DROGI CZYTELNIKU!

Dzisiaj możesz zamówić książkę „Psychologia Transformacji – droga do wewnętrznej wolności” oraz wszystkie nasze praktyczne e-booki od zagranicznych specjalistów i terapeutów z rabatem do 50%! Dodatkowo otrzymasz e-book „INTUICJA – przebudzenie wyższej inteligencji” – gratis.

Życzymy udanych i #TRANSFORMUJĄCYCH zakupów!

40 lat doświadczenia w 365 stronach. Synteza Psychologii Transpersonalnej i skutecznych nurtów terapii, samodoskonalenia i duchowości. 

Kopleksowy program autoterapeutyczny
Jak przejść transformacje osobowości, zlokalizować i uwolnić najgłębsze lęki i blokady, odzyskać spokój wewnętrzny, równowagę i balans w życiu, przeprogramować ciało i umysł, odkryć swoje talenty i możliwości oraz zacząć w końcu żyć pełnią potencjału?
okladki_pt_gl
Prezentujemy pierwszy w Polsce, przełomowy program autoterapii, samodoskonalenia i odkrywania pełnego potencjału, dzięki któremu tysiące Polaków zmieniło już swoje życie. Psychologia Transformacji to praktyczne połączenie Psychologii Transpersonalnej oraz wielu skutecznych nurtów terapii, samodoskonalenia, metafizyki i duchowości, autorstwa Petera Shepherda. 369 stron praktyki. Twoja autoterapia i droga do wewnętrznej wolności.

Jeżeli czytałaś/eś już dziesiątki książek, jeździłaś na warsztaty i szkolenia ale ciągle czujesz, że „coś jest nie tak”, „czegoś brakuje…”, doświadczasz wewnętrznej pustki, nie czujesz się ze sobą dobrze – jesteś w dobrym miejscu. Ten e-book prawdopodobnie zmieni Twoje życie.
369 stron praktyki (ebook, pdf, epub, mobi) dzięki którym uwolnisz się od:
Książki te są dostępne jedynie na tej stronie i tylko w formacie elektronicznym (ebook – pdf, epub, mobi)
shepherd

Peter Shepherd – autor Psychologii Transformacji, terapeuta z ponad 40 letnim doświadczeniem. Połączył skuteczne nurty terapii, samodoskonalenia, duchowość i metafizykę. E-book, który możesz zamówić na tej stronie to efekt jego 40-letniej praktyki.

„Ta książka to przełom w moim życiu. Czytałam Tonego Robbinsa, Grega Bradena i wielu innych autorów. Dopiero w Psychologii Transformacji znalazłam odpowiedzi, wiedzę i ćwiczenia, które pozwoliły mi uświadomić sobie traumy z dzieciństwa i tak wiele przekonań, którymi żyłam od wielu lat! Wykonywałam ćwiczenia, odzyskiwałam wspomnienia, uwalniałam emocje, przechodziłam procedurę uwalniania się od rodziców (to było szczególnie uwalniające bo myślałam, że mam to już za sobą!) Zrozumiałam, dlaczego ciągle kręciłam się w kółko i nie mogłam przebić się przez ścianę swoich ograniczeń. Teraz wszystko pęka. Nie jest łatwo ale widzę nowe horyzonty i czuje się lżejsza, spokojniejsza. Znowu mogę malować, nie czuję już takiej presji jak wcześniej. Dzięki Psychologii Transformacji poznałam ćwiczenia i sposoby, które pomagają mi codziennie stawać się lepszą osobą. Czuje się bliżej siebie. Z całego serca polecam każdemu tą książkę. Dziękuje Wam!” 

~ Ania

Jeżeli pragniesz zrozumieć swoje najgłębsze uwarunkowania, problemy i lęki, uwolnić się od przeszłości, niewyrażonych emocji i blokad, nieświadomych przekonań i wszystkiego, co blokuje Cię przed tym, aby czuć się wolnym i szczęśliwym człowiekiem – już za chwilę Psychologia Transformacji może być na Twojej skrzynce e-mail a Ty zaczniesz swoją własną podróż transformacji osobowości. Do lekkości i życia w zgodzie ze sobą.

