacji osobowości, otrzymać ponad 80 medytacji prowadzonych, e-booki, audiobooki i lekcje pełne praktyki to najprawdopodobniej jesteś w dobrym miejscu. Ten kurs może zmienić Twoje życie. Niech Twój 2022 będzie wyjątkowy.

Kurs, który nauczy Cię uwalniać się od nieświadomych, wypartych, wewnętrznych blokad i części Ciebie, które są strażnikami do Twojej samorealizacji, spełnienia, szczęścia i najgłębszego potencjału.  

Powodują ból, sprawiają, że nie jesteś do końca szczęśliwy/a, że czegoś Ci brakuje, kręcisz się w kółko, doświadczasz tych samych sytuacji, czujesz blokady w jakichś sferach życia, nie czujesz się spełniony/a i nie realizujesz w życiu misji swojej duszy. 

Wszystko to cienie, które czekają, aż je odkryjesz i uzdrowisz.

Jeżeli to czujesz, chcesz zanurkować głęboko w tajemnice swojej duszy, zbliżyć się do siebie jak być może nigdy dotąd. 

Jeżeli chcesz odkryć prawdziwe przyczyny swoich niepowodzeń oraz odzyskać swoje prawdziwe powołanie, otworzyć się na radykalną szczerość i ścieżkę transformacji osobowości poprzez integrację złotego i ciemnego cienia, serdecznie zapraszamy.

ZOBACZ KURS OD ŚRODKA

Kliknij play (od 40 sekundy pokazujemy wszystkie lekcje)

scratch
Otrzymasz:
Ponad 80 nagrań audio/medytacji prowadzonych, które nauczą Cię praktycznych umiejętności samouzdrawiania, uwalniania się od przeszłości, zranień, traum, blokad, emocji w ciele (psychologia współczesna, buddyzm, szamanizm), odkrywania swoich darów, talentów, zdolności i mocnych stron oraz transformacji 94 cech charakteru.
3 wyjątkowe e-booki: “Shadow Work Program”, “Zeszyt ćwiczeń – psychologia współczesna, szamanizm, buddyzm”, “Transformacja cech charakteru”, które są skarbnicą praktycznej wiedzy na temat samouzdrawiania i integracji ciemnego oraz złotego cienia, napisane przez 3 autorów, prawdopodobnie pierwsze w Polsce, tak kompleksowo wyjaśniające praktyczne zagadnienia ciemnego i złotego cienia.
audiobook
Audiobook, dzięki któremu będziesz miał w jednym miejscu całą wiedzę na temat samouzdrawiania i integracji osobowości&duszy poprzez transformacje ciemnego i złotego cienia.
Dożywotni dostęp do platformy VOD, na której znajdziesz wszystkie medytacje prowadzone, e-booki i audiobooki. Dzięki temu, zawsze będziesz miał/a pod ręką to, czego najbardziej w danym momencie swojego życia będziesz potrzebował/a.
Połączenie duchowości i psychologii z zarabianiem pieniędzy. Przygotowaliśmy wewnątrz platformy specjalny program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać 200 zł za każdą osobę, która dołączy do kursu z Twojego polecenia.
Połączenie psychologii współczesnej, buddyzmu i szamanizmu. Współautorka kursu, audiobooka i e-booka “Shadow Work Program”; Melanie Ryan, spędziła ponad 10 lat ze starszyzną Majów w Gwatemali i przekazała nam wiele ćwiczeń i podróży szamańskich. Jest ona także formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. My, idąc dalej, z duchem postępu, całą wiedzę Melanie syntezujemy do medytacji prowadzonych, aby nauczyć Cię integralnego samouzdrawiania. Wszystko masz już w sobie. To tylko czeka na odkrycie. I tym się zajmiemy w tym kursie.

POSTANOWILIŚMY ZROBIĆ WAM PREZENT NOWOROCZNY!

Nagrywamy wszystkie e-booki z naszego sklepu, tworzymy do nich medytacje prowadzone, tworzymy wielowymiarowe laboratorium samouzdrawiania, transformacji i samodoskonalenia.

Teraz i tylko teraz! Dołączając do kursu Shadow Work Program otrzymujesz wszystkie 12 audiobooków i 12 medytacji prowadzonych o łącznej wartości 1999,99 zł, BEZPŁATNIE!

Zobacz czego się nauczysz:
Rozwiń opis pakietu 12 audiobooków i 12 medytacji prowadzonych
Komunikacja i relacje
Czego się nauczysz?
EMOCJE – od A do Z
AKCEPTACJA – od A do Z
EGO – poznaj swoją osobowość

Pożądanie i pragnienia

Przywiązania – węzły energetyczne

Pewność siebie, samoocena, asertwność, wizerunek

Projekcje psychologiczne

Ukierunkowana wyobraźnia
Modelowanie życia
Archetypy w praktyce
scratch
Oto czego się nauczysz dołączając do kursu:
 • jak odkryć przyczyny swoich głębokich, często nieświadomych blokad, zranień, zatorów energetycznych, powtarzających się schematów itd.
 • jak pracować z cieniem, integrować swoje ciemne i świetliste energie, które również często mamy zablokowane
 • jak prawidłowo medytować i rozpuszczać blokady (poznasz różne rodzaje medytacji)
 • jak otwierać swoje serce, uwalniać się od bólu, zranień i blokad
 • jak prawdziwie zbliżyć się do siebie i nauczyć się uniwersalnych zdolności samouzdrawiania, które zostaną z Tobą na całe życie (medytacje prowadzone, audiobook, e-booki)
 • jak otworzyć się na odczuwanie i uwalniać emocje, jak otworzyć swoją podświadomość i integrować swoje ciemniejsze oblicza
 • jak objąć i wykorzystać energię, która cię dotychczas blokowała, aby odkrywać swoje dary, talenty, zdolności i mocne strony
 • jak uwolnić się od lęku przed “ciemnością” i z odwagą stawać się coraz bardziej “pełną”, szczęśliwą osobą 
 • jak pracować z gniewem, który chroni przed czuciem i zranieniem
 • jak puszczać opór przed otwarciem się na organiczny proces samouzdrowienia i pracę z głębokimi cieniami
 • jak siebie wspierać w tym procesie, jak być dla siebie kochającą obecnością
 • jak pracować z cieniem w związkach i bliskich relacjach
 • jak pracować z cieniem metodami szamańskimi (praktyka + medytacje prowadzone)
 • jak pracować z cieniem metodami buddyjskimi (praktyka + medytacje prowadzone)
 • jak pracować z cieniem metodami psychologii współczesnej (praktyka + medytacje) 
 • i wiele, wiele więcej…
scratch

