Integral Therapy &
Shadow Work Program

Potężny kurs terapii wielowymiarowej
i samodoskonalenia integralnego, dzięki któremu przejdziesz głęboką zmianę
i staniesz się dla siebie terapeutą

PSYCHOLOGIA GŁĘBI & TERAPIA WIELOWYMIAROWA & PRACA Z CIENIEM & METODA GOLDEN SHADOW & PROCESY TERAPEUTYCZNE & UZDRAWIANIE

Melanie Ryan & Natalia Gruchała
+ 30 lat doświadczenia w jednym kursie​

Poznaj niezwykłą historię naszego klienta, Piotra, któremu ten kurs pomógł zdobyć rekordy na mistrzostwach świata w Turcji:

Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś nawiązał głęboką, autentyczną i uzdrawiającą
relację ze samym sobą?

Czujesz, że Twój potencjał do doświadczania pełni życia, miłości,
radości i osiągnięć jest w jakimś
stopniu zablokowany?
Odblokuj go w pełni dzięki...

Wyobraź sobie, że otrzymujesz skuteczne narzędzia i wsparcie w pracy z:


Jak zmieni się Twoje życie, gdy przejdziesz przez ten proces?

Jak to wpłynie na Twoją osobowość i rzeczywistość?

Jak potężną zmianę przejdziesz?

Poznaj nową ścieżkę uzdrawiania umysłu, ciała i ducha.

Oddajemy w Twoje ręce holistyczny proces łączący różne nurty terapii i samodoskonalenia, metodę Golden Shadow, Terapię Wielowymiarową, Psycho-duchowe metody uzdrawiania oraz Psychologię Głębi.

Przejdź głęboką przemianę, przekształć swoje życie i zrób pierwszy krok do wolności wewnętrznej. Skorzystaj z kilkudziesięcioletniego doświadczenia terapeutek, które łączą starożytną mądrość i intuicję z nowoczesnymi narzędziami terapeutycznymi.

Odpowiedz sobie szczerze...
Czy pomimo ciągłej pracy nad sobą:

Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś/aś "TAK!" to nie przejmuj się, wszystko z Tobą w porządku. Po prostu rządzą Tobą podświadome schematy a my nauczymy Cię, jak się od nich uwolnić.

Przejdź transformacje i raz na zawsze zrób porządek w swojej podświadomości

4,5 godziny teorii

na temat integracji podświadomości,
i pracy z cieniem, która według wielu jest najszybszą i najskuteczniejszą drogą do urzeczywistnienia pełni potencjału

45 procesów terapeutycznych

które aktywują Twoją podświadomość i pomogą Ci rozwiązać nawet najgłębsze problemy, zakładasz słuchawki i jesteś prowadzony przez terapeutkę

13 godzin Twojej praktyki

na Twoich żywych, aktualnych procesach, wyzwaniach i problemach, ten kurs to nie tylko teoria, w 80% to Twoja własna praca wewnętrzna

Dostęp na 3 lata

do wszystkich materiałów otrzymujesz dostęp aż na 3 lata, kurs przerabiasz w swoim tempie

Gwarancja satysfakcji

masz 14 dni na zwrot pieniędzy, absolutnie nic nie ryzykujesz, zwracamy wszystkie pieniądze, jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie

Holistyczny proces

łączymy różne metody terapeutyczne, w tym psychologie głębi, metodę Golden Shadow, pracę z cieniem oraz terapię wielowymiarową

Poznaj prawdziwą przyczynę Twoich problemów

Wszystko, czego teraz doświadczasz, Twoje problemy, objawy, trudne emocje, bóle somatyczne, trudności, problemy z finansami, z relacjami, w seksualności, z radzeniem sobie w życiu... Wszystko to ma swoją przyczynę w podświadomości. Psychologia głębi nazywa to "cieniem".

Są w Tobie części, które doświadczyły różnych zdarzeń, tak bolesne i trudne do zobaczenia w sobie, że zrobisz wszystko, aby ich uniknąć i nigdy nie rozwiązać swoich problemów... Często zadajesz sobie wiele trudu, aby uniknąć spojrzenia w swoją ciemność. To wszystko staje się Twoim cieniem.

Zobacz ten fragment i uświadom sobie w jaki sposób wypierasz w sobie różne cechy i ile przez to tracisz...

Te nieuświadomione części Ciebie sprawiają, że być może pijesz, palisz, jesz, robisz zakupy, bierzesz pigułki i inne rodzaje używek, tracisz mnóstwo czasu, energii i pieniędzy na tworzenie projektów i utrzymywanie siebie zajętym i rozproszonym...

Wszystko po to, aby uniknąć dyskomfortu związanego ze swoją ciemnością. 

Czym jest, w jaki sposób i dlaczego powstaje w nas cień?

Jako dziecko nie masz wyboru, musisz być zależny od innych, aby przetrwać.  Nieświadomy strach o przetrwanie przenika przez całe dzieciństwo i dorosłość, dopóki nie będziesz w stanie stanąć na własnych nogach.
Oddasz swoją moc w zamian za zaspokojenie Twoich podstawowych potrzeb: jedzenia, ubrania i schronienia.  

Wyzbędziesz się swojej prawdziwej tożsamości, aby przetrwać. Strach popycha Cię do wyrażania tylko tych myśli i uczuć, które są akceptowane przez otoczenie, szczególnie rodziców. Zaczynasz myśleć, czuć i zachowywać się w sposób, który jest akceptowany przez innych, aby uniknąć odrzucenia i porzucenia.

