GRATULACJE!

Już za chwilę e-booki wylądują na Twojej skrzynce e-mail.
Show Order Summary
29,90 zł
Product Subtotal
Psychologia Transformacji cz.1 + cz.2 PROMOCJA
  × 1
29,90 
Subtotal 29,90 
Total 29,90 

Customer information

Dane płatności

Informacje dodatkowe

SPECJALNA, JEDNORAZOWA OFERTA: 4̶9̶ ̶z̶ł̶ 14 zł !
Naucz się w 75 minut (praktyczny audiobook) budować głębsze i intymniejsze relacje oraz skutecznie się komunikować. TRANSFORMACJA RELACJI I INTYMNOŚCI ZE SOBĄ I INNYMI LUDŹMI od A do Z, autorstwa Petera Shepherda (autor Psychologii Transformacji), słuchaj gdzie chcesz i zmieniaj swoje relacje. Tylko teraz za 4̶9̶ ̶z̶ł̶ 14 zł!

Payment

  • Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

Administratorem Twoich danych osobowych jest CPNSgrow z siedzibą w Konina 408, 34-735 Niedźwiedź. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Jeśli się na to zgodzisz, Twoje dane będą przetwarzane także w celu przesyłania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera e-mail. Nasza polityka prywatności zawiera informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Psychologia Transformacji cz.1 + cz.2 PROMOCJA
  × 1
29,90 
Kwota 29,90 
Łącznie 29,90 
Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, Czekaj! Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

Mamy specjalną, jednorazową ofertę dla Ciebie.

e-book "Modelowanie Życia"

9,90 
Ten e-book to nasz bestseller, który w wersji fizycznej zakupiło ponad 3 000 osób! Poznasz 187 pytań, rozwiązujących sprawnie różne problemy. Poznasz 63 wartości i stworzysz spójny obraz swoich życiowych priorytetów. Przejdziesz proces odkrywania mocnych stron, odkryjesz swoje zdolności. Poznasz ich ponad 80! Poznasz proces rozwiązywania każdego problemu i wyzwania (8 kroków i 20 laserowo precyzyjnych pytań). Poznasz proces zmiany zachowań (3 kroki i 15 pytań). TO WSZYSTKO TERAZ ZA JEDYNE 9,90 ZŁ! Jednorazowa okazja dla Ciebie, tylko w ramach tego zamówienia.