GRATULACJE!

Już za chwilę rozpoczniesz 4,5 godzinną podróż wgłąb siebie. Nie robi tego 90% społeczeństwa. Podjąłeś/aś świetną decyzje. Koniecznie napisz do nas, gdy przesłuchasz audiobooka. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii!

Dane płatności

Informacje dodatkowe

JEDNORAZOWA OFERTA! Kurs "Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja" za 29,90 zł zamiast 129,90 zł
Ten kurs zmieni Twoje relacje. Otrzymasz niesamowitą wartość: 75 minutowy audiobook, e-book, 5 godzinny proces prowadzony dla par, 63 głębokie pytania (także audio), seksualność w relacjach, wyrażanie siebie, rozmowy o seksie, ćwiczenia i dodatkowe procesy. Wszystko w jednym miejscu na platformie VOD z dożywotnim dostępem. To jest wyjątkowa i jednorazowa okazja, aby nabyć to w tak szalenie niskiej cenie. NORMALNA CENA: 129,90 zł . TERAZ: 29,90. zł
JEDNORAZOWA OFERTA: 24 minutowy terapeutyczny proces prowadzony audio [14,90 zł zamiast 49,90]
UZDRAWIANIE WEWNĘTRZNEGO KRYTYKA. I SUROWOŚCI WOBEC SIEBIE, dzięki temu procesowi przetransformujesz swojego wewnętrznego krytyka na wewnętrznego przyjaciela, zlokalizujesz i uwolnisz energię destrukcyjnej surowości wobec siebie (często nieświadomej!) zaprosisz do swojego życia więcej wyrozumiałości i miłości wobec siebie, otoczysz się ciepłem i czułością uwolnisz napięcia w ciele, które były powodowane przez obecność tej energii (surowości) lub zainicjujesz taki proces dla siebie zaczniesz lepiej traktować siebie, z szacunkiem dla swoich potrzeb, zasobów i tymczasowych ograniczeń, poprowadzi Cię terapeutka wielowymiarowa.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Audiobook "Shadow Work Program - ujarzmij swoją ciemną stronę" 4,5h
  × 1
119,90 
Kwota 119,90 
Łącznie 119,90 
  • Płać z Przelewy24

Administratorem Twoich danych osobowych jest CPNSgrow z siedzibą w Konina 408, 34-735 Niedźwiedź. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Jeśli się na to zgodzisz, Twoje dane będą przetwarzane także w celu przesyłania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera e-mail. Nasza polityka prywatności zawiera informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach.

Wprowadź kod BLIK

Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK pobrany z aplikacji bankowej.

Niepoprawny kod BLIK.

';
Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, Czekaj! Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

Mamy specjalną, jednorazową ofertę dla Ciebie. Tylko teraz na tej stronie.

Archetypy w Praktyce - stwarzaj siebie wielowymiarowo

29,90 
5 praktycznych e-booków: "Archetypy w Praktyce", "Ty z przyszłości", "Ukierunkowana wyobraźnia", "Tonowanie Energii", "Samo-rozmowa". Przełomowy program, który zmienia reguły gry w kreowaniu siebie, swojej osobowości, zachowań, energii, sposobu bycia, projektowaniu swojej rzeczywistości i modelowaniu przyszłości. NORMALNA CENA: 89,90 zł / Teraz: 29,90 zł + dożywotni dostęp na platformie VOD, wszystko w jednym miejscu <3 Archetypowy proces transformacji to dla wielu naszych klientów, którzy wdrożyli w swoje życie przedstawione tam wskazówki punkt zwrotny w życiu.