Autorzy kursu

Melanie Ryan
Melanie Ryan jest nauczycielką starożytnej mądrości i psychoterapeutką, która naucza uzdrawiania i transformacji ciała, umysłu, serca i duszy. W 2017 roku została formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. Po 12 latach wielu ciemnych nocy duszy została formalnie zainicjowana jako nauczyciel szamański. Dzisiaj kontynuuje swoje studia nad transformacją u starszyzny Majów w Gwatemali. Wykorzystuje również psychologię Junga, jego koncepcje cienia i psycho-duchowe podejście do uzdrawiania i budzenia świadomości. Jest autorką metody „Golden Shadow”, integralnego podejścia do integracji cienia.
Przemysław Kaczor
Założyciel CPNSgrow.pl, nadzorca i twórca projektu Shadow Work Program. Zadbał o cały proces powstawania kursu, połączył i zsyntezował pracę Melanie, Jamesa i Manueli. Poszukiwacz, twórca, wizjoner, empata, który wymyślił sobie, że stworzy kurs, którego w Polsce nie znalazł, a którego sam teraz potrzebuje na swojej ścieżce życiowej. W 2016 roku odbył 10 dniowe odosobnienie medytacyjne vipassana, grudzień 2018 roku spędził w Kolumbijskiej dżungli z tamtejszymi szamanami. Te doświadczenia zapoczątkowały w nim szereg intensywnych i trudnych zmian, lecz budzących go do głębszego odczuwania siebie. Wiele razy tworzył już coś dla innych, z innymi, czego potrzebował on sam, jak i ludzie podobni do niego. Napisał książkę Dziennik Rozwoju&Planer, wydał w Polsce „Psychologię Transformacji”. Pasjonuje się integralnym podejściem do samouzdrawiania.
Natalia Gruchała
Natalia Gruchała jest uzdrowicielką i terapeutką wielowymiarową, której życiową misją jest wsparcie innych istot w procesie samopoznania, odzyskiwania mocy i odkrywania potencjału we własnym wielowymiarowym wnętrzu. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną i coachingową z tradycją duchową, szamanizmem, terapią dźwiękiem i technikami pracy z ciałem, tworząc obszerną bazę narzędzi holistycznej i wielopoziomowej pomocy i wsparcia dla swoich klientów. Jest osobą od urodzenia obdarzoną bardzo głębokim darem jasnoczucia oraz połączeniem ze swoimi duchowymi przewodnikami, którzy wspierają ją w jej osobistym rozwoju oraz na sesjach, które prowadzi. Niektóre zespoły przewodników, z którymi ma kontakt to zaawansowane istoty z wyższych wymiarów istnienia, dedykowane do pracy uzdrawiającej, z którymi połączyła się wraz z rozpoczęciem działalności terapeutycznej. Poza sesjami indywidualnymi, wspiera również pary (lub innego typu relacje) oraz grupy prowadząc ceremonie szamańskie, webinary lub nagrywając medytacje i procesy prowadzone. Jako nauczycielka i przewodniczka wspiera także wiele osób w procesie ekspansji ich świadomości, odkrywania i aktywacji osobistych darów, pogłębiania kontaktu z intuicją i czuciem oraz zaawansowanego rozwoju duchowego.
James Harvey Stout
James nigdy nie udostępnił swojego zdjęcia w internecie. Jest twórcą metody Archetypowego procesu transformacji. Pisze o sobie w ten sposób: „Jestem inteligentną, intuicyjną osobą, która pisze dobre książki. Chociaż piszę duchowo zorientowane książki, nie roszczę sobie żadnej szczególnej mądrości; mam tylko taką samą mądrość, jaką mamy wszyscy. Ale mój zwykły wgląd jest wzmacniany w wysokiej jakości książkach przez moją zdolność do organizowania powszechnie znanych idei w perspektywy, które są świeże i integrujące. Wyjaśniam dynamikę psychiki i ducha najlepiej, jak potrafię, a następnie pozostawiam cię twojej własnej intuicji, inteligencji i doświadczeniu, abyś zdecydował, jak możesz zastosować te zasady w swoim życiu.”
Zobacz przykładowe medytacje prowadzone, które znajdziesz w kursie: (pokazujemy tutaj tylko 17 z 80 nagrań):
Kliknij w obrazek, aby zobaczyć pełny podgląd
scratch

Co otrzymasz?

PLATFORMA CPNSGROW TV

Otrzymujesz dożywotni dostęp do platformy CPNSgrow TV, na której znajdziesz wszystkie nagrania i lekcje z kursu. Czy wspominaliśmy już, że będziesz mógł z nami zarabiać nawet powyżej 4 000 zł miesięcznie? (o tym w dalszej części strony) Przygotowaliśmy wiele niespodzianek! To wyjątkowy czas, jesteśmy podekscytowani. Połączyliśmy duchowość z zarabianiem pieniędzy, dla każdego, bez wyjątku. Nauczymy Cię wszystkiego!

Cała wiedza i mądrość jest w Tobie. Potrzebujesz tylko przewodnika, który odpowiednio Cię ukierunkuje. Niech nie zmyli Cię „TV” w nazwie naszej platformy. To tylko pozorne. Wszystkie nagrania, które znajdziesz u nas na platformie są w formie audio, abyś mógł nurkować w tajemnice swojej duszy i odkrywać w sobie to, co jeszcze czeka na odkrycie.

Z platformy i wszystkich materiałów kursu możesz korzystać zarówno z laptopa, komputera jak i telefonu komórkowego lub tableta. Kurs będziesz miał zawsze przy sobie. Nie ważne, czy będziesz chciał/a wyruszyć w podróż szamańską na łonie natury, czy posłuchać audiobooka w pociągu. Wszystkie materiały będą zawsze z Tobą.

Wystarczy, że zalogujesz się do platformy (dane logowania i link otrzymasz na maila, po zakupie kursu) a tam będzie na Ciebie czekać aż 80 praktycznych nagrań i medytacji prowadzonych, e-booki i audiobooki.

