Audiobook 4,5h “Shadow Work Program – zmień swoje życie dzięki pracy z nieświadomymi i odrzuconymi częściami siebie.

scratch

Poznaj, zrozum, ujarzmij i wykorzystaj swoją ciemną stronę (cień), aby odkryć ukrytą moc wewnętrzną, stać się autentyczną, integralną i PEŁNĄ jednostką. 

Pierwszy w Polsce tak kompleksowy audiobook na temat pracy z cieniem, dzięki któremu zrozumiesz swoją ciemną stronę i jej rolę oraz wykorzystasz ją do tego, aby uwolnić swój pełny potencjał.

Posłuchaj fragmentu:

scratch

4,5 godziny praktycznej wiedzy, która zmienia życie.

połaczenie psychologii, buddyzmu...

Synteza psychologii współczesnej, buddyzmu i szamanizmu – integralne podejście do transformacji ciemnego i złotego cienia, dzięki któremu poznasz i zrozumiesz swoje ukryte, ciemne oblicza, traumy i zranienia oraz moc i piękno, które się w nich kryją.

scratch

Praca z cieniem obejmuje całość Twojej istoty, dzięki niej możesz naprawdę poznać siebie, w pełni zaakceptować to, co przeżyłeś i czego doświadczyłeś oraz dzięki temu odkryć w sobie światło i miłość, którymi w rzeczywistości jesteś.

Przestań uciekać od tego, czego w sobie nie lubisz, nie rozumiesz, co potępiasz w innych, czego się wstydzisz, czego nie akceptujesz. 

Odkryj to, co w Tobie nieświadome i co codziennie zabiera Ci energię, zamyka w klatce iluzji uwarunkowań. Otwórz się na radykalną prawdę i autentyczność.

scratch

Poznaj rozdziały i to, czego konkretnie nauczysz się z tego audiobooka: 

Pełen transformującej i odkrywczej treści, dzięki któremu poznasz nieświadome obszary swojej osobowości, dowiesz się jak uwalniać i integrować ukryte, ciemne i wyparte cechy charakteru/ energie, części siebie oraz jak pracować ze swoim cieniem, aby stawać się coraz bardziej wolną i autentyczną osobą. Skarbnica wiedzy i praktyki, która zmienia życie i pomaga objąć siebie szerszą perspektywą. 

E-book ten jest efektem kilku miesięcy tłumaczenia zagranicznych książek, wiedzy i praktyki Manueli oraz szczególnego wkładu Melanie Ryan, autorki metody Złotego Cienia, której praktyczną wiedzę na temat integracji cienia znajdziesz w środku. Połączyliśmy buddyzm, szamanizm, psychologię jungowską oraz metody, które zostały zaczerpnięte z wielu innych źródeł, aby odkryć i przetransformować Twój cień.