Za chwilę poznasz spis treści, przeczytasz fragmenty oraz opinie innych.

To prawdopodobnie, pierwszy i najskuteczniejszy taki program w Polsce. Czytając tą książkę i wykonując ćwiczenia uwolnisz potencjał, który blokują nieświadome warstwy uwarunkowań. 369 stron odkrywania głębin Twojej tożsamości, korzeni uwarunkowań i doskonalenia siebie, transformacji osobowości, połączenia z ekspresją i rdzeniem JAM JEST.

Jeżeli próbowałaś/eś już wszystkiego, ale ciągle czujesz, że kręcisz się w kółko, lub że nie możesz czegoś zmienić w swoim życiu, to w tej książce znajdziesz odpowiedź na pytanie: „dlaczego?” oraz dowiesz się „jak” przejść zmianę. 

Zostaniesz poprowadzona/y za rękę, krok po kroku. Dowiesz się wszystkiego na temat najbardziej ukrytych i nieświadomych „przyczyn” powstawania tak zwanego „cierpienia”. To wszystko za cenę prawię 3x mniejszą, niż jedna sesja psychoterapii.

Poznasz sprawdzone ćwiczenia i narzędzia z różnych nurtów terapeutycznych. Przejdziesz proces stopniowego odkrywania i uwalniania podświadomych wzorców oraz budzenia i rozwijania w sobie ukrytych, nieznanych Ci dotąd zdolności, percepcji , potencjału życiowego i witalności.

Człowiek, który oczyścił swoją podświadomość i przeszedł transformacje, uwolnił się od przeszłości, staje się lekki, spokojny i realizuje misję swojego życia. Żyje w harmonii, spokoju, akceptacji.

Świat w którym przyszło nam żyć, potrzebuje więcej takich ludzi. Dlatego przetłumaczyliśmy tę książkę. To prawdziwa rewolucja. Zapraszam Cię. 

Kompleksowa autoterapia i samodoskonalenie w nurcie Psychologii Transformacji, praktyczne połączenie wielu ścieżek, metod i praktyk autorstwa Petera Shepherda – Angielskiego psychoterapeuty, wizjonera i dobrego człowieka.

Wielowymiarowy program autoterapeutyczny - ćwiczenia, metody i narzędzia

Synteza wielu nurtów terapii i samodoskonalenia - mapa ludzkich uwarunkowań

Głęboki wgląd w naturę człowieka, odkrywanie głębin tożsamości, prawdy o sobie

shepherd
Polecamy uważnie przeczytać spis treści, który znajdziesz nieco niżej. Zobaczysz, jak głęboko sięgają te książki i jak bardzo mogą pomóc Ci w Twojej życiowej podróży. Autorem jest terapeuta z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, który całe swoje życie poświęcił na to, aby połączyć najskuteczniejsze nurty terapii, samodoskonalenia i duchowość.
shepherd
Przeczytaj uważnie spis treści…
i poczuj, czy to dla Ciebie.
Psychologia Transformacji
Droga do wewnętrznej wolności, cz.1
Rozdział pierwszy
Wprowadzenie
Rozdział drugi
Kontekst psychologiczny
Rozdział trzeci
Analiza
Rozdział czwarty
Teoria odwrócenia kierunku i konflikt półkul
Zobacz bezpłatnie 10 stron Psychologii Transformacji cz.1  (strzałkami przewijaj strony)
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Psychologia Transformacji
Droga do wewnętrznej wolności, cz.2
Rozdział pierwszy
Motywacja
Rozdział drugi
Stan otwartości i koncentracji
Rozdział trzeci
Przebudzenie!
Rozdział czwarty
Odkrywanie wyższego Ja
Dodatek
Mózg
Dodatek 2
Ćwiczenia
Zobacz bezpłatnie 10 stron Psychologii Transformacji cz.2  (strzałkami przewijaj strony)
Click Here
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzisiaj możesz zamówić dwie części Psychologii Transformacji (369 stron praktyki)

z rabatem 50%! + e-book "INTUICJA - przebudzenie wyższej inteligencji" GRATIS.

