Sesje facylitacji indywidualnej  (opisy + cennik):Facylitacja indywidualna (sesje stacjonarne w Warszawie lub online):

 

300 zł/ h – długość sesji ustalana na bazie potrzeb klienta (na jego życzenie z góry lub w ramach podążania za procesem). 

Zwykle jest to ok. 1- 1,5h 

 

Na czym polega? 

 

To forma indywidualnej pracy, w ramach której wspieram Cię w zmianie dowolnego elementu Twojej rzeczywistości:

 

 • w którym czujesz, że utknąłeś, (stanąłeś w miejscu, nie wiesz jak zmienić lub ruszyć dalej) 
 • w którym czujesz się nieszczęśliwy/ niezaspokojony (a czujesz, że jest w tym coś czego pragniesz) 
 • który jest dla Ciebie ciężki/ trudny/ uciążliwy i czujesz, że potrzebujesz wsparcia 
 • w którym, czujesz się zagubiony i chciałbyś mieć więcej klarowności i lekkości lub szukasz innych możliwości/ rozwiązań. 
 • w którym wyznaczyłeś sobie jakiś cel i pragniesz go zrealizować z większą łatwością, lekkością, szukasz inspiracji lub pragniesz zaprosić nowe możliwości

 

W ramach sesji przyjrzymy się temu, co kreuje Twoją rzeczywistość taką jaka ona jest teraz (od przeżytych traum, wzorców rodzinnych i kolektywnych, zatrzymanych w ciele emocji, zakotwiczonych przekonań, myśli, ograniczeń po inne formy wpływu). 

 

Będzie to przestrzeń dla Ciebie na bycie obecnym ze wszystkim co się ukazuje, uwolnienie tego i zmianę (oczywiście wraz z moich wsparciem i wielu dynamicznych narzędzi, które pomogą Ci mieć w tym procesie dużo więcej łatwości, niż większość tradycyjnych metod).

 

Ponadto, sesja jest też zaproszeniem do skontaktowania się z własnymi pragnieniami i wyboru nowych możliwości, które pozwolą Ci na urzeczywistnienie takiego życia, jakie prawdziwie, chciałbyś mieć (ponad rozwiązaniem problemu). 

 

W ramach spotkania, po sesji, otrzymasz także, proste i pomocne narzędzia lub ćwiczenia, które pomogą Ci zintegrować wykonaną pracę i w pełni wdrożyć zmianę, którą wybierasz. Każda sesja na Twoje życzenie może być nagrana, abyś mógł wrócić do omawianych treści i dzięki każdemu odsłuchaniu otrzymać z niej jeszcze więcej dla siebie. 

 

W ramach swojej praktyki korzystam głównie z narzędzi Access Consciousness®, mając jednocześnie wiedzę i znajomość narzędzi psychologicznych/ psychoterapeutycznych, coachingowych, mindfulnessowych oraz z zakresu innych modalności energetycznej pracy z ciałem i świadomością, które są także niewątpliwym i poszerzającym perspektywę wkładem do sesji. Czym jest  Access Consciousness®? 

 

To zestaw narzędzi ułatwiający:

 

 • zmianę wszystkiego w życiu, poprzez otrzymanie świadomości, tworzącej przestrzeń na widzenie rzeczy takimi jakimi są i umożliwiającej dokonanie nowych wyborów, 
 • eksplorację siebie i swojego potencjału (tego kim prawdziwie jesteśmy, co jest znacznie wspanialsze niż myślimy)
 • kreację nowych możliwości i życia jakiego pragniemy

 

Więcej informacji na temat metody znajdziesz tutaj: https://www.accessconsciousness.com/en/about/Nad czym możemy pracować? 

 

Tak naprawdę temat sesji zależy w pełni od Ciebie. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w kwestiach związanych z:

 

 • relacjami (aktualnymi lub zakończonymi)
 • pieniędzmi 
 • pracą, ścieżką kariery, biznesem
 • zdrowiem, sprawnością ciała 
 • poczuciem szczęścia i satysfakcji z życia
 • lub jakąkolwiek inną sferą Twojego życia,

 

Narzędzia i wsparcie, które oferuję Ci w ramach sesji mają pod tym względem uniwersalny charakter, ponieważ służą przede wszystkim do tego, aby przywrócić Ci moc, poczucie sprawczości i świadomość tego, że to Ty jesteś Źródłem kreacji swojego życia, pozwalając w łagodny i możliwie najprostszy sposób odzyskać obecność i uważność na to, co do tej pory (prawdopodobnie w nieświadomie), kreowało to czego tak naprawdę nie chcesz. Oraz jeśli tak wybierzesz, zmianę tego. 

 

Nie otrzymasz ode mnie gotowych odpowiedzi i rozwiązań. Za to wiele pytań i narzędzi do tego, abyś otrzymał wszystkie odpowiedzi, których szukasz lub wypracował rozwiązania w ramach procesu. Bo te, które będą najlesze i najbardziej dopasowane do Ciebie masz w sobie. I właśnie do tych przestrzeni (w Tobie) postaramy się dotrzeć. Jak się przygotować do sesji? 

 

Sesja nie wymaga specjalnego przygotowania. 

Warto natomiast zadbać o to, aby odbyła się w odpowiednim terminie (dniu i godzinie), w którym będziesz miał przestrzeń dla siebie, możliwie bez rozpraszaczy i bardzo pilnych, naglących spraw do załatwienia (zwłaszcza po sesji). 

 

W przypadku sesji online, warto też zadbać o odpowiednie miejsce odbycia sesji, aby była to przestrzeń, która nie będzie Cię rozpraszać, w której będziesz się czuł komfortowo, także w kontekście rozmawiania na tematy, które chciałbyś poruszyć.