SHADOW WORK PROGRAM – UWOLNIJ CIEŃ, E-BOOK + AUDIOBOOK
Pełen transformującej i odkrywczej treści, dzięki któremu poznasz nieświadome obszary swojej osobowości, dowiesz się jak uwalniać i integrować ukryte, ciemne i wyparte cechy charakteru oraz jak pracować ze swoim cieniem, aby stawać się coraz bardziej wolną i autentyczną osobą. Skarbnica wiedzy i praktyki, która zmienia życie i pomaga objąć siebie szerszą perspektywą. E-book ten jest efektem kilku miesięcy tłumaczenia zagranicznych książek, wiedzy i praktyki Manueli oraz szczególnego wkładu Melanie Ryan, autorki metody Złotego Cienia, której praktyczną wiedzę na temat integracji cienia znajdziesz w środku. Połączyliśmy buddyzm, szamanizm, psychologię jungowską oraz metody, które zostały zaczerpnięte z wielu innych źródeł, aby odkryć i przetransformować Twój cień.
Rozwiń, aby poznać spis treści i to, czego konkretnie nauczysz się z tego e-booka i audiobooka
Wprowadzenie i wskazówki
Czym jest cień?
Wykształcenie cech charakteru pomocnych przy pracy z cieniem
Jak powstaje cień?
Czy cień może być zły?
Odkrywanie pozytywnych elementów cienia
Równowaga między cieniem a ego
W jaki sposób projektujemy cień?
Jak objawia się cień zbiorowy i jakie są jego rodzaje?
Cień, a aktywizm i uwalnianie naturalnych odruchów serca
Intymność z cieniem, czyli jak zbliżyć się do siebie
Puszczanie oporu przed pracą z cieniem i procesem uzdrawiania
Czy ja też mam cień? O tym, jak rozpoznać swój cień w codziennym życiu
Ból w pracy z cieniem, jak otworzyć się na odczuwanie i puszczać emocje
Krytyka i autosabotaż, jak objąć i wykorzystać energię, która Cię blokuje
Lęk przed ciemnością, czyli jak odważnie oswajać cień
Gniew, który wspiera proces pracy z cieniem
Cień w związkach i bliskich relacjach
Budda i cień – buddyjska ścieżka integracji cienia
Jak medytować
Szamani i cień – szamańska ścieżka integracji cienia
34 MEDYTACJE PROWADZONE AUDIO
Zaawansowany proces transformacji osobowości poprzez naukę samouzdrawiania, integracji osobowości i duszy, złotego i ciemnego cienia. Nagrania te wprowadzą Cię w świat medytacji buddyjskich, ćwiczeń psychologii współczesnej, uzdrawiających ćwiczeń szamańskich oraz podróży szamańskich. Wiele godzin nagrań medytacyjnych, które nauczą Cię praktycznych umiejętności samouzdrawiania i pomogą przetransformować blokady. Nie są to wykłady. Wszystkie nagrania to podróże transformacyjne z muzyką w tle oraz prowadzeniem Piotra, który swoim głosem pomoże Ci obudzić w sobie uzdrowiciela, odzyskać dostęp do utraconych potencjałów i nieograniczonych możliwości twórczych. Znajdziesz tutaj także nagrania z dociekliwymi pytaniami, które pozwolą Ci zlokalizować głębokie, nieświadome cienie.
Jak pomogą Ci te nagrania?
NAUCZYSZ SIĘ INTEGRALNEGO SAMOUZDRAWIANIA
Przede wszystkim, przejdziesz przez medytacje buddyjskie ukierunkowane na odczuwanie emocji, ciała, myśli, oddechu. Znacząco pogłębisz kontakt ze sobą. Otrzymasz solidne narzędzia do codziennej praktyki, aby zacząć od miejsca stabilności i uziemienia. Otrzymasz komplet nagrań, które każdego dnia będą przybliżały Cię do siebie, swoich emocji, głębszego odczuwania i intymności ze sobą i innymi ludźmi. To będzie baza do dalszej, bardziej wymagającej pracy z cieniem.
POZNASZ SWOJĄ CIEMNĄ STRONĘ I… POLUBISZ JĄ
Bardzo często idziemy przez życie niosąc głęboko w podświadomości ukryte siły, pragnienia, lęki i blokady, które wpływają na nasze zachowania, wybory i decyzje. Dzięki nagraniom identyfikacji ciemnego cienia zidentyfikujesz te siły, poznasz swoją ciemność, która jest Twoim potencjałem. Zaprzyjaźnisz się z nią. Uwolnisz ją. Dasz jej nowe życie. Rozświetlisz. Obejmiesz siebie pełniej, wielowymiarowo. Zrozumiesz, że Twoje wady i rzekomo negatywne cechy, są Twoimi skarbami, ucieleśnisz je.
OBUDZISZ W SOBIE SZAMANA-UZDROWICIELA
Przejdziesz wiele uzdrawiających podróży szamańskich z bębnem w tle i prowadzeniem Piotra, dzięki którym obudzisz w sobie swój energetyczny potencjał uzdrowicielski. Będziesz mógł wracać do tych nagrań, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę. Otrzymasz roczny dostęp do platformy, na której znajdziesz łącznie ponad 80 medytacji prowadzonych i nagrań. Podejdziesz do swojego rozwoju i ewolucji wielowymiarowo, kompleksowo.
Rozwiń, aby zobaczyć, jakie konkretnie nagrania znajdziesz w środku
1. Nagrania medytacyjne
2. Nagrania identyfikacji ciemnego cienia
3. Wykształcenie cech charakteru pomocnych przy pracy z cieniem
4. Nagrania identyfikacji złotego cienia
5. Nagrania szamańskich ćwiczenia uzdrawiające
6. Nagrania podróży szamańskich
47 NAGRAŃ – TRANSFORMACJA CECH CHARAKTERU
Prawdopodobnie pierwszy taki kurs w Polsce, dzięki któremu wejdziesz w medytacji prowadzonej w 94 cechy charakteru. Poznasz siebie wielowymiarowo, poznasz głębiej swoje cechy charakteru i ich przeciwieństwa, nauczysz się je wzmacniać i wyrażać siebie bardziej twórczo. Odblokujesz zastałą energię, zlokalizujesz, które cechy charakteru powinieneś rozwinąć i już w trakcie nagrań zaczniesz to robić. Jeżeli masz problem ze stanowczością, dzięki tym nagraniom, wejdziesz w stanowczość na poziomie doświadczalnym, zostaniesz poprowadzony, zbudujesz w sobie stanowczość. Tak samo zrobisz z 93 innymi cechami. To będzie niesamowita podróż, dzięki której drastycznie ulepszysz swój charakter i jakość swojego życia.
Jak pomogą Ci te nagrania?
TE NAGRANIA BĘDĄ SŁUŻYĆ CI PRZEZ CAŁE ŻYCIE
Wyobraź sobie, że masz zwykły dzień, taki jak każdy. I pojawia się nagle wymagająca sytuacja, w której czujesz, że mogłeś zareagować inaczej, że zabrakło Ci odwagi, że zabrakło zasobów wewnętrznych, być może potrzebowałeś w tej sytuacji jakiejś konkretnej cechy charakteru. To nie wszystko. Potrzebowałeś jej z odpowiednią intensywnością. Takich sytuacji w ciągu miesiąca wszyscy mamy mnóstwo. Wyobraź sobie teraz, że po takiej sytuacji, gdy masz już zlokalizowane, co potrzebujesz usprawnić, wchodzisz na platformę, wybierasz cechę charakteru, którą chcesz zagłębić i ulepszyć, zakładasz słuchawki i UCIELEŚNIASZ. Stajesz się tą cechą, badasz ją, wyrażasz, w różnych konfiguracjach.
NAUCZYSZ SIĘ NOWYCH ZDOLNOŚCI
Dzięki nagraniom połączonym z Twoją wewnętrzną pracą, masz już zasoby i umiejętności, aby następny raz do tej samej sytuacji stawić się po mistrzowsku. Powtarzasz tą podróż z nagraniem kilka razy. Za każdym razem odkrywasz w sobie nowe możliwości przejawiania tej cechy, mówisz, gestykulujesz, wyrażasz emocje, czujesz energię, ruszasz się… Prowadzi Cię głos Piotra i muzyka w tle. Większość pracy wykonujesz Ty!
WYOBRAŹ SOBIE TO, RAZY 94

Dla każdej cechy charakteru przygotowaliśmy takie nagranie. Możesz wejść na platformę, do której będziesz miał roczny dostęp, słuchasz, podróżujesz i ulepszasz swój charakter, kiedy chcesz i gdzie chcesz. 