Dla kogo?

Z Psychologii Transformacji skorzystają zarówno terapeuci, którzy chcą poszerzyć, uzupełnić, poukładać swoją obecną wiedzę i kompetencje, jak i osoby, które zmagają się z różnymi problemami wewnętrznymi i próbowały już wielu rzeczy – bezskutecznie. 

Program ten prowadzi krok po kroku poprzez różne warstwy ludzkich ograniczeń, pomagając zrozumieć nierzadko nieuchwytne dotychczas przyczyny problemów, traum i blokad wewnętrznych.

Jeżeli chcesz bardziej zrozumieć wielowymiarowość swojej istoty oraz wykonać wiele ćwiczeń uwalniających różne warstwy blokad i ograniczeń – ten program jest dla Ciebie. Jeżeli szukasz czegoś co przeprowadzi Cię przez proces autoterapii i pomoże Ci uwolnić nawet głębokie i nieuchwytne do tej pory blokady – zapraszamy do podróży z Psychologią Transformacji.

Jeżeli chcesz odkryć przyczyny swoich problemów, zachowań, wewnętrznych blokad, niezrozumiałych uczuć, lęków czy negatywnych emocji oraz zanurkować w głąb własnych uwarunkowań i ograniczeń – nauczyć się je uwalniać, integrować, tak by samemu dla siebie stać się uzdrawiającym terapeutą – ta książka jest dla Ciebie.

To pewnego rodzaju mapa po różnych warstwach i poziomach istoty ludzkiej. Przewodnik. Narzędzie zmiany i transformacji. Droga do wolności wewnętrznej, harmonii, spokoju wewnętrznego, miłości.

To autorski proces Petera Shepherda, angielskiego psychoterapeuty i twórcy projektów rozwojowych . Psychologia Transformacji to synteza skutecznych metod i praktyk zmiany wewnętrznej, ułożona w przemyślany, głęboki proces terapeutyczny.

Kompendium pracy nad sobą

Otrzymasz zaawansowaną mapę “głębin ludzkiej tożsamości”, dzięki której zrozumiesz różne warstwy powstawania ludzkich uwarunkowań, blokad, traum i innych problemów. Dodatkowo, także ćwiczenia, pytania, techniki i metody pracy, które pomogą Ci rozbroić ograniczenia umysłu, uwolnić emocje oraz podświadome, blokujące schematy i programy. Ta książka sięga bardzo głęboko, do nieświadomych, głębokich warstw naszych tożsamości, pomagając nam uwolnić iskrę naszej pierwotnej, prawdziwej istoty. Tego, kim naprawdę jesteśmy.

Głęboka, wielopoziomowa autoterapia

Otrzymasz narzędzia do pracy z własnym wnętrzem, nieświadomymi wzorcami powiązanymi z historiami z dzieciństwa oraz tym, czego jeszcze o sobie nie wiesz, a co wpływa na Ciebie z poziomu podświadomości. Dowiesz się sporo na temat tego, co wydawało się do tej pory nieuchwytne i niemożliwe do zmiany. Zanurkujesz w głąb ludzkiej psychiki, poznając warstwy, na których powstają ludzkie uwarunkowania. Poznasz wiele skutecznych rozwiązań, które umożliwią Ci uświadomienie, akceptację, uwolnienie wzorców, integrację i trwałą zmianę.

Wgląd w głębsze warstwy rzeczywistości

Zrozumiesz swoje zachowania i sposoby funkcjonowania, a zatem będziesz potrafił identyfikować nieświadome mechanizmy i wzorce także u innych ludzi. Pełniej zrozumiesz siebie i drugiego człowieka. Rozwiniesz empatię, zdolność do bycia wyrozumiałym i cierpliwym w stosunku do innych. Nabędziesz wnikliwego podejścia do eksplorowania swojej psyche i otworzysz się na odpowiedzi płynące z Twojej głębi. Dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w tych książkach nauczysz się wnikać w siebie i w swoje prawdziwe motywy zachowań.

