Jak zacząć budować głębokie, intymne relacje, zdobyć niesamowite umiejętności interpersonalne tak, aby stały się one automatyczne i mówić otwarcie o swoich najskrytszych potrzebach i pragnieniach?

Jak wejść na nowy poziom intymnej komunikacji? Jak czerpać radość i satysfakcję z budowania relacji?

PREZENTUJEMY KURS I  TRENING GŁĘBOKICH INTYMNYCH RELACJI, SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI I ZDOLNOŚCI INTERPERSONALNYCH

Jak zacząć budować głębokie, intymne relacje, poznać siebie, swoje najgłębsze pragnienia i skutecznie się komunikować? Jeżeli chcesz pozbyć się blokad i zacząć naprawdę komunikować siebie i swoją prawdę – jesteś w dobrym miejscu. Jeżeli jesteś w związku, to ten kurs przeniesie waszą intymność na całkiem nowy poziom. Jeżeli jesteś singlem, to odkryjesz siebie na nowo w relacjach.

Cześć

Praktyczny kurs i przewodnik po świecie psychologii społecznej, głębokich, intymnych relacji, związków, randkowania, kobiet, mężczyzn i skutecznej komunikacji + zamknięta grupa, wspólna praktyka w autentyczności, otwartości i szczerości + 3 miesięczny, wspólny proces na grupie, kompendium na temat relacji, randkowania, związków, miłości i komunikacji (esencja wiedzy od uznanych w tym temacie autorów).

Co otrzymasz?

czesc

Cześć. Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to zapewne pragniesz wznieść jakość swoich relacji, oraz umiejętnej komunikacji na wyższy poziom

Pragniesz doświadczać głębokiej intymności, autentyczności i prawdy w relacji ze sobą i innymi ludźmi, nie bojąc się wyrażać tego, co naprawdę chcesz, czujesz i potrzebujesz.

Chciałbyś zwiększyć pewność siebie a także poznać ludzi, którzy pragną tak samo jak Ty – prawdy, szczerości i ewolucji w relacjach międzyludzkich

Prawdopodobnie jak większość, doświadczasz pewnych trudności, mniejszych lub większych w tym obszarze.

W tym kursie, który przygotowaliśmy wraz z Peterem Shepherdem (autor Psychologii Transformacji) zostaniesz przeprowadzony/a przez potężny proces odkrywania i uwalniania – blokad, uwarunkowań, destrukcyjnych wzorców, przyczyn niepowodzeń, ale także będziesz tworzył nowe wzorce, sposoby bycia, reagowania i “czucia” siebie

W skrócie – zobaczysz co powoduje blokady w obszarze komunikacji i relacji oraz otrzymasz narzędzia i wsparcie, aby to zmienić, przetransformować.

Wersja ebookowa pozwoli Ci w swoim tempie, przyswoić i zintegrować najważniejsze zagadnienia, aby później wyruszyć w głębszą podróż.

Interaktywny kurs w formie audiobooka został stworzony w dwóch wersjach – zarówno dla singli, jak i dla par.

Pierwszą wersję audiobooka możesz słuchać samodzielnie, w domu, na spacerze, czy w podróży… Pozwoli Ci to za każdym razem odkryć w sobie nowe jakości. Polecamy przesłuchać kilka razy

Znajdziesz tutaj także dodatkowe nagrania, ćwiczenia oraz pytania z muzyką na wewnętrzną eksplorację

Druga wersja audiobooka została stworzona dla do głębokiej, intymnej i szczerej pracy w parach. Dzięki niemu będziecie prowadzeni przez cały proces, wraz z ćwiczeniami, muzyką, czasem na wspólne ćwiczenia w parze, medytacje i wglądy wewnętrzne.

Główne korzyści po wnikliwym przejściu tego kursu:
Poznasz siebie i swoje podświadome wzorce w kontekście relacji i komunikacji, uwolnisz blokady, zintegrujesz nowe twórcze możliwości wyrażania siebie, zaczniesz komunikować się pewnie i autentycznie. Będziesz budował bliskie i intymne relacje z większą łatwością i świadomością.