– oryginalny i przeciętny 

– powolny i gwałtowny

– spokojny i nadpobudliwy 

– ambitny i nieambitny 

– przebojowy i nieśmiały

– skromny i próżny

– bierny i aktywny

– dominujący i uległy

– miły i odpychający 

i kilkadziesiąt innych cech charakteru. Rozpracujesz je, nauczysz się tych, które chcesz mieć. Tych, które czujesz, że potrzebujesz wzmocnić. Zmienisz się, bardzo.

ZESZYT ĆWICZEŃ – INTEGRALNA TRANSFORMACJA
Pełen ćwiczeń, które pomogą Ci odkryć w sobie to, co zostało schowane w zakamarkach podświadomości oraz obudzić to, co już od dawna czeka, aby wyjść do świata. Buddyzm, psychologia współczesna, techniki junga, ćwiczenia szamańskie, podróże szamańskie . Jest to część praktyczna, wsparcie do medytacji prowadzonych, w zależności od tego jak będziesz czuł, możesz pracować z zeszytem ćwiczeń bądź z nagraniami. Zeszyt ten jest owocem integracji wielu różnych ścieżek, metodologii i perspektyw, które razem tworzą kompleksowe podejście do tematu integracji cienia i budzenia pełni potencjału, integracji osobowości i duszy.
Rozwiń, aby poznać ćwiczenia, które znajdziesz w środku zeszytu ćwiczeń
Ćwiczenia identyfikacji ciemnego cienia
Ćwiczenia regresingowe
Ćwiczenia odkrywania Złotego Cienia – darów, zdolności, talentów
Ćwiczenia medytacyjne
Szamańskie podróże integracji ciemnego i złotego cienia
Szamańskie ćwiczenia uzdrawiające
TRANSFORMACJA CECH CHARAKTERU, E-BOOK
Wszystkie 94 cechy charakteru wraz z opisem, wskazówkami i wnikliwymi pytaniami do Ciebie, znajdziesz także w wersji e-book. To potężne i bezkompromisowe narzędzie pozwoli Ci zobaczyć, które cechy charakteru potrzebujesz wzmocnić, gdzie potrzebujesz zdobyć nowe umiejętności i wyrażać siebie inaczej, bardziej efektywnie. Tylko od Twojego zaangażowania zależy to, jaki pożytek zrobisz z tego narzędzia i jak głęboko w siebie zanurkujesz. Mamy możliwość przejawiania każdej cechy charakteru na wiele różnych sposobów, z różną intensywnością, pewnością siebie i energią. Doświadczysz tego.
Rozwiń, aby poznać cechy charakteru, które znajdziesz w środku
scratch
Dopasowani, zablokowani i stłumieni, bez dostępu do wrodzonej dzikości, ekspresji i spontaniczności

Aby dopasować się do naszej bezpośredniej dynamiki kulturowej, aby być cywilizowanym i zdrowym, funkcjonującym członkiem społeczeństwa, ważną i zdrową rzeczą było ujmowanie naszej dzikości, naszego nieokiełznanego szaleństwa, naszej przemocy, naszej bezmyślnej spontaniczności i nauczenie się dyscypliny.

To stało się naszą stłumioną ciemnością, naszym cieniem. Uświadomienie ciemności jest formą sztuki. To niepewne przedsięwzięcie, delikatne i niebezpieczne przedsięwzięcie. Ale żadna inna praktyka nie jest bardziej istotna dla ludzkiego rozkwitu. Żadne inne zadanie nie jest tak ważne dla osiągnięcia równowagi i integracji.

Dzieje się tak dlatego, że cień jest pierwotny. Jest dziki i intuicyjny. To nasza pępowina. W naszej młodości trzeba było ją stłumić, aby osiągnąć dyscyplinę; w naszej dojrzałości ważne jest, abyśmy zintegrowali ją w celu osiągnięcia psychicznej pełni.

Potrzeba zaciekłej odwagi, aby stawić czoła naszej ciemności i bezwzględnego zadawania pytań, aby ominąć wygodne „odpowiedzi”, na które się zdecydowaliśmy. Potrzeba czułej wrażliwości, aby ominąć sztywną nietykalność, którą wznieśliśmy, aby zapewnić sobie „bezpieczeństwo”.

Ale nic nie jest ważniejsze niż uświadomienie ciemności, zwłaszcza gdy naszym celem jest zdrowa integracja, pełnia, równowaga, samorealizacja i oświecenie.

W końcu, uświadomiwszy ciemność, będąc wykuci przez ogień, wskrzeszając się w potężnego Feniksa, wykonamy święte złoto z cienia i odkryjemy nasze najgłębsze namiętności, ukryte talenty, dziką dzikość i wrodzoną kreatywność.

Z naszym potężnym cieniem u boku, jako sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, jako całością, a nie dysocjacją, jako diamentem, a nie demonem, płaszcz antykruchości przywdziera nasz charakter, a ścieżka samo-przezwyciężenia i oświecenia rozszerza się przed nami.

scratch
Czym jest, w jaki sposób i dlaczego powstaje w nas cień?

Jako dziecko nie mamy wyboru, musimy być zależni od innych, aby przetrwać.  Nieświadomy strach o przetrwanie przenika przez całe dzieciństwo i dorosłość, dopóki nie będziemy w stanie stanąć na własnych nogach. Oddamy naszą moc w zamian za zaspokojenie naszych podstawowych potrzeb: jedzenia, ubrania i schronienia.  

Wyzbędziemy się naszej prawdziwej tożsamości, aby przetrwać. Nasz strach popycha nas do wyrażania tylko tych myśli i uczuć, które są akceptowane przez otoczenie. Zaczynamy myśleć, czuć i zachowywać się w sposób, który jest akceptowany przez innych, aby uniknąć odrzucenia i porzucenia. Stajemy się mistrzami w zadowalaniu ludzi!  

Lata zaprzeczania i wypierania się naszego prawdziwego ja rozwijają się w nawykowe wzorce zdrady samego siebie, które przenikają wszystkie obszary naszego życia.  Zaczynamy działać na autopilocie, nieustannie minimalizując i wypierając się prawdy o naszych myślach, uczuciach i zachowaniach. Staje się to dla nas normalnym sposobem funkcjonowania. Kiedy badamy ten stan naszego istnienia, zaczynamy rozumieć, że każdego dnia możemy dokonywać jakiegoś aktu zdrady własnej, która karmi nasz cień. 