Zastanawiałeś/aś się czasem…
ashley_batz_betmVWGYcLY_unsplash
W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, których prawdopodobnie nigdy sobie nie zadałeś oraz sposoby na głęboko zakorzenione, podświadome problemy, które rzadko kiedy zostają rozwiązane. Czyli to, co musisz wiedzieć, aby bardziej zrozumieć siebie i przejść trwałą zmianę.

„Celem niniejszej książki jest opisanie procesu warunkowania człowieka oraz praktycznych rozwiązań dzięki którym możemy ewoluować i stopniowo, krok po kroku, odkrywać swoją prawdziwą jaźń – to kim naprawdę jesteśmy.

Jej celem jest przekroczenie ograniczonej tożsamości zbudowanej na podstawie genetyki i wychowania, aby pomóc osobie zrealizować swój pełny wyjątkowy potencjał.”

Peter Shepherd - autor

oczym
O czym konkretnie jest ta książka?

Przede wszystkim, jest bardzo praktyczna. Jej celem jest zainicjowanie zmiany. To pewnego rodzaju mapa po różnych warstwach i poziomach istoty ludzkiej. To przewodnik. Narzędzie zmiany i transformacji. Droga do wolności wewnętrznej, harmonii, spokoju i miłości.

Jest to esencja wiedzy na temat uwalniania nieświadomych blokad oraz pozornie nieuchwytnych i nierozwiązywalnych problemów wewnętrznych, bólów, traum, lęków i trudności życiowych. Wpływa ona bezpośrednio na obecne doświadczenie czytelnika – na zachowania, wybory, emocje – na życie.

Narzędzia, ćwiczenia i podpowiedzi pozwalają czytelnikowi naprawdę zmienić siebie i swoje życie. Zrozumieć to, co do tej pory było poza świadomością. Wybrać inaczej. Uwolnić i przetransformować to, co już nie służy. Zacząć tworzyć nową historię osobistą.

To głęboka autoterapia, która odkrywa przed czytelnikiem nową jakość postrzegania swojej rzeczywistości, wyzwala więzy umysłu oraz sprawia, że kreacja rzeczywistości staje się na nowo możliwa, jako nowa jakość świadomego tworzenia swojego życia.

Zrozumienie mechanizmów programowania społecznego, kulturowego i rodzinnego oraz mechaniki działania nieświadomych warstw wnętrza człowieka pozwala nam zrozumieć, czym naprawdę jest wolność wewnętrzna i bardziej świadomie kształtować swoje życie.

Zrozumienie wpływu dzieciństwa i różnych zależności, które powodują traumy i często odbijają się na całym życiu jednostki, pomaga spojrzeć na trudności z nowej perspektywy oraz je uwolnić.

O autorze

Peter Shepherd

Założyciel Trans4Mind.com, które prowadzi z sukcesem od 20 lat. Autor książki, Psychologii Transformacji, (“Transforming The Mind”), (którą przetłumaczyliśmy na język polski w CPNSgrow) i “Daring to be Yourself”. Jest również twórcą i nadzorcą “ The Insight Project”.
“Po skończeniu szkoły zrezygnowałem ze studiów inżynierskich, bo chociaż jest to wartościowy kierunek wcale nie chciałem tego robić! Nauka budowania mostów była po prostu metaforą prawdziwego mostu, który chciałem przekroczyć, tego między światem fizycznym, a duchowym. Chciałem dowiedzieć się, kim lub czym naprawdę jestem, a następnie móc postrzegać prawdziwą osobę, która spogląda przez każdą z par oczu. Wiedziałem intuicyjnie, że ludzka tożsamość to znacznie więcej, niż mnie nauczono. Właśnie zrujnowałem swój pierwszy związek miłosny przez zazdrość, więc chciałem też dorosnąć – odkryć, jak kochać bez zaborczości i osądzania. Krótko mówiąc, naprawdę chciałem podążać ścieżką duchową, aby wypełnić swój cel na to życie. Dzięki temu przedsięwzięciu poznałem wiele idei i genialnych ludzi, a także wiele bocznych ścieżek, które prowadziły donikąd. Czasy wielkiego cierpienia i radosnej jasności. Ostatecznie odkryłem efektywne sposoby na odkrycie prawd, których szukałem wewnątrz mnie.