W ofercie dostępny jest również pełny program wraz z dwoma audiobookami – do słuchania samodzielnie + specjalnie zaprojektowany proces transformacji audio do słuchania w parach (potężny proces prowadzony, przerwy z muzyką na ćwiczenia, odpowiedzi, wspólna praktyka). Delikatny, kobiecy głos poprowadzi Cię przez proces odkrywania na nowo siebie w relacjach i swojej komunikacji – ze sobą i innymi ludźmi. Forma audio to zmiana na poziomie podświadomym. Z pewnością każdy odsłuch odkryje przed Tobą nowe, wewnętrzne jakości. 

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany i nie wiesz czy to dla Ciebie – czytaj dalej opis kursu, zapoznaj się z ćwiczeniami oraz sprawdź korzyści, które może Ci przynieść.
czego_sie_nauczysz
Czego nauczysz się w procesie edukacyjnym w zamkniętej grupie dla kursantów?
cwiczenia
Jakie ćwiczenia znajdziesz w ebooku i audiobooku? W czym i jak Ci pomogą?

Przede wszystkim, poniższe ćwiczenia otrzymasz w trzech wersjach, w ebooku, audiobooku dla singli, audiobooku dla par, przyjaciół, bliskich.

Być i zaakceptować to co jest
… z prowokacją
Otrzymywanie odpowiedzi na Twoje pytania
Zadawanie pytań
Pytania i odpowiedzi
Dokańczanie zdań…
Ćwiczenie komunikacji w relacji seksualnej
Nowy sposób bycia
Obserwator
Filmy

Jak wiele problemów Twojego życia jest spowodowane nieoszlifowaną zdolnością komunikacji?

Czy czujesz, że już najwyższy czas zacząć pracować nad swoją komunikacją i jakością własnych relacji? 

Jesteś znudzony płaskimi lub nic nie wnoszącymi do Twojego życia relacjami?  

Chciałbyś budować szczere i prawdziwe relacje, w których możesz czuć się wolny i być w pełni sobą?

Do tego potrzebujesz wiedzieć to, “o co Ci właściwie chodzi“, czyli poznać siebie, swoje potrzeby i pragnienia, a także blokady i ograniczenia. 

Abyś mógł zacząć pracować nad skutecznym komunikowaniem się z innymi, musisz skutecznie komunikować się z samym sobą. 

Czy wiesz, że dzięki praktyce skutecznej komunikacji możesz:
3

Celem tego kursu jest nauczenie Cię nowych metod budowania i utrzymywania relacji poprzez skuteczną komunikację, a dzięki temu odkryjesz praktyczne sposoby na polepszenie jakości Twojego życia. To jednak zaledwie początek.  Chcemy aby to grupa, treści na niej zawarte, uczestnicy kursu oraz wspólne inicjatywy były dla Ciebie główną wartością. 

Usiądź i porozmawiaj sam ze sobą …być może zauważysz że:
6
6
Nie wierzysz już w powierzchowność i szukasz głębiej…

Między innymi na te pytania znajdziesz odpowiedzi w Kursie Komunikacji i Relacji.

Kim możesz się stać i jak możesz się czuć po wnikliwym przerobieniu tego kursu?
7
7
Kim możesz się stać? Możesz stać się po prostu sobą – coraz częściej, coraz mocniej i coraz bardziej prawdziwie.

Kto jest autorem?

shepherd

Peter Shepherd

Założyciel Trans4Mind.com, które prowadzi z sukcesem od 20 lat. Autor książki, Psychologii Transformacji, (“Transforming The Mind”), (którą przetłumaczyliśmy na język polski w CPNSgrow) i “Daring to be Yourself”. Jest również twórcą i nadzorcą “ The Insight Project”.

