O nas

melanie_elipse

Melanie Ryan

Melanie Ryan jest nauczycielką starożytnej mądrości i psychoterapeutką, która naucza uzdrawiania i transformacji ciała, umysłu, serca i duszy. W 2017 roku została formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. Dzisiaj kontynuuje swoje studia nad transformacją u starszyzny Majów w Gwatemali. Wykorzystuje również psychologię Junga, jego koncepcje cienia i psycho-duchowe podejście do uzdrawiania i budzenia świadomości. Jest autorką metody “Golden Shadow”, integralnego podejścia do integracji cienia.

shepherd

Peter Sheperd

Peter jest psychoterapeutą integralnym z 40 letnim doświadczeniem, założycielem Trans4mind.com, który rozwija już 20 lat, autorem „Transforming the Mind” i „Daring to be Yourself”, twórcą i nadzorcą „The Insight Project”. W CPNSgrow.pl jest autorem książki „Psychologia Transformacji”, która jest naszym bestsellerem. Peter często powtarza: w umyśle należy zachować porządek, więc racjonalność jest ważna; ale równie ważna jest uważność, która w ogóle nie wymaga myślenia, a nawet wymaga uspokojenia umysłu, aby być świadomym bycia obserwatorem – obserwatorem troskliwym i empatycznym – który jest świadkiem reaktywnych emocji oraz ich ukrytych myśli i interpretacji.

natalia_rounded

Natalia Gruchała

Natalia jest uzdrowicielką i terapeutką wielowymiarową, której życiową misją jest wsparcie innych istot w procesie samopoznania, odzyskiwania mocy i odkrywania potencjału we własnym wielowymiarowym wnętrzu. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną i coachingową z tradycją duchową, szamanizmem, terapią dźwiękiem i technikami pracy z ciałem, tworząc obszerną bazę narzędzi holistycznej, wielopoziomowej pomocy i wsparcia dla swoich klientów. Jako nauczycielka i przewodniczka wspiera także ludzi w procesie ekspansji ich świadomości, odkrywania i aktywacji osobistych darów, pogłębiania kontaktu z intuicją i czuciem oraz zaawansowanym rozwoju duchowego.

312009236_705898861109815_1141780613784659885_n

Celina Kusztal

Mama dwójki dzieci z autyzmem. Pracowała w estońskim ośrodku dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Obecnie podjęła studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Wspierała terapeutów zajęciowych przy pracy z osobami starszymi z zespołami demencyjnymi. Od 10 lat zajmuje się pisaniem i robi to naprawdę dobrze. W CPNSgrow.pl dba o niosące wiedzę i praktykę treści tak, aby każdy mógł wynieść z naszych materiałów jak najwięcej dla siebie. Celina syntezuje, upraszcza, streszcza i przemienia informacje w transformacje dostarczając naszym kursantom soczyste, konkretne, oszczędzające czas materiały. Prywatnie wielbicielka podróży, czytania, pisania i zwierząt.

311234397_2536912093141814_1463785689555835506_n

Monika Stanikowska

Nauczycielka edukacji medialnej i informatycznej, pedagog specjalny, z zamiłowania artystka. Na co dzień pracuje z dziećmi z zespołem Aspergera, mutyzmem wybiórczym, prowadzi rewalidację i zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne, działacz charytatywny. Jako muzyk, artysta plastyk, lektorka, twórca lekcji i scenariuszy, wykorzystuje swoją kreatywność i wrażliwość w poszukiwaniu w innych ich mocnych stron, pomaga budować ich kompetencje, poczucie sprawczości. Zwraca szczególną uwagę na relację z samym sobą i z innymi, bo to podstawa szczęśliwego życia. Jej spokojny głos prowadzi naszych kursantów przez nagrania audio.

przemek

Przemysław Kaczor

Założyciel CPNSgrow.pl, nadzorca i współtwórca wszystkich kursów. Łączy, syntezuje i rozwija. Zarządza, planuje, tworzy strategie i konsekwentnie je realizuje. Poszukiwacz, twórca, wizjoner i empata. W 2016 roku odbył 10 dniowe odosobnienie medytacyjne vipassana, grudzień 2018 roku spędził w Kolumbijskiej dżungli z tamtejszymi szamanami. Te doświadczenia zapoczątkowały w nim szereg intensywnych i trudnych zmian, lecz budzących go do głębszego odczuwania siebie. Napisał, wydał i sprzedał samodzielnie +4000 egzemplarzy książki Dziennik Rozwoju&Planer, wydał w Polsce Psychologię Transformacji, kilkanaście e-booków oraz współtworzył 3 obszerne kursy. Prywatnie pasjonat marketingu, rozwijania firm, sztuk walki, wycieczek górskich, sportów, podróży.