Ponownie odnalazłem swoją prawdziwą naturę – aspekt mnie, który jest częścią uniwersalnej świadomości, która jest czystą bezwarunkową miłością – moje połączenie z Bogiem, jeśli tak wolisz to nazwać. Teraz mogę dostrzec tę iskrę Boga w oczach każdego człowieka i mogę pomóc każdej osobie, która jest naprawdę zmotywowana do podążania tą ścieżką oświecenia.

„Tam, gdzie jest miłość, jedność istnieje w sposób naturalny; tam gdzie jest strach, brakuje zrozumienia i współczucia.” ~ Peter Shepherd

W tamtych czasach szybko zdałem sobie sprawę, że znajomość psychologii pomoże mi w zrozumieniu siebie i innych, więc przeszedłem szkolenie w zakresie psychoterapii racjonalno-emotywnej. Możesz pomyśleć, że nie ma to nic wspólnego ze ścieżką duchową, ale wręcz przeciwnie, uważam, że racjonalne myślenie jest niezbędnym uzupełnieniem filozofii ezoterycznej i mistycznej. Kontynuuję ten wymiar dzisiaj na siostrzanej stronie, Mind Development Courses, która kontynuuje pracę, którą wykonałem w latach 80. z Gregorym Mitchellem, poprawiając naukę, koncentrację, percepcję, pamięć i umiejętności komunikacyjne w celu zwiększenia efektywnej inteligencji.

W umyśle należy zachować porządek, więc racjonalność jest ważna; ale równie ważna jest uważność, która w ogóle nie wymaga myślenia, a nawet wymaga uspokojenia umysłu, aby być świadomym bycia obserwatorem – obserwatorem troskliwym i empatycznym – który jest świadkiem reaktywnych emocji oraz ich ukrytych myśli i interpretacji.

Kiedy faktycznie jesteśmy sobą, w pełni przytomni i świadomi chwili obecnej oraz nie mówimy do siebie żadnych kłamstw – w tym stanie przeszłość tak naprawdę nie wpływa na nas, ani nie pojawia się strach przed tym, co może przynieść przyszłość. Nasza uwaga jest ugruntowana przez obecne obiektywne środowisko, a nie zdominowana przez przeszłe wspomnienia lub przyszłe oczekiwania. Nasza wizja nie jest przesłaniana przez lęki. Widzimy naszą sytuację jasną, wolną od uwarunkowań i założeń, na których oparliśmy nasze życie. Jesteśmy wolni i zmotywowani do osiągania nowych, ekscytujących celów, które odzwierciedlają naszą prawdziwą wewnętrzną naturę i cele życiowe. Taki jest cel pracy na rzecz rozwoju osobistego.Mając doświadczenie jako psychoterapeuta przez kilka lat, pomagając ludziom rozwiązywać ich problemy i lęki, zacząłem bardziej interesować się świadomością i uważnością. Mogłem zobaczyć, jak psychologia łączy się z ideami filozoficznymi, na przykład buddyzmem, który interesował mnie od dzieciństwa. Wielki przełom nastąpił, gdy studiowałem psychologię transpersonalną – w tym prace Kena Wilbera, Assagioli i Petera Russella – która uczy, jak przekroczyć ograniczoną tożsamość zbudowaną na podstawie genetyki i wychowania, aby pomóc osobie zrealizować swój pełny wyjątkowy potencjał. Więc studiowałem to, a także pracowałem dla firmy zajmującej się rozwojem umysłu, która również miała wiele metod, aby pomóc ludziom iść do przodu w ich życiu.