“Po skończeniu szkoły zrezygnowałem ze studiów inżynierskich, bo chociaż jest to wartościowy kierunek wcale nie chciałem tego robić! Nauka budowania mostów była po prostu metaforą prawdziwego mostu, który chciałem przekroczyć, tego między światem fizycznym, a duchowym. Chciałem dowiedzieć się, kim lub czym naprawdę jestem, a następnie móc postrzegać prawdziwą osobę, która spogląda przez każdą z par oczu. Wiedziałem intuicyjnie, że ludzka tożsamość to znacznie więcej, niż mnie nauczono. Właśnie zrujnowałem swój pierwszy związek miłosny przez zazdrość, więc chciałem też dorosnąć – odkryć, jak kochać bez zaborczości i osądzania. Krótko mówiąc, naprawdę chciałem podążać ścieżką duchową, aby wypełnić swój cel na to życie. Dzięki temu przedsięwzięciu poznałem wiele idei i genialnych ludzi, a także wiele bocznych ścieżek, które prowadziły donikąd. Czasy wielkiego cierpienia i radosnej jasności. Ostatecznie odkryłem efektywne sposoby na odkrycie prawd, których szukałem wewnątrz mnie.

Ponownie odnalazłem swoją prawdziwą naturę – aspekt mnie, który jest częścią uniwersalnej świadomości, która jest czystą bezwarunkową miłością – moje połączenie z Bogiem, jeśli tak wolisz to nazwać. Teraz mogę dostrzec tę iskrę Boga w oczach każdego człowieka i mogę pomóc każdej osobie, która jest naprawdę zmotywowana do podążania tą ścieżką oświecenia.

„Tam, gdzie jest miłość, jedność istnieje w sposób naturalny; tam gdzie jest strach, brakuje zrozumienia i współczucia.” ~ Peter Shepherd

W tamtych czasach szybko zdałem sobie sprawę, że znajomość psychologii pomoże mi w zrozumieniu siebie i innych, więc przeszedłem szkolenie w zakresie psychoterapii racjonalno-emotywnej. Możesz pomyśleć, że nie ma to nic wspólnego ze ścieżką duchową, ale wręcz przeciwnie, uważam, że racjonalne myślenie jest niezbędnym uzupełnieniem filozofii ezoterycznej i mistycznej. Kontynuuję ten wymiar dzisiaj na siostrzanej stronie, Mind Development Courses, która kontynuuje pracę, którą wykonałem w latach 80. z Gregorym Mitchellem, poprawiając naukę, koncentrację, percepcję, pamięć i umiejętności komunikacyjne w celu zwiększenia efektywnej inteligencji.

W umyśle należy zachować porządek, więc racjonalność jest ważna; ale równie ważna jest uważność, która w ogóle nie wymaga myślenia, a nawet wymaga uspokojenia umysłu, aby być świadomym bycia obserwatorem – obserwatorem troskliwym i empatycznym – który jest świadkiem reaktywnych emocji oraz ich ukrytych myśli i interpretacji.

Kiedy faktycznie jesteśmy sobą, w pełni przytomni i świadomi chwili obecnej oraz nie mówimy do siebie żadnych kłamstw – w tym stanie przeszłość tak naprawdę nie wpływa na nas, ani nie pojawia się strach przed tym, co może przynieść przyszłość. Nasza uwaga jest ugruntowana przez obecne obiektywne środowisko, a nie zdominowana przez przeszłe wspomnienia lub przyszłe oczekiwania. Nasza wizja nie jest przesłaniana przez lęki. Widzimy naszą sytuację jasną, wolną od uwarunkowań i założeń, na których oparliśmy nasze życie. Jesteśmy wolni i zmotywowani do osiągania nowych, ekscytujących celów, które odzwierciedlają naszą prawdziwą wewnętrzną naturę i cele życiowe. Taki jest cel pracy na rzecz rozwoju osobistego.Mając doświadczenie jako psychoterapeuta przez kilka lat, pomagając ludziom rozwiązywać ich problemy i lęki, zacząłem bardziej interesować się świadomością i uważnością. Mogłem zobaczyć, jak psychologia łączy się z ideami filozoficznymi, na przykład buddyzmem, który interesował mnie od dzieciństwa. Wielki przełom nastąpił, gdy studiowałem psychologię transpersonalną – w tym prace Kena Wilbera, Assagioli i Petera Russella – która uczy, jak przekroczyć ograniczoną tożsamość zbudowaną na podstawie genetyki i wychowania, aby pomóc osobie zrealizować swój pełny wyjątkowy potencjał. Więc studiowałem to, a także pracowałem dla firmy zajmującej się rozwojem umysłu, która również miała wiele metod, aby pomóc ludziom iść do przodu w ich życiu.