Wypieramy się naszych negatywnych myśli, uczuć i zachowań, a także naszych mocnych stron, pasji i talentów. Cień jest jak dziecko, które trzeba pielęgnować. Jeśli go ignorujemy, będzie się odzywał, zmuszając nas do zwrócenia na niego uwagi. Widzimy to raz po raz, gdy cień daje o sobie znać poprzez chorobę, zranienie, stratę i zniszczenie. Cień urasta do rangi negatywnej siły w naszym życiu, nie tylko powodując cierpienie dla nas samych, ale także wpływając na otaczający nas świat.  Dlatego nauka transformacji swojego cienia nie tylko uzdrawia, ale pomaga nam mieć bardziej pozytywny wpływ na innych i świat.

scratch
Cień przechowuje nasze lęki, złość, agresję, chciwość, zazdrość, pragnienia seksualne i niezaleczone urazy.

Te części mogą być tak bolesne i trudne do zobaczenia w sobie, że zrobimy wszystko, aby ich uniknąć. Często zadajemy sobie wiele trudu, aby uniknąć spojrzenia w naszą ciemność. Pijemy, palimy, jemy, robimy zakupy, bierzemy pigułki i inne rodzaje używek, tracimy mnóstwo czasu, energii i pieniędzy na tworzenie projektów i utrzymywanie siebie zajętymi i rozproszonymi – wszystko po to, aby uniknąć dyskomfortu związanego z naszą ciemnością.  

Ale nigdy nie możemy pozbyć się cienia; w rzeczywistości, im bardziej go unikamy, tym bardziej rośnie w siłę.  W końcu nasz ciemny cień eksploduje w jakiś sposób w naszym życiu, poprzez chorobę, utratę pracy, zniszczenie relacji z innymi i przejawianie się w samosabotażu.  

W pewnym momencie jesteśmy zmuszeni stawić czoła samym sobie. Większość pracy wykonanej z cieniem koncentruje się na tym, aby poznać negatywne części nas samych, uważnie się im przyjrzeć i nauczyć się, jak być bardziej akceptującym wobec nich.  

Każdy ma swój cień, więc jeśli nauczymy się mu przyglądać, obejmować go i z czasem integrować, będziemy zaskoczeni wielką mądrością, która płynie ze zmierzenia się z naszym mrokiem. 

Cień jest nieświadomą siłą w nas, źródłem mocy i możliwości, które możemy uświadomić sobie i wykorzystać w sposób twórczy i konstruktywny, aby pełniej i bardziej wzbogacić swoje życie. Objęcie cienia jako nieświadomego umysłu, w którym znajdują się zarówno negatywne, jak i pozytywne siły, oznacza, że postrzegamy siebie jako pełną osobę.

scratch
Skąd możesz wiedzieć, czy Twój cień ma wpływ na Twoje życie?
 • Znajdujesz się w związkach, które pozostawiają Cię ze złamanym sercem, zastanawiając się, dlaczego wciąż dokonujesz tych samych złych wyborów.

 • Cierpisz na depresję, niepokój, niski poziom energii, mgłę umysłową lub emocjonalne odrętwienie.

 • Unikasz konfliktów. Nawet wtedy, gdy twoje dobre samopoczucie wymaga, abyś stanął w obronie własnej.

 •  Eskalujesz kłótnie, chcesz mieć rację i dążysz do zwycięstwa, nawet jeśli serce mówi ci, żebyś przestał.

 • Używasz swojej duchowości jako miejsca, w którym możesz ukryć się przed swoim bólem.

Cień może pojawić się wszędzie w naszym życiu. To część bycia człowiekiem. I nie ma się czego wstydzić. 

Kiedy jesteśmy nieświadomi naszego cienia, może on sabotować nasze najlepsze wysiłki, w tym wysiłki zmierzające do rozwoju, transformacji i ewolucji. 

Niewidoczny wewnętrzny proces cienia głęboko zmienia Twoje doświadczenia i poczucie otaczającego Cię świata.

Nasza współczesna kultura uczy nas odwracania się od naszego bólu, naszego cienia, a zamiast tego oferuje nam niekończące się rozpraszacze i leki, które mają nas znieczulić na to, co naprawdę ważne. Często zachęcani do trzymania się płycizny „normalności”, w końcu zadowalamy się bladą imitacją tętniącego życiem życia, do którego się urodziliśmy.

Jedynym sposobem na uwolnienie się od wpływu cienia jest zejście w głąb, zetknięcie się z nim, nauczenie się, jak go zintegrować i odzyskać utraconą moc, tożsamość i radość, które się w nim kryją.

Teraz, kiedy te wczesne strategie, zachowania i przekonania już Ci nie służą, potrzebujesz umiejętności, aby je odkryć, uzdrowić i odzyskać swoje pierwotne, kluczowe „ja”. 

To jest podróż, którą rozpoczniemy razem.  

Dowiesz się, jak pokonać mgłę iluzji i osiągnąć jasność umysłu. Uwolnisz się od fałszywych postrzegań i ograniczających przekonań które trzymają ciebie z daleka od Twojego potencjału. Uwierzysz w siebie i swoją moc. Świat potrzebuje cię, abyś przypomniał sobie, co utraciłeś, abyś otworzył się na otrzymanie całej miłości, radości i możliwości, które na ciebie czekają, i abyś objął swoje własne mistrzostwo.

scratch
Złoty Cień, czyli podróż do osobistego mistrzostwa

Najważniejszą wiadomością jest to, że ciemny cień to tylko połowa historii. Aby zrozumieć siebie i cień w całości, musimy zbadać go dokładniej. Jest w nas coś więcej niż nasza ciemna strona. Tak jak w naturze, jest wschód i zachód słońca, jest ciemność i jest światło. Nasz cień zawiera zarówno ciemne, negatywne siły, ale zawiera również światło i pozytywne siły.  

Jest jeszcze jeden schowek zwany złotym cieniem. Nasz złoty cień jest wypełniony naszymi ukrytymi talentami, pasjami i darami. Jest tam nieograniczona ilość kreatywności, intuicji, wrodzonej dobroci, życzliwości i nieustraszoności. Złoty cień jest naszym źródłem samorealizacji i kluczem do spełnienia naszego potencjału.  

Jednak, ku wielkiemu zaskoczeniu, unikamy i zaprzeczamy części naszego złotego cienia tak samo, jak wypieramy nasz ciemny cień. 

Być może zastanawiasz się, dlaczego ktoś miałby wypierać się swoich pozytywnych, mocnych stron?  

Istnieje wiele powodów; niektóre z nich są podobne do tych, dla których wyrzekamy się naszych negatywnych cech. Obawiamy się odrzucenia przez innych. Nawet jeśli nasz złoty cień jest pozytywny, niektóre jego części mogą być odrzucone przez naszą kulturę lub rodzinę.  

Na przykład, niektórzy ludzie wyrzekają się swojej kreatywności lub duchowości z obawy przed osądzeniem i nazwaniem ich dziwakami a nawet wariatami. Boimy się być autentyczni, ponieważ jesteśmy inni. Próbujemy dopasować się do tego, co kultura dyktuje jako „normalne” i w tym procesie pozbawiamy się niektórych z najpotężniejszych części nas samych.