Zrobiłem różne szkolenia i kursy oraz opracowałem własne metody. Włożyłem syntezę tej wiedzy do mojej książki Transforming the Mind (“Psychologia Transformacji” – polski tytuł książki), która stała się podstawą strony internetowej Trans4mind.

Pierwszym impulsem było swobodne dzielenie się. Czuję, że najbardziej fundamentalne prawdy są podsumowane w jednym zdaniu – cytacie Khurshed Batliwali – a jego prawda jest ekscytująca: „Zostaliśmy stworzeni przez miłość, miłość i miłość”. Sednem mojego przesłania jest robienie tego, co uważasz za słuszne, kierując się miłością. Uważam, że przekonania, które są jedynie wymysłem intelektualnym i nie mogą być obiektywnie potwierdzone tu i teraz, są jedynie rozproszeniem. Co więcej, przekonania i prawdy mają zupełnie inny charakter. Fundamentalne prawdy są naprawdę tak proste, ale głębokie, że słowa wydają się głupotą. Jednak dotarcie do prawdy nie jest takie proste ze względu na sposób, w jaki umysł uwarunkowany jest w tunele rzeczywistości, które dość skutecznie przesłaniają prawdę. Rozwiązanie tego problemu wymaga zdyscyplinowanego podejścia, które ma naukową obiektywność i metodę, ale także uznaje ogromne zasoby intuicji i rozeznania, które każdy z nas może nazwać inteligencją serca.”
dlaczego
Dlaczego zdecydowaliśmy się przetłumaczyć i wydać tą książkę?

Gdy trafiłem na materiały Petera Shepherda – to było jak wodospad przebudzający we mnie te części, których jeszcze nie znałem.

Zafascynowała mnie głębia oraz kompleksowość jego twórczości w kontekście ścieżki zmiany wewnętrznej. Peter sporo czerpie z psychologii transpersonalnej oraz metod, które dotykają bardzo głębokich obszarów świadomości ludzkiej – to właśnie tam powstają bazowe blokady, traumy i problemy życiowe.

Czytałem wiele książek, przerabiałem wiele szkoleń i kursów. W materiałach Petera odnalazłem syntezę tego wszystkiego, czego uczyłem się wcześniej w różnych miejscach.

przemek

Gdyby było tego mało, odnalazłem tutaj odpowiedzi na najbardziej trapiące mnie pytania na temat bardzo głębokich warstw ludzkich uwarunkowań oraz metod i praktyk na ich uwolnienie, zintegrowanie.

To wiedza i narzędzia do których jak mniemam sięgali dotąd w większości tylko terapeuci. Poczułem, że to jest tak bardzo wartościowe, że muszę to przetłumaczyć i wydać w Polsce.

Poczułem, że każdy powinien mieć dostęp do takiego kompleksowego kursu na temat tego jak działa człowiek oraz w jaki sposób może odkryć swój unikalny potencjał uwalniając życiową historię i różne warstwy blokad, które przyniosło życie, warunkowanie społeczne, kulturowe, rodzinne.

Peter ucieszył się, że chcemy szerzyć jego twórczość w Polsce. I oto jesteśmy! Cieszę się, że to czytasz, że tu jesteś i że być może już za chwilę zaczniesz swoją przygodę z Psychologią Transformacji.

przemek

Przemysław Kaczor

CEO CPNSgrow.pl

dlakogo
Dla kogo jest Psychologia Transformacji?
Dlaczego warto?

Jeżeli chcesz odkryć przyczyny swoich problemów, zachowań, blokad, niezrozumiałych uczuć, lęków czy negatywnych emocji oraz zanurkować w głąb własnych ograniczeń, nauczyć się je uwalniać, integrować i stać się sam dla siebie uzdrawiającym terapeutą – ta książka jest dla Ciebie.