Zrobiłem różne szkolenia i kursy oraz opracowałem własne metody. Włożyłem syntezę tej wiedzy do mojej książki Transforming the Mind (“Psychologia Transformacji” – polski tytuł książki), która stała się podstawą strony internetowej Trans4mind.

Pierwszym impulsem było swobodne dzielenie się. Czuję, że najbardziej fundamentalne prawdy są podsumowane w jednym zdaniu – cytacie Khurshed Batliwali – a jego prawda jest ekscytująca: „Zostaliśmy stworzeni przez miłość, miłość i miłość”. Sednem mojego przesłania jest robienie tego, co uważasz za słuszne, kierując się miłością. Uważam, że przekonania, które są jedynie wymysłem intelektualnym i nie mogą być obiektywnie potwierdzone tu i teraz, są jedynie rozproszeniem. Co więcej, przekonania i prawdy mają zupełnie inny charakter. Fundamentalne prawdy są naprawdę tak proste, ale głębokie, że słowa wydają się głupotą. Jednak dotarcie do prawdy nie jest takie proste ze względu na sposób, w jaki umysł uwarunkowany jest w tunele rzeczywistości, które dość skutecznie przesłaniają prawdę. Rozwiązanie tego problemu wymaga zdyscyplinowanego podejścia, które ma naukową obiektywność i metodę, ale także uznaje ogromne zasoby intuicji i rozeznania, które każdy z nas może nazwać inteligencją serca.”
obraz_2021-02-05_204955
Dlaczego miałbyś skorzystać z tego kursu? Zobacz szczerą opinię Magdaleny:

Nasz zespół CPNSgrow jest pierwszym i bardzo krytycznym odbiorcą naszych produktów. Testujemy i wdrażamy każdy kurs w swoje życie. Budujemy zaufanie, poprzez doświadczanie tych samym procesów co nasi odbiorcy. Sprawdzamy je bardzo dokładnie, ulepszając i tworząc dodatkowe materiały, aby pogłębić proces.

Magdalena, pracując wnikliwie nad tym kursem, miała przyjemność zagłębić się w ćwiczenia i jego treść. Oto jej opinia:

“Jeśli miałabym jakkolwiek zacząć swoją opinię na temat tego kursu, to pierwsze słowo które ciśnie mi się na klawiaturę to: systematyczność. Poprzez pracę w grupie lub z partnerem możemy zbudować systematyczność w praktyce ćwiczeń. Ja dzięki temu zaczęłam zwracać uwagę na każdy szczegół w komunikacjach w moim życiu, tak po prostu, na co dzień i bez wysiłku.

Dzięki poświęceniu odpowiedniej ilości czasu na czytanie kursu, robieniu ćwiczeń, a także słuchaniu nagrań, ma się łatwość w uzyskiwaniu codziennych efektów. To wszystko buduje zdrowy nawyk, który jest prosty i przyjemny, ale przede wszystkim łatwy, bo mózg zaczyna sam, bez wysiłku i zbędnego przypominania sobie, pracować na takich obrotach, na jakich pracuje w ćwiczeniach. 

Akceptacja, Zrozumienie i Empatia to następne składowe, które mają szansę na potężne rozwijanie się dzięki temu kursowi. Zauważam realne zmiany na tych polach, co powoduje oczywiście realne zmiany w moich relacjach, które stają się jeszcze mocniejsze i silniejsze, a Ja ? Odważniejsza w komunikowaniu siebie i byciem sobą na co dzień, jak i bardziej asertywna w stanowczym rezygnowaniu z relacji, które już mi nie służą. 

