GRATULACJE!

Już za chwilę otrzymasz dostęp do procesu uzdrawiania wewnętrznej surowości wobec siebie a być może nawet 6 dodatkowych, praktycznych produktów w jednorazowej ofercie w tym tunelu czasoprzestrzennym.

Show Order Summary
39,90 zł
Product Subtotal
Uzdrawianie wewnętrznego krytyka i surowości wobec siebie
  × 1
39,90 
Subtotal 39,90 
Total 39,90 

Customer information

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Payment

  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Administratorem Twoich danych osobowych jest CPNSgrow z siedzibą w Konina 408, 34-735 Niedźwiedź. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Jeśli się na to zgodzisz, Twoje dane będą przetwarzane także w celu przesyłania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera e-mail. Nasza polityka prywatności zawiera informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Uzdrawianie wewnętrznego krytyka i surowości wobec siebie
  × 1
39,90 
Kwota 39,90 
Łącznie 39,90 
JEDNORAZOWA OFERTA! AUDIOBOOK "Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja" za 14,90 zł zamiast 49,90
75 minut praktyki od autora Psychologii Transformacji. Nauczysz się budować głębsze, intymniejsze relacje i skutecznie się komunikować. To niezwykły przewodnik dla osób, które chcą rozpalić swoje relacje, przejść procesy terapeutyczne, odkryć swoje podświadome wzorce relacyjne i na nowo rozpalić głębię swoich relacji. To jeden z naszych bestsellerów, który zamówiło już ponad 3000 osób! Teraz dla Ciebie w podziękowaniu za zaufanie za jedyne 14,90 zł.
Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, Czekaj! Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

Mamy specjalną, jednorazową ofertę dla Ciebie. Tylko teraz na tej stronie 80% taniej.

Archetypy w Praktyce - stwarzaj siebie wielowymiarowo

24,90 
5 praktycznych e-booków: "Archetypy w Praktyce", "Ty z przyszłości", "Ukierunkowana wyobraźnia", "Tonowanie Energii", "Samo-rozmowa". Przełomowy program, który zmienia reguły gry w kreowaniu siebie, swojej osobowości, zachowań, energii, sposobu bycia, projektowaniu swojej rzeczywistości i modelowaniu przyszłości. Game changer, który uczy, jak stać się wymarzoną wersją siebie już teraz. NORMALNA CENA: 89,90 zł. Tylko teraz na tej stronie w ramach podziękowania za Twoje zaufanie, masz cały ten pakiet za 24,90 zł.