Jest to z pewnością zaawansowany materiał z którego skorzystają również terapeuci, nauczyciele oraz osoby pracujące z innymi ludźmi. Jest to tak naprawdę wiedza, która powinna być obowiązkowa w szkołach. Jej celem jest wyposażenie czytelnika w praktyczną wiedzę na temat różnych poziomów funkcjonowania człowieka, obudzenie w nim wnikliwego, głęboko czującego terapeuty, który potrafi samodzielnie odkrywać, diagnozować oraz transformować ukryte, nieświadome mechanizmy i wzorce ludzkiego funkcjonowania.

Zostaniesz wyposażony w narzędzia diagnozowania oraz rozwiązywania ludzkich problemów na wielu płaszczyznach w różnych nurtach samodoskonalenia i terapii. Zbadasz różne warstwy swojej osobowości, także te dawno zapomniane, wyparte i działające z „ukrycia”.

Uświadomisz sobie jak głęboko sięga programowanie społeczne, kulturowe i rodzinne oraz nauczysz się od niego uwalniać.

Otrzymasz praktyczną wiedzę oraz mnóstwo wnikliwych ćwiczeń i pytań.

Książka może być dla ciebie pomocna jeśli jesteś osobą, która:

  • szuka odpowiedzi o swojej istocie
  • pracuje lub chce zacząć pracować ze swoimi traumami i dzieciństwem*
  • mierzy się z różnymi problemami wewnętrznymi
  • interesuje się poziomami świadomości
  • pragnie wzrastać i ulepszać swoje życie
  • poszukuje zrozumienia i odpowiedzi na trudne pytania
Co mowią inni?
podsumowanie
Dni
Godziny
Minuty

Dzisiaj możesz zamówić dwie części Psychologii Transformacji (369 stron praktyki) z rabatem 60% + otrzymasz e-book „INTUICJA – przebudzenie wyższej inteligencji” gratis.

E-booki wyślemy Ci natychmiast na Twoją skrzynkę e-mail!

Przygotowaliśmy także wyjątkowe pakiety dwóch niesamowitych autorów, dzięki którym przejdziesz transformacje niemal we wszystkich sferach swojego życia. To wyjątkowa okazja, aby zamówić wszystkie nasze praktyczne e-booki i kursy zagranicznych terapeutów z rabatem 50%. (oprócz kursu „Archetypy w Praktyce”, który można zamówić osobno) Dzisiaj możesz zaoszczędzić aż 269,90 zł!

Wybierz pakiet dla siebie i zacznij swoją transformację już dzisiaj:
#PAKIET FULL
Najlepsza cena!
 Pełny program transformacji osobowości i relacji oraz kreowania nowej rzeczywistości [Autorzy: Peter Shepherd & James Harvey Scout] Wyjątkowa okazja!
Rozwiń opis pakietu, posłuchaj fragmenty audiobooka i kursu oraz zobacz fragmenty e-booków
okladki_pt
Psychologia Transformacji cz.1 + cz.2
okladki_pt
Mapa powstawania ludzkich uwarunkowań, sposób działania psychiki, osobowości, natura problemów + ćwiczenia z różnych nurtów terapeutycznych, uwalnianie przeszłości, identyfikacja różnych wzorców, programów, dzieciństwa, przekonań, emocji, historii osobistej – wielowymiarowa autoterapia.

Cz. 2 to bardziej zaawansowany materiał, budzenie głębszych warstw świadomości, umysłu, wyższe ja, ku esencji, prawdziwej osobowości, poza uwarunkowaniami – budzenie ukrytego potencjału.

Kurs “Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja”
Czego się nauczysz?
EMOCJE – od A do Z

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

AKCEPTACJA – od A do Z

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

EGO – poznaj swoją osobowość

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Pożądanie i pragnienia

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Przywiązania – węzły energetyczne

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Pewność siebie, samoocena, asertwność, wizerunek

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Projekcje psychologiczne

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Ukierunkowana wyobraźnia

Zobacz fragment + e-book od środka:

Modelowanie życia

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Archetypy w praktyce – demo

Zobacz fragment + e-book od środka:

Łączna wartość pakietu:
469,70 zł
Teraz:

199,90 zł

„INTUICJA – PRZEBUDZENIE WYŻSZEJ INTELIGENCJI” – GRATIS!

