Premiera nowych ebooków (-40%) + praktyczne fragmenty na tej stronie (archetypowy model transformacji rzeczywistości)

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Premiera zakończona!

Pożądanie i pragnienia, Przywiązania – węzły energetyczne, Projekcje psychologiczne oraz Ukierunkowana wyobraźnia. Praktyka, ćwiczenia i gotowe rozwiązania dzięki którym:

  • poznasz dynamikę pożądania i pragnień oraz spojrzysz w nowy sposób na te energie, nauczysz się z lekkością podążać za tym, czego pragniesz
  • nauczysz się zarządzać przywiązaniami, uwalniać je i stawać się człowiekiem wolnym od zewnętrznych okoliczności, przedmiotów i toksycznych ludzi
  • nauczysz się identyfikować projekcje, uwalniać się od nich i integrować w sobie nieuświadomione dotąd cechy charakteru
  • nauczysz się kierować swoją wyobraźnią, wizją wewnętrzną i zdolnościami kreatywnymi, rozwiniesz zdolności twórcze

Cześć, tu Przemek z CPNSgrow.pl

Na tej stronie znajdziesz nowe, praktyczne, wypełnione ćwiczeniami, metodami i wskazówkami, e-booki w premierowej, najniższej cenie. Znajdziesz tutaj także fragmenty, które już teraz mogą być dla Ciebie ciekawym doświadczeniem, nawet jeżeli nie zdecydujesz się na zakup.

Jeżeli masz już e-booki z poprzedniej premiery (emocje, akceptacja, ego, wizerunek, pewność siebie, samoocena i asertywność) to teraz zanurkujemy dużo głębiej w fascynujące, rzadko poruszane, a jak czuję, kluczowe obszary, które determinują nasze życie. Przygotuj się na wiele ćwiczeń, praktyki i odkrywania głębszych warstw swojego wewnętrznego świata oraz uwalnianie tego, co już niepotrzebne, na podstawie archetypowego modelu rzeczywistości.

Jeżeli nie masz jeszcze e-booków z poprzedniej premiery to na tej stronie możesz je zamówić w pakiecie. Znajdziesz je nieco niżej. Niewątpliwie są one częścią procesu i razem z nowymi pozycjami tworzą całość. Wszystkie e-booki opierają się na archetypowym modelu rzeczywistości, są ukierunkowane na skuteczne rozwiązania, które polepszą jakość Twojego życia. We wszystkich znajdziesz praktyczne wskazówki, ćwiczenia i proponowane rozwiązania w różnych życiowych sytuacjach, tak aby już teraz myśleć, czuć, reagować i żyć skuteczniej, pełniej.

Poniższe e-booki to także rozgrzewka przed premierą naszego kluczowego produktu: “Archetypy w Praktyce”, o którym dowiesz się więcej w najbliższym czasie, a który pozwoli Ci wykorzystać w praktyce jeszcze bardziej całą zdobytą wiedzę z naszych e-booków.

Poniżej dowiesz się czego konkretnie się nauczysz oraz przeczytasz fragmenty, które już teraz mogą Ci wskazać nowe perspektywy w Twoim życiu.

*możesz także zamówić pojedyńcze e-booki. Znajdziesz je w naszym sklepie.

- 40% za 4 nowe e-booki.

*wszystkie książki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową
Ta promocja kończy kończy się za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Premiera zakończona!
pakiet_wielkanocny
Łączna wartość ebooków:
94,60 zł
54,90 zł
(wszystkie e-booki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową)

Czego konkretnie dowiesz się/ nauczysz z każdego poduktu? + fragmenty

porzadanie_sg
Pożądanie i pragnienia
Zobacz fragment

“Ten nierozładowany ładunek jest jedną z energii, która napędza nasze pragnienie (i nasze przywiązanie). W przyszłości, gdy napotkamy ten sam archetyp, te nierozładowane elementy pola rezonują z fizycznymi obiektami reprezentującymi archetyp, a zatem jesteśmy kompulsywnie przyciągani i „pożądamy” obiekty. Na przykład wielokrotnie znajdujemy się w tym samym typie relacji, ponieważ nasze pole dotyczące archetypu związku pozostało takie samo, a zatem odtwarza ten sam typ relacji, w którym zostały utworzone nierozładowane elementy. Celem jest, aby te elementy mogły rozładować swój ładunek trwały i tak np. kobieta z archetypem ofiary spotyka mężczyznę z archetypem kata, do czasu aż przerobi tkwiący w jej życiu problem. Niektórzy psychologowie (i praktycy metafizyki) twierdzą, że wzorce naszego życia nie zmienią się do czasu, dopóki nie zmienimy naszych myśli na temat sytuacji. Rzeczywiście, zmienimy nasze pole, ponieważ instalujemy nowe myśli, obrazy oraz energię i działania w tym polu, które nieustannie odtwarza naszą fizyczną sytuację dzięki sile pożądania. Wzory te są czasem nazywane „karmą”, która – zamiast być abstrakcyjnym pojęciem religijnym – jest niczym więcej niż zawartością naszych pól archetypowych.”

przywiazanie_sklep
Przywiązania – węzły energetyczne
Zobacz fragment

“Możemy zmienić elementy pola, na których opierają się nasze przywiązania (stosując archetypowe prace wewnętrzne). Kiedy zmagamy się z dylematem w naszym życiu, prawdziwą walką nie są same okoliczności materialne; okoliczność jest jedynie nakładką (tj. „graficznym interfejsem użytkownika”) na archetypową dynamikę. W każdej sytuacji, gdy pogodzimy się z archetypami, rozwijamy pola, których zawartość pozwala na swobodny przepływ energii i informacji do i z archetypów. Jeżeli mamy odpowiednio ułożone elementy pola, ich treści zapewniają obiektywizm i witalność, które kierują naszymi wysiłkami w zakresie rozwiązywania problemów w kierunku rozwiązania (tj. zakończonej wymiany energii i informacji – uwalnianie przywiązań).”