Rozwiń, aby poznać spis treści i to, czego konkretnie nauczysz się z tego e-booka i audiobooka
Wprowadzenie i wskazówki
Czym jest cień?
Wykształcenie cech charakteru pomocnych przy pracy z cieniem
Jak powstaje cień?
Czy cień może być zły?
Odkrywanie pozytywnych elementów cienia
Równowaga między cieniem a ego
W jaki sposób projektujemy cień?
Jak objawia się cień zbiorowy i jakie są jego rodzaje?
Cień, a aktywizm i uwalnianie naturalnych odruchów serca
Intymność z cieniem, czyli jak zbliżyć się do siebie
Puszczanie oporu przed pracą z cieniem i procesem uzdrawiania
Czy ja też mam cień? O tym, jak rozpoznać swój cień w codziennym życiu
Ból w pracy z cieniem, jak otworzyć się na odczuwanie i puszczać emocje
Krytyka i autosabotaż, jak objąć i wykorzystać energię, która Cię blokuje
Lęk przed ciemnością, czyli jak odważnie oswajać cień
Gniew, który wspiera proces pracy z cieniem
Cień w związkach i bliskich relacjach
Budda i cień – buddyjska ścieżka integracji cienia
Jak medytować
Szamani i cień – szamańska ścieżka integracji cienia
scratch
Oto, co da Ci ten audiobook, jakich efektów możesz się spodziewać:
 • nauczysz się rozpoznawać, obejmować i integrować swoje najciemniejsze i najjaśniejsze oblicza, dotkniesz prawdy o sobie, nauczysz się transformować słabości i ciemność w światło
 • obudzisz do życia uśpione części swojej psychiki i swojego ciała, odkryjesz nową moc z nich płynącą,  otworzą się nowe możliwości, wejdziesz w nową świadomość siebie,
 • staniesz się bardziej ekspresyjny/a (ojj, bardzo) po tym, jak zaczniesz zaprzyjaźniać się z wszystkimi częściami swojej psychiki, także tymi ciemnymi, dotychczas nieświadomymi bądź nielubianymi
 • uwolnisz dziką, wyzwalającą energię, która umożliwi Ci tworzyć i wyrażać się w sposób pełny, prawdziwszy i autentyczniejszy
 • zbliżysz się do siebie i nauczysz się uniwersalnych zdolności samouzdrawiania, które zostaną z Tobą na całe życie 
 • odkryjesz na nowo swoją wielowymiarowość oraz zdolność do wyrażania siebie z mocą, miłością i pięknem.
 • odkryjesz praktyczne umiejętności i zmieniające życie perspektywy, które uwolnią Cię od ukrytych sił, wpływających na Twoje życie.
 • dzięki zaprzestaniu wewnętrznej walki, dzięki połączeniu pozornie przeciwnych biegunów i zintegrowaniu w sobie dwoistości swojej psychiki zobaczysz siebie w całkiem nowym świetle
 • zaczniesz uwalniać się od lęku przed “ciemnością” i z odwagą stawać się coraz bardziej “pełną”, szczęśliwą osobą 
 • dowiesz się jak pracować z gniewem, który chroni przed czuciem i zranieniem
 • dowiesz się jak puszczać opór przed otwarciem się na organiczny proces samo-uzdrowienia i pracę z głębokimi cieniami
 • nauczysz się wspierać siebie w tym procesie, jak być dla siebie kochającą obecnością
 • obudzisz do życia dotychczas negatywne, ciemne i wyparte siły w sobie, zaprzyjaźniając się z nimi, zamiast wypierać i walczyć, zaczniesz przejmować ster nad kreacją swojego życia
 • poznasz szamańskie oraz buddyjskie spojrzenie na cień
 • staniesz się bliższy sobie, jako człowiek, który zbadał już elementy swojej psyche, a zwłaszcza te, których świadoma jest bardzo mała część społeczeństwa
 • uwolnisz się od fałszywych iluzji duchowości i nauk “guru”, którzy opierają swoje ideologię na idealizowaniu jednego bieguna, pomijając aspekty naszej prawdziwej natury, które są również ciemne i destrukcyjne.

 • rozprawisz się z lękiem przed pokazywaniem światu swojej prawdziwej twarzy, zaczniesz bardziej akceptować różne energie w sobie

scratch
Poznaj autorów audiobooka
Melanie Ryan
Melanie Ryan jest nauczycielką starożytnej mądrości i psychoterapeutką, która naucza uzdrawiania i transformacji ciała, umysłu, serca i duszy. W 2017 roku została formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. Po 12 latach wielu ciemnych nocy duszy została formalnie zainicjowana jako nauczyciel szamański. Dzisiaj kontynuuje swoje studia nad transformacją u starszyzny Majów w Gwatemali. Wykorzystuje również psychologię Junga, jego koncepcje cienia i psycho-duchowe podejście do uzdrawiania i budzenia świadomości. Jest autorką metody „Golden Shadow”, integralnego podejścia do integracji cienia.
Przemysław Kaczor
Założyciel CPNSgrow.pl, nadzorca i twórca projektu Shadow Work Program. Zadbał o cały proces powstawania kursu, połączył i zsyntezował pracę Melanie, Jamesa i Manueli. Poszukiwacz, twórca, wizjoner, empata, który wymyślił sobie, że stworzy kurs, którego w Polsce nie znalazł, a którego sam teraz potrzebuje na swojej ścieżce życiowej. W 2016 roku odbył 10 dniowe odosobnienie medytacyjne vipassana, grudzień 2018 roku spędził w Kolumbijskiej dżungli z tamtejszymi szamanami. Te doświadczenia zapoczątkowały w nim szereg intensywnych i trudnych zmian, lecz budzących go do głębszego odczuwania siebie. Wiele razy tworzył już coś dla innych, z innymi, czego potrzebował on sam, jak i ludzie podobni do niego. Napisał książkę Dziennik Rozwoju&Planer, wydał w Polsce „Psychologię Transformacji”. Pasjonuje się integralnym podejściem do samouzdrawiania.
James Harvey Stout
James nigdy nie udostępnił swojego zdjęcia w internecie. Jest twórcą metody Archetypowego procesu transformacji. Pisze o sobie w ten sposób: „Jestem inteligentną, intuicyjną osobą, która pisze dobre książki. Chociaż piszę duchowo zorientowane książki, nie roszczę sobie żadnej szczególnej mądrości; mam tylko taką samą mądrość, jaką mamy wszyscy. Ale mój zwykły wgląd jest wzmacniany w wysokiej jakości książkach przez moją zdolność do organizowania powszechnie znanych idei w perspektywy, które są świeże i integrujące. Wyjaśniam dynamikę psychiki i ducha najlepiej, jak potrafię, a następnie pozostawiam cię twojej własnej intuicji, inteligencji i doświadczeniu, abyś zdecydował, jak możesz zastosować te zasady w swoim życiu.”
scratch