Innym powodem, dla którego pozbawiamy się naszego złotego cienia jest to, że boimy się jego mocy. W naszym złotym cieniu przechowywana jest nieograniczona ilość kreatywności, talentu i intuicji. Niektórzy z nas wypierają się swojej inteligencji i talentów ze strachu przed odpowiedzialnością.  

Na wiele sposobów utrzymujemy siebie „małymi” jako sposób na uniknięcie dorastania.  Boimy się wzmocnienia, ponieważ wiemy, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Zintegrować swój złoty cień oznacza wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie.

Kiedy to zrobimy, odkryjemy, że jesteśmy o wiele potężniejsi, niż kiedykolwiek mogliśmy sobie wyobrazić. I tym właśnie będziemy się zajmować w tym kursie.

scratch
Synteza buddyzmu, psychologii współczesnej i szamanizmu – zintegrowane podejście do pracy z cieniem i osobistym potencjałem

Wykorzystując integrację współczesnej psychologii i starożytnej mądrości, sięgamy do starożytnych praktyk mądrościowych, które nie są powszechnie znane w głównym nurcie. Przynosimy otwarte serce i ciekawy umysł, aby obudzić nasz pełny ludzki potencjał.

Kurs ten zabierze cię w podróż bohatera, głębokie nurkowanie w tajemnicę twojej duszy, jak nurkowanie w najgłębsze wody twojej nieświadomości, aby odzyskać zakopane skarby.  Ścieżka cienia jest procesem oczyszczającym, ponieważ aktywnie poszukujemy odkryć i odzyskujemy utracone części siebie. Wykorzystamy integrację nauk i technik stosowanych w psychologii jungowskiej, buddyzmie i szamanizmie, aby wzmocnić Twój potencjał.  

Usuniemy ograniczające przekonania i przyjmiemy, że wszystko jest możliwe. Każdy filar, na którym opiera się ten kurs, oferuje własną linię przekazu z własną mądrością i technikami pracy z cieniem. Choć techniki te mogą się różnić, ich spojrzenie na cień jako nieświadomą siłę ciemności i światła jest takie samo. W tym kursie wzywamy siły światła, naszą wrodzoną dobroć, mądrość i nieustraszoność, aby pomogły nam spojrzeć na naszą ciemność w pełen miłości i przyjazny sposób.

scratch
Główne korzyści, które możesz osiągnąć angażując się w ten kurs:
 • nauczysz się samouzdrawiania integralnego, wykorzystując starożytną mądrość integracji cienia szamanów z gwatemali, psychoduchowe metody, których Melanie używa w pracy ze swoimi klientami, buddyjskie techniki Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma, szereg ćwiczeń i technik z psychologii współczesnej, podróże szamańskie, uzdrawiające ćwiczenia szamańskie oraz metodę złotego cienia, w celu odkrycia swojego największego potencjału

 • Nauczysz się rozpoznawać, obejmować i integrować swoje najciemniejsze i najjaśniejsze oblicza, dotkniesz prawdy o sobie, nauczysz się transformować słabości i ciemność w światło, staniesz się prawdziwym mistrzem samouzdrawiania poprzez integrację cienia, wejdziesz na ścieżką samorealizacji, objemując pełnie swojej istoty

 • Przejdziesz kilkadziesiąt podróży wewnętrznych, medytacji prowadzonych audio, ucząc się w praktyce różnych technik, metod i sposobów samouzdrawiania, tak, by uwolnić blokady i głębokie cienie z podświadomości, oraz stworzyć swój własny system samouzdrawiania i samodoskonalenia, odkrywając błyszczące warstwy swojego złotego cienia, czyli najdoskonalszego potencjału

 • obudzisz do życia uśpione części swojej psychiki i swojego ciała, odkryjesz nową moc z nich płynącą, uwolnisz blokady z ciała, zmienisz się, poczujesz lekkość, większą swobodę, wolność wewnętrzną, otworzą się nowe możliwości, wejdziesz w nową świadomość siebie, w pełni i obfitości, obejmując w sobie mrok i światło, ciemny i złoty cień

 • zmienią się twoje relacje i związki miłosne (drastycznie), ponieważ większość problemów w relacjach to problemy z twoim cieniem, zobaczysz ludzi takimi, jacy są, odkryjesz swoje wzorce i przyczyny niepowodzeń z innymi ludźmi, będziesz tworzyć szczęśliwe, pełne bliskości i wzajemnego wsparcia relacje

 • zaczniesz więcej zarabiać (znacząco), odkrywając swój złoty cień i to, czego oraz dlaczego dotychczas bałeś/aś się przejawić w swoim życiu, nieświadomie projektując to na autorytety, zaczniesz czerpać ze swojego potencjału, uwolnisz swoją moc, talenty, dary, swoją boskość i swoje mistrzostwo tutaj w materii, staniesz się pewny siebie, ugruntowany 

 • staniesz się bardziej ekspresyjny/a (ojj, bardzo) po tym, jak zaczniesz zaprzyjaźniać się z wszystkimi częściami swojej psychiki, także tymi ciemnymi, dotychczas nieświadomymi bądź nielubianymi, poczujesz się pełny/a, kompletny/a sięgając po to, co dotychczas było w sferze lęków lub marzeń 

 • uwolnisz pomysły, kreatywność, twórczość, dziką, wyzwalającą energię, która umożliwi Ci tworzyć i wyrażać się w sposób pełny, prawdziwszy i autentyczniejszy, odkryjesz nową jakość życia, w błogości i wewnętrznej pełni, jednocześnie mocno stąpając po ziemi

 • zyskasz potężną moc wewnętrzną, zaczniesz wibrować w nowej jakości, reagować inaczej, budząc do życia dotychczas negatywne, ciemne i wyparte siły w sobie, zaprzyjaźniając się z nimi, zamiast wypierać i walczyć, przejmiesz w pełni ster nad kreacją swojego życia

 • zintegrujesz męskość i żeńskość w sobie oraz mnóstwo cech charakteru, łącząc i transformując ich przeciwieństwa, nadając nową jakość wielu częścią swojej psychiki, odkryjesz na nowo swoją wielowymiarowość oraz zdolność do wyrażania siebie z mocą, miłością i pięknem.

 • odkryjesz praktyczne umiejętności i zmieniające życie perspektywy, które uwolnią Cię od ukrytych sił, wpływających na Twoje życie. Obudzisz swoją przenikliwość, moc i swoje prawdziwe “JA”.