Dzisiaj oszczędzasz 269,90 zł! UWAGA, to jest jednorazowa oferta, później cena rośnie.

* Zamawiasz książki i audiobooki w formacie elektronicznym. Otrzymasz je natychmiast na skrzynkę mailową po opłaceniu zamówienia.

#PAKIET 1
Psychologia Transformacji dwie części + 3 praktyczne ebooki
Rozwiń opis pakietu
Psychologia Transformacji cz.1 + cz.2
Mapa powstawania ludzkich uwarunkowań, sposób działania psychiki, osobowości, natura problemów + ćwiczenia z różnych nurtów terapeutycznych, uwalnianie przeszłości, identyfikacja różnych wzorców, programów, dzieciństwa, przekonań, emocji, historii osobistej – wielowymiarowa autoterapia.

Cz. 2 to bardziej zaawansowany materiał, budzenie głębszych warstw świadomości, umysłu, wyższe ja, ku esencji, prawdziwej osobowości, poza uwarunkowaniami – budzenie ukrytego potencjału.

EGO – poznaj swoją osobowość
(normalna cena: 24,90 zł)
Modelowanie życia
(normalna cena: 24,90 zł)
Głębokie, intymne relacje
(normalna cena: 29,90 zł)
Łączna wartość pakietu:
189 zł
Teraz:

89 zł

„INTUICJA – PRZEBUDZENIE WYŻSZEJ INTELIGENCJI” – GRATIS!

Dzisiaj oszczędzasz 100 zł! UWAGA, to jest jednorazowa oferta, później cena rośnie.

* Zamawiasz książki w formacie elektronicznym (ebook). Otrzymasz je natychmiast na skrzynkę mailową po opłaceniu zamówienia.
#PAKIET 2
Psychologia Transformacji cz. 1 + cz.2
Psychologia Transformacji cz. 1
Droga do wewnętrznej wolności

Mapa powstawania ludzkich uwarunkowań, sposób działania psychiki, osobowości, natura problemów + ćwiczenia z różnych nurtów terapeutycznych, uwalnianie przeszłości, identyfikacja różnych wzorców, programów, dzieciństwa, przekonań, emocji, historii osobistej – wielowymiarowa autoterapia.

Psychologia Transformacji cz. 2
Osobowość wolna o uwarunkowań

Kontynuacja pierwszej części, bardziej zaawansowany materiał, budzenie głębszych warstw świadomości, umysłu, wyższe ja, ku esencji, prawdziwej osobowości, poza uwarunkowaniami – budzenie ukrytego potencjału.

Wartość pakietu:
109,90 zł
Teraz:

44,90 zł

„INTUICJA – PRZEBUDZENIE WYŻSZEJ INTELIGENCJI” – GRATIS!

Dzisiaj oszczędzasz 64 zł! UWAGA, to jest jednorazowa oferta, później cena rośnie.

* Zamawiasz książki w formacie elektronicznym (ebook). Otrzymasz je natychmiast na skrzynkę mailową po opłaceniu zamówienia.
FAQ
Książki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia. Wyślemy Ci je na Twój adres email, który podasz przy składaniu zamówienia.
Tak! Mamy to w planach, ponieważ wiemy jak wiele osób woli słuchać książek, ze względu na wygodę i oszczędność czasu…
Oczywiście. Jeśli tak jak my, całym sercem czujesz wartość tej książki, koniecznie napisz do nas, byśmy mogli porozmawiać o szczegółach. Z ogromną przyjemnością będziemy obserwować, jak dobre wieści niosą się szeroko w świat.
W tym momencie nie mamy tego w planach. Powstanie natomiast kurs bazujący na Psychologii Transformacji.