Ten audiobook jest szczególnie dla Ciebie jeśli:

 • czujesz, że masz w sobie jakieś nieświadome blokady, które uniemożliwiają Ci żyć życiem, którego pragniesz
 • często czujesz emocjonalny lub fizyczny ból, cierpisz wewnętrznie i nie wiesz dlaczego
 • masz problemy w relacjach lub czujesz, że są płytkie, w związku, lub nie możesz znaleźć partnera
 • miałeś/aś trudne dzieciństwo, trudne relacje z rodzicami lub opiekunami 
 • masz za sobą jakieś traumy, trudne doświadczenia czy bolesne rozstania
 • cierpisz na chroniczny niepokój, bezsenność, bezsens, apatie, brak Ci motywacji i chęci, aby zmienić swoje życie
 • nie potrafisz w pełni wyrażać siebie, stanąć w swojej mocy, stawiać granic i być asertywnym/ą
 • nie czujesz się dla siebie prawdziwym przyjacielem, kochającą obecnością, brak Ci miłości do siebie
 • nie czujesz się w 100% spójny ze swoimi zachowaniami, działaniami i słowami, masz skłonność do dopasowywania się do ludzi, szukasz ich akceptacji,
 • czujesz lęk przed popełnianiem publicznych błędów, nie chcesz wystawiać się na „widoczność”
 • twoja samoocena jest zachwiana, jesteś podatny/a na krytykę
 • czujesz, że twoje serce jest zamknięte, ciało zamrożone, nie potrafisz się głęboko śmiać, odczuwać rozkoszy i radości 
 • nie czujesz się 100% autentyczny, pełny, integralny, masz mało energii 
 • często nie rozumiesz siebie, swoich emocji, swoich decyzji, zachowań i wyborów
 • czujesz z jakiegoś powodu wstyd, poczucie winy, oskarżasz się o coś, nie możesz sobie lub komuś czegoś wybaczyć
 • nie czujesz się w pełni królem, królową swojego życia i nie pokazujesz światu swojej prawdziwej twarzy.
scratch
Ile to jest dla Ciebie warte?

Ile warta jest dla Ciebie wiedza i praktyka, dzięki której to, co dotychczas Cię blokowało zrozumiesz i zamienisz w swój zasób, moc, dodatkową energię i motywację do działania?

Ile warte jest dla Ciebie pojednanie się ze swoją ciemną stroną, objęcie i polubienie w sobie tego, co dotychczas ukrywałeś z obawy przed byciem niezaakceptowanym? 

Ile warta jest dla Ciebie wiedza, która otworzy przed Tobą drzwi do zrozumienia tego, w jaki sposób (i jedyny!) naprawdę stać się szczęśliwą i przebudzoną osobą? 

Ten audiobook to synteza psychologii współczesnej, buddyzmu i szamanizmu. Pracowaliśmy nad nim przez 12 miesięcy, aby połączyć różne perspektywy i stworzyć spójny program, którego nie znaleźliśmy w Polsce.

Jest to prawdopodobnie jedyny, tak obszerny i kompleksowy audiobook na temat integracji cienia w Polsce.

4,5 godziny / 300 minut praktycznej wiedzy, która zabierze Cię w podróż do podświadomych krain nie odwiedzanych przez 90% społeczeństwa, które żyje w nieświadomości tego, że ich cienie kontrolują ich życia.
Teraz możesz zamówić go za:
119,90 zł
69 zł

+ dodatkowo otrzymujesz 140 stronnicowy e-book GRATIS!

Dostęp do audiobooka otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia. W mailu otrzymasz dane do logowania na naszą platformę VOD, tam znajdziesz audiobook.
scratch
Masz pytania?

Poniżej możesz do nas napisać (odpowiemy w ciągu 24h)