 • Staniesz się bliższy sobie, jako człowiek, który zbadał już elementy swojej psyche, a zwłaszcza te, których świadoma jest bardzo mała część społeczeństwa, posiądziesz samoświadomość, która przyda się w każdej dziedzinie życia – połączysz się ze swoją naturą

 • Po uświadomieniu sobie przyczyn swoich lęków poszerzysz swoją inteligencję emocjonalną oraz samowiedzę na temat tego skąd pochodzą dane wzorca

 • Nauczysz się kwestionować to w co wierzy Twoje ego, zapragniesz budować swoje życie na przekonaniach, które Ci służą

 • Zdobędziesz sympatię ludzi, kiedy nauczysz się nie traktować ich przez pryzmat ich cienia, a dostrzegać ich pozytywne zasoby. Otworzysz się na ludzi nie traktując ich jako chodzące zapalniki Twojej podświadomej frustracji, irytacji i gniewu

 • Staniesz się bogatszy wewnętrznie pamiętając o tym, że w każdym z nas drzemie niepoznany niezbadany potencjał, odkrywając go wniesiesz w swoje środowisko swoją unikalną, prawdziwą energię, która promieniuje od wewnątrz i ma pozytywny wpływ na innych (kiedy wyrobisz w sobie ogromną dawkę samodystansu będziesz zarażał ludzi entuzjazmem)

 • uwolnisz się od fałszywych iluzji duchowości i nauk “guru”, którzy opierają swoje ideologię na idealizowaniu jednego bieguna, pomijając aspekty naszej prawdziwej natury, które są również ciemne i destrukcyjne.

 • Jako osoba, która zaakceptowała siebie jako osobę pełną, nie tylko ze skłonnościami do powszechnie przyjętych pozytywnych zachowań, ale również ich przeciwnych biegunów staniesz się bardziej spójny w swoich działaniach i słowach, a swoje poczucie moralności zaczniesz opierać na uznaniu naszej zdolności do zła, a nie na osądzie i fałszywym poczuciu świętości – rozpuścisz obawy związane z moralnym postępowaniem, 
 • Wiedząc kim chcesz się stać i kim możesz się stać dzięki ucieleśnianiu nowych jakości w tym kursie, zrozumiesz lepiej swoje pragnienia i cele stając się w pełni integralną jednostką, szlifując swoje złote cienie i realizując się po mistrzowsku w materii
 • Zaczniesz żyć z mocą i odwagą bez lęku przed popełnianiem publicznych błędów. Przestaniesz żyć w poczuciu, że potrzebujesz coś udowadniać innym, będziesz niezależny od cudzych opinii, suwerenny. 
 • Dzięki uwolnieniu zablokowanej (nie wyrażonej) energii i zidentyfikowaniu swoich cieni będziesz wieść bardziej twórcze i ciekawe życie, zaczniesz podchodzić do życiowych wyzwań z entuzjazmem.
 • Polubisz siebie. Bardzo!
 • Poszerzysz swoją perspektywę i zwiększysz swoje zasoby
 • Przestaniesz opierać swoją samoocenę na zewnętrznych warunkach i będziesz mniej podatny na krytykę
 • Zaczniesz przyciągać do swojego życia ludzi, którzy widzą w Tobie potencjał, dostrzegają w Tobie atuty, o których wcześniej nie wiedziałeś, że je masz i zaczniesz sam jeszcze bardziej je dostrzegać. Rozwijając mocne strony będziesz zachwycony tym, że wciąż odkrywasz kolejne, bo to niezbadany obszar eksploracji i poszukiwań
 • Dzięki zaprzestaniu wewnętrznej walki, dzięki połączeniu pozornie przeciwnych biegunów i zintegrowaniu w sobie dwoistości swojej psychiki zobaczysz siebie w całkiem nowym świetle
 • Będziesz mógł polegać sam na sobie, nauczysz się jeszcze lepiej dbać o siebie oraz rozgraniczać z czym chcesz się utożsamiać, a co już Ci nie służy. Złożysz sobie osobistą deklarację, że bierzesz całkowitą i pełną odpowiedzialność za swój wzrost i podejmiesz wszelkie kroki by zawsze stawać się najlepszą wersją siebie
 • Zwrócisz uwagę na sfery życia, na które masz ogromny wpływ. Poznasz narzędzia, dzięki którym zmienisz swoje postrzeganie i ujrzysz mnogość wyborów, które podejmiesz przy pomocy świadomego wglądu, a nie na bazie podświadomych wzorców. Skupisz się na rozwiązaniach zamiast problemów, dostaniesz narzędzia do tego jak skutecznie zarządzać swoim potencjałem, ciemnym cieniem i złotym – staniesz się proaktywny
 • Poczujesz się wolny od wewnętrznego krytyka, nabędziesz umiejętność samoobserwacji i racjonalnej samooceny bez uruchamiania krytycyzmu i negatywnej postawy wobec siebie – zrobisz milowy krok w stronę fajnej relacji ze sobą
 • Staniesz się wyrozumiały dla samego siebie, zrozumiesz i przekształcisz winę i wstyd
 • Staniesz się łagodniejszy wobec innych, widząc, że wszyscy ludzie mają dostęp do wszystkich możliwych potencjałów, a zatem zaakceptujesz także swoje człowieczeństwo i swoją niedoskonałość
 • Zdobędziesz większą elastyczność i otwarty umysł dzięki zobaczeniu swojego wielowymiarowego potencjału, zauważysz że nic nie musi się wzajemnie wykluczać
 • Rozprawisz się z lękiem przed pokazywaniem światu swojej prawdziwej twarzy, w pełni akceptując siebie zaczniesz wyrażać się na różne sposoby nie ograniczając się w niczym. Nabędziesz odwagi do realizacji działań, które wydobędą z Ciebie jeszcze większą moc

Stań się zmianą, odkryj i ucieleśnij nieznane, wyparte, zablokowane i nowe cechy charakteru, talenty i ukryte zdolności. STAŃ SIĘ EWOLUCJĄ.