Myślę, że ten kurs przyda się wszystkim tym, którzy są na początku drogi z pracą nad komunikacją, jak i tym co już jakąś pracę w tej przestrzeni uczynili, ponieważ dzięki temu kursowi można ją uporządkować i osadzić w sobie. To wszystko daje bardzo duże możliwości poprawienia swoich umiejętności komunikacyjnych, a tym bardziej zobaczenia tego problemu w sobie i aktywnej pracy nad nim. 

Pracując nad pełną wersją kursu wiem, że pomoże ona nie jednej osobie uporządkować swoje życie, poprzez skuteczną komunikację w relacjach, ponieważ w moim życiu (a nie ukrywam, byłam świadoma mojego problemu z komunikacją i szukałam rozwiązania), właśnie to się zaczyna dziać od kiedy zaczęłam pracę nad przygotowaniem tego kursu.”

Co jeszcze zyskasz podczas kursu Komunikacji i Relacji, czyli… dodatkowe zaskakujące korzyści, które niesie ze sobą skuteczna komunikacja…

Dla kogo jest ten kurs? 

Kurs skutecznej komunikacji w relacjach jest przeznaczony:

podsumowanie2
Podsumujmy! Co otrzymujesz inwestując w kurs “Komunikacja i relacje”?
EBOOK
komunikacja_okladka_mockup
49,90 zł
29,90 zł

Ebooka otrzymasz natychmiastowo na maila po złożeniu zamówienia.

EBOOK + AUDIOBOOK + proces w parach

129,90 zł

69,90 zł

Ebooka i audiobooki otrzymasz natychmiastowo na maila po złożeniu zamówienia.

Pełny kurs z wszystkimi bonusami wyceniliśmy początkowo na 999 zł, choć korzyści “uboczne” w formie nowych, głębokich relacji oraz umiejętności interpersonalnych, które zostaną z Tobą na całe życie – są bezcenne.

Wiemy jednak, że nie każdy w tych czasach może pozwolić sobie na taki wydatek.

Jednocześnie zależy nam, aby stworzyć wysokiej jakości grupę, na której każdy będzie mógł codziennie poznawać nowych ludzi oraz szlifować swoje umiejętności komunikacji i budowania głębokich, intymnych relacji. Same materiały, kurs ebook i audio to dopiero początek procesu, który chcemy Ci zaoferować.

Dlatego w ramach premiery i przedsprzedaży, dzisiaj Twoja inwestycja w ten kurs wynosi jedynie:

999 zł
199 zł

Kurs startuje 15.03.2020
(tego dnia otrzymasz maila z materiałami oraz dostęp do grupy. Otrzymasz także przypomnienie SMS. Przy zamówieniu nie zapomnij podać właściwego maila i numeru telefonu!)

W ramach  kursu otrzymujesz:

Po zakończeniu przedsprzedaży, gdy wystartujemy z grupą, cena wzrośnie. Będziemy także rozwijali kurs o dodatkowe materiały i nagrania transformacyjne, tak więc jego wartość będzie rosła.

Dla osób, które dołączyły w przedsprzedaży i zaufały nam, wszystkie dodatkowe materiały będą bezpłatne. Tak samo jak w przypadku przedsprzedaży książki Psychologii Transformacji, którą niedawno przetłumaczyliśmy, tak samo tutaj – jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie i postaramy się aby dostarczyć Wam jak najwięcej teorii, praktyki i jakości.

Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj na najlepszych warunkach! Widzimy się 15 marca na grupie <3

kurs_relacje
999 zł
199 zł
FAQ

Ebooka i audiobooki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swój adres email.  

Wersje ebook otrzymasz w następujących formatach: pdf, epub, mobi. 

Otrzymasz także dwie wersje audiobook do słuchania gdziekolwiek jesteś. Będziesz mógł ją pobrać na swój telefon lub na komputer. Otrzymasz także nagrania poszczególnych ćwiczeń, abyś mógł do nich wracać, kiedy będziesz tego potrzebować. 

Będziesz mógł słuchać go na telefonie jak swojej ulubionej muzyki, czytać na telefoniu, swoim czytniku, kindle lub na komputerze.

W naszym kursie znajdziesz ćwiczenia, które można wykonywać samodzielnie i takie, które wykonuje się w parach.