Naucz się w 75 minut (praktyczny audiobook) budować głębsze i intymniejsze relacje oraz skutecznie się komunikować za 7 zł. Przejdź ten trening od Petera Shepherda, autora naszego bestsellera „Psychologii Transformacji”, skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się lepszymi relacjami!

TRANSFORMACJA RELACJI I INTYMNOŚCI ZE SOBĄ I INNYMI LUDŹMI od A do Z, słuchaj gdzie chcesz i wejdź na głębszy poziom w relacjach. (75 minut praktyki i natychmiastowy dostęp)

Normalna cena tego audiobooka to 39,90 zł. To jest jednorazowa oferta!
audio_cw
Posłuchaj fragmentu audiobooka
Zobacz, w jaki sposób nieświadome, uwewnętrznione i nierealne wymagania wobec siebie oraz przymus bycia “odpowiednim” wpływają na Twoje relacje + 3 czynniki stanowią podstawę dobrej komunikacji, jak działają oraz jak je rozwijać.
75 minut praktyki dla singli, dla par, dla osób w szczęśliwych związkach i tych, które szukają nowych rozwiązań, aby na nowo rozpalić głębię w relacjach, ćwiczenia w parach, pytania uświadamiające, procesy transformujące i odkrywające podświadome wzorce.
rozgosc_sie
Ten audiobook jest dla Ciebie jeśli:
Kim jest autor?
shepherd
Peter Shepherd – psychoterapeuta integralny, autor wielu książek, w tym naszego bestsellera “Psychologia Transformacji”, syntezy skutecznych nurtów terapeutycznych i duchowości, twórca kursów i wielkich projektów rozwojowych, mąż i dobry człowiek.
audiobook
Audiobook: Komunikacja i relacje
Normalna cena tego audiobooka to 39,90 zł. To jest jednorazowa oferta!