ZOBACZ KURS OD ŚRODKA
(przesuwaj palcem, lub naciskaj przycisk, aby przejść do kolejnego zdjęcia)
ZOBACZ KURS OD ŚRODKA
Kliknij w obrazek, aby zobaczyć pełny podgląd
scratch
Co jeszcze zyskasz?
 • Połączenie z własną naturą i instynktami. Nie będziemy się bać naszej wspólnej ludzkości i naszej ludzkiej natury. Kiedy asymilujemy cień stajemy się bogatsi oraz świadomi tego, że każdy ma swój cień i w każdym drzemie potencjał różnych cech, obserwujemy wielowymiarowość ludzkiej psychiki.
 • Poczucie moralności oparte na uznaniu naszej zdolności do zła, a nie na osądzie i fałszywym poczuciu świętości.
 • Zrozumienie ludzi po tym, jak wycofaliśmy nasze zniekształcające osądy, widzenie rzeczy takimi, jakimi są. 
 • Wyrozumiałość dla samych siebie. Zmniejszenie poczucia winy i wstydu, gdy wiemy, że „złe” elementy cienia są jedynie nierozwiniętymi konstruktywnymi cechami.
 • Emocjonalny spokój, kiedy przestajemy walczyć z własną naturą i naturą innych.
 • Przemiana, wzrost, przebudzenie, autentyczność, samoakceptacja, poszerzenie perspektywy.
 • Integralność. Przebudzając naszą ciemną stronę i powołując ją do życia stajemy się całością.
 • Inteligencja emocjonalna. Współczucie wobec siebie i swojej historii.
 • Otwarty umysł. Poszukujemy już nie tylko tego co mogą zobaczyć nasze oczy, ale również wszystkiego czego nie sposób zobaczyć na pierwszy rzut oka.
 • Pewność siebie, która wynika z głębokiego zaakceptowania siebie, poznania swoich zasobów.
scratch
Zobacz opinie osób, które nam zaufały
podsumowanie
PODWÓJNA GWARANCJA SATYSFAKCJI!
 1. Jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań to do końca stycznia 2022 możesz go zwrócić bez podawania przyczyny a my oddamy Ci wszystkie pieniądze. W tym czasie pojawią się już pierwsze materiały, zobaczysz, czy to na pewno coś dla Ciebie. Nic nie ryzykujesz. 100% gwarancji satysfakcji. Wystarczy, że napiszesz na kontakt@cpnsgrow.pl, że rezygnujesz z kursu, a my po prostu odbierzemy Ci dostęp do platformy i zwrócimy pieniądze na konto. 
 2. Jeszcze dzisiaj możesz zacząć zarabiać, polecając kurs i otrzymując aż 200-300 zł za każdą osobę, która zapisze się z Twojego linku. (pełną instrukcję otrzymasz w mailu po zakupie) Kurs może Ci się bardzo szybko zwrócić a Ty możesz stworzyć z nami swoje dodatkowe źródło dochodu. Pamiętaj, że obowiązuje gwarancja satysfakcji i zwrot pieniędzy do końca stycznia, więc nikt nic nie ryzykuje. Z pewnością wiele osób będzie Ci wdzięcznych za to, że mogli dołączyć w przedsprzedażowe, najniższej cenie.
scratch
A teraz przejdźmy do finału!
Otrzymujesz:
 • e-book “Shadow Work Program – uwolnij cień” / wartość: 89,90 zł 
 • audiobook “Shadow Work Program – uwolnij cień” / wartość: 89,90 zł
 • e-book “Zeszyt Ćwiczeń – buddyzm, psychologia współczesna i szamanizm” / wartość: 59,90 zł
 • roczny dostęp do platformy VOD / wartość: 479,90 zł
 • 34 nagrania, ćwiczenia, medytacje i podróże prowadzone audio – buddyjskie, z psychologii współczesnej, szamańskie / wartość: 699,90 zł
 • 47 nagrań, medytacji prowadzonych; transformacja 94 cech charakteru / wartość: 999,90 zł
 • e-book “Transformacja cech charakteru” / wartość: 69,90 zł
 • Łącznie 3 e-booki, audiobook i ponad 80 praktycznych nagrań
 • Unikalna koszulka #FREE SOUL, preorder marki #GoldenShadow / wartość: 99,90 zł
 • Karta podarunkowa o wartości 100 zł, prezent świąteczny dla bliskiej Ci osoby / wartość: 100 zł
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie “Shadow Work Program” 
 • -20% do Szkoły Intymności (początek 2022 roku) 
 • Możliwość zarabiania nawet +4 000 zł miesięcznie / wartość: bezcenne.
 • Program edukacyjny dla chętnych, który pomoże Ci zarabiać nawet +4 000 zł z CPNSgrow TV / wartość: 299,90 zł
 • Dodatkowe, praktyczne webinary z gośćmi (prezent niespodzianka!) / wartość: 499,90 zł
 • MOŻLIWOŚC PŁATNOŚCI W RATACH (nieco niżej dowiesz się jak)
 • 12 uadiobooków i medytacji prowadzonych / wartość: 1999,90 zł
Łączna wartość kursu i wszystkich bonusów: 
5 489,90 zł

Uwaga!

CENA KURSU Z WSZYSTKIMI BONUSAMI W PRZEDSPRZEDAŻY: (nieco niżej możliwość rozłożenia płatności na raty)

1199,90 zł + wszystkie bonusy gratis i dożywotni dostęp do nagrań i medytacji prowadzonych, zamiast 5 489,90 zł do 17 stycznia

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast na adres mailowy podany przy zamówieniu. Pierwsze materiały pojawią się 15.01.2022. Otrzymasz także przypomnienie telefoniczne, dlatego nie zapomnij podać prawidłowy numer telefonu.

RATY 3 x 399,90 zł

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast na adres mailowy podany przy zamówieniu. Pierwsze materiały pojawią się 15.01.2022. Otrzymasz także przypomnienie telefoniczne, dlatego nie zapomnij podać prawidłowy numer telefonu.
RATY 12 x 99,90 zł
Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast na adres mailowy podany przy zamówieniu. Pierwsze materiały pojawią się 15.01.2022. Otrzymasz także przypomnienie telefoniczne, dlatego nie zapomnij podać prawidłowy numer telefonu.
Jeżeli masz jakieś pytania lub propozycje współpracy to śmiało pisz na kontakt@cpnsgrow.pl

17 STYCZNIA
 ZAMYKAMY ZAPISY I NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ
JUŻ DO KURSU. 

FAQ

Zamawiasz kurs online w przedsprzedaży w najniższej cenie (1199,90 zł do 17 stycznia) z 6 dodatkowymi prezentami o łącznej wartości 5 489,90 zł. Po zakupie otrzymujesz na maila link i dane logowania do platformy CPNSgrow TV. 

A więc już za chwilę możesz się zalogować. W platformie znajdziesz możliwość zarabiania z nami nawet +4000 zł miesięcznie. Możesz zacząć jeszcze dzisiaj! 

Platforma jest dostosowana do laptopów, komputerów, tabletów oraz telefonów. Na każdym urządzeniu będziesz mógł/mogła przerabiać kurs, słuchać nagrań i medytacji. Pierwsze materiały (e-book oraz audiobook) są już dostępne dla uczestników kursu.

15 stycznia pojawią się pierwsze medytacje prowadzone. 

Co tydzień pojawią się 2 kolejne nagrania (medytacje prowadzone). O wszystkim poinformujemy Cię mailowo i telefonicznie (sms). Jesteśmy także codziennie do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail; kontakt@cpnsgrow.pl 

1 lutego wyślemy Ci koszulkę mocy “FREE SOUL”. 

Dane logowania otrzymasz natychmiast po zakupie drogą mailową. Sprawdź dobrze skrzynkę, spam, oferty itd. Kurs zaczynamy 15.01.2022. Wtedy pojawią się pierwsze materiały.

Nie, niestety nie sprzedajemy żadnego z elementów kursu oddzielnie.

Nie, niestety nie sprzedajemy żadnego z elementów kursu oddzielnie.

Tak, składając zamówienie, wpisz swoje dane do faktury. W panelu platformy możesz pobrać swoją fakturę. Możemy wysłać Ci ją także na maila.

Do 1 lutego możesz zwrócić kurs bez podawania przyczyny. Wystarczy, że napiszesz na kontakt@cpnsgrow.pl 

Wtedy odbierzemy Ci dostęp do platformy i zwrócimy pieniądze na Twoje konto bankowe. Nic nie ryzykujesz. 100% satysfakcji.

Masz pytania?

Poniżej możesz do nas napisać (odpowiemy w ciągu 24h)