“Kiedy życie pozbawia nas tego, co osiągnęło w naszym życiu koniec cyklu działania, akceptujemy okres smutku (który jest bolesnym i dynamicznym zatrzymywaniem przepływu energii w kierunku obiektu, który został usunięty z naszego życia). Następnie możemy „odbić” i rozpocząć poszukiwania tego, co będzie naszym kolejnym przedmiotem interakcji i uczenia się. Zaglądamy w naszą teraźniejszość i przyszłość z nadzieją i pewnością w naszą zdolność do kreatywnego zarządzania naszymi polami w odpowiedzi na nadchodzące archetypy.”

projekcje_sg
Projekcje psychologiczne
Zobacz fragment

“Asymilacja projekcji może być trudna. Zadanie wymaga samoakceptacji i pokory, ponieważ uznajemy nieprzyjemne cechy, które dotychczas wypieraliśmy; wymaga również, abyśmy przyjęli odpowiedzialność za zarządzanie tymi cechami cienia (tj. nauczenie się, jak radzić sobie z naszą agresją zamiast projektować ją na kogoś innego); abyśmy znosili dezorientację, kiedy nasza tożsamość jest transformowana, ilekroć projektowana cecha jest akceptowana jako część nas. A jednak pomimo trudności możemy cieszyć się procesem asymilacji jako wzrostem naszego samopoznania i siły, a po zidentyfikowaniu projekcji możemy ją uwolnić za pomocą następujących technik:…”

 

“Projekcja nas chroni. Jest to mechanizm obronny, mechanizm radzenia sobie; projektujemy elementy psychologiczne, z którymi nie jesteśmy gotowi się zmierzyć. Nawet jeśli jesteśmy oddani ideałowi samowiedzy, nikt nie ma środków – czasu, energii, wiedzy, odwagi, siły – aby w pełni poradzić sobie z każdym wewnętrznym i zewnętrznym dylematem, który się pojawia. Projekcja pozwala nam „odłożyć na bok” pewne konflikty poprzez projekcję ich na zewnątrz, abyśmy w tym czasie mogli skupić się na czymś innym. Być może będziemy musieli odłożyć je na bok ze względu na ograniczenia nieodłącznie związane z naszymi ludzkimi rolami i etapem naszego rozwoju; na przykład cień pojawi się, jeśli ego nie jest jeszcze wystarczająco silne, aby znieść to co naprawdę reprezentuje.”

uw_sklep
Ukierunkowana wyobraźnia
Zobacz fragment
“Możemy spodziewać się poprawy naszej zdolności korzystania z wyobraźni. Niektórzy ludzie w ogóle nie potrafią sobie nic wyobrazić; muszą zacząć od samego myślenia o obrazie lub stworzenia wrażenia, które byłoby związane z obrazem, lub stworzenia bardzo prostego obrazu. Po stworzeniu mentalnego obrazu możemy rozwinąć naszą zdolność do wizualizacji na poniższe sposoby:…”

“Najprawdopodobniej pamiętamy obrazy, które wszczepiliśmy, gdy byliśmy w stanie emocjonalnym przypominającym nasz obecny stan; na przykład, kiedy jesteśmy w depresji, mamy tendencję do odwoływania się do tej samej konstelacji (myśli, obrazów, energii), której tradycyjnie używamy, gdy jesteśmy w depresji. Dlatego musimy zaimplementować nasze obrazy różnymi rodzajami energii, aby obrazy te stały się dominującą konstelacją w każdym nastroju, który może wystąpić w przyszłości.”

Jeżeli jeszcze nie masz e-booków z poprzedniej premiery (akceptacja, emocje, ego, wierunek, pewność siebie i asertywność), to poniżej możesz poczytać o nich więcej oraz zamówić pełny pakiet w najniższej cenie. Są one niejako podstawą do naszego dalszego procesu transformacji z pozycjami oferowanymi w ramach tej premiery oraz kolejnych programów (archetypy w praktyce, intuicja – przebudzenie wyższej inteligencji, uwolnij cień – shadow work program).

- 40% za 4 nowe e-booki.

*wszystkie książki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową
Ta promocja kończy kończy się za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Premiera zakończona!
pakiet_wielkanocny
Łączna wartość pakietu:
94,60 zł
54,90 zł
(wszystkie e-booki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową)

Zobacz resztę ebooków, które dzisiaj możesz zamówić w pakiecie:

Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja, Akceptacja od A do Z, Emocje od A do Z, Ego – poznaj swoją osobowość, Wizerunek, pewność siebie, samoocena i asertywność. 

GŁĘBOKIE, INTYMNE RELACJE i skuteczna komunikacja
AKCEPTACJA od A do Z
EMOCJE od A do Z
EGO – poznaj swoją osobowość
PEWNOŚĆ SIEBIE, samoocena, asertywność, wizerunek

- 40% za 9 ebooków

Ta promocja kończy kończy się za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Premiera zakończona!
Łączna wartość pakietu:
209,90 zł

129,90 zł

(wszystkie e-booki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę mailową)