Stajesz się mistrzem w zadowalaniu innych ludzi i nie masz pojęcia, że to robisz...

Lata zaprzeczania i wypierania się swojego prawdziwego ja rozwijają się w nawykowe wzorce zdrady samego siebie, które przenikają wszystkie obszary Twojego życia.  Zaczynasz działać na autopilocie, nieustannie minimalizując i wypierając się prawdy o swoich myślach, uczuciach i zachowaniach.

Staje się to dla Ciebie normalnym sposobem funkcjonowania. Kiedy świadomie badasz ten stan swojego istnienia, zaczynasz rozumieć, że każdego dnia dokonujesz jakiegoś aktu zdrady własnej, która karmi Twój cień. 

Dobra wiadomość jest taka, że można zatrzymać ten proces. Posłuchaj tego krótkiego fragmentu i zobacz, jak potężne zmiany może przynieść Ci świadoma praca z cieniem:

Twoja przeszłość wpływa na całe Twoje życie i to, jaki jesteś a Ty nadal nie potrafisz się zmienić...

Wypierasz się naszych negatywnych myśli, uczuć i zachowań, a także swoich mocnych stron, pasji i talentów. Cień jest jak dziecko, które trzeba pielęgnować. Jeśli go ignorujesz, będzie się odzywał, zmuszając Cię do zwrócenia na niego uwagi.

Widzimy to raz po raz, gdy cień daje o sobie znać poprzez chorobę, zranienie, stratę i zniszczenie. Cień urasta do rangi negatywnej siły w Twoim życiu, nie tylko powodując cierpienie dla Ciebie, ale także wpływając na otaczający Cię świat.  Dlatego nauka transformacji swojego cienia nie tylko uzdrawia, ale pomaga Ci mieć bardziej pozytywny wpływ na innych i świat.

Cień przechowuje Twoje lęki, złość, agresję, chciwość, zazdrość, pragnienia seksualne i niezaleczone urazy.

W pewnym momencie jesteś zmuszony stawić czoła samemu sobie. Każdy ma swój cień, więc jeśli nauczysz się mu przyglądać, obejmować go i z czasem integrować, będziesz zaskoczony wielką mądrością, która płynie ze zmierzenia się ze swoim mrokiem. 

Cień jest nieświadomą siłą w Tobie, źródłem mocy i możliwości, które możesz uświadomić sobie i wykorzystać w sposób twórczy i konstruktywny, aby pełniej i bardziej wzbogacić swoje życie. Objęcie cienia jako nieświadomego umysłu, w którym znajdują się zarówno negatywne, jak i pozytywne siły, oznacza, że postrzegasz siebie jako pełną osobę.

Posłuchaj tego fragmentu i dowiedz się, co radykalnie może zmienić Twoje życie:

Im bardziej unikasz swojego cienia, tym bardziej rośnie w siłę.  W końcu eksploduje w jakiś sposób w Twoim życiu, poprzez chorobę, utratę pracy, zniszczenie relacji z innymi czy autosabotaż.

Ale tak nie musi być!

Wyobraź sobie, że otrzymujesz narzędzia, dzięki którym samodzielnie i bezpiecznie możesz dotrzeć do wypartych wspomnień i przyczyn swoich problemów, kompleksowo rozprawić się ze swoją przeszłością, uzdrowić trudne wydarzenia, relacje z rodzicami, uwolnić niewyrażone emocje...

Posłuchaj tych fragmentów i zobacz, jak głęboki proces transformacji przejdziesz w tym kursie:

To tylko mała część tego, co czeka na Ciebie w środku...

To nie wszystko... Istnieje w Tobie miejsce, które przechowuje cały Twój zablokowany potencjał - Golden Shadow & Złoty Cień

Twój złoty cień jest wypełniony Twoimi ukrytymi talentami, pasjami i darami. Jest tam nieograniczona
ilość kreatywności, intuicji, wrodzonej dobroci, życzliwości
i nieustraszoności. Złoty cień jest Twoim źródłem samorealizacji i kluczem do spełnienia Twojego potencjału.  

Jednak, ku wielkiemu zaskoczeniu, unikamy i zaprzeczamy części naszego złotego cienia tak samo, jak wypieramy nasz ciemny cień. 

Dlaczego ktoś miałby wypierać się swoich pozytywnych, mocnych stron?

Istnieje wiele powodów; niektóre z nich są podobne do tych, dla których wyrzekamy się naszych negatywnych cech. Obawiamy się odrzucenia przez innych. Nawet jeśli nasz złoty cień jest pozytywny, niektóre jego części mogą być odrzucone przez naszą kulturę lub rodzinę.  

Na przykład, niektórzy ludzie wyrzekają się swojej kreatywności lub duchowości z obawy przed osądzeniem i nazwaniem ich dziwakami a nawet wariatami. Boimy się być autentyczni, ponieważ jesteśmy inni. Próbujemy dopasować się do tego, co kultura dyktuje jako "normalne" i w tym procesie pozbawiamy się niektórych z najpotężniejszych części nas samych.

Czy to brzmi dla Ciebie znajomo?

Innym powodem, dla którego pozbawiamy się naszego złotego cienia jest to, że boimy się jego mocy. W naszym złotym cieniu przechowywana jest nieograniczona ilość kreatywności, talentu i intuicji. Niektórzy z nas wypierają się swojej inteligencji i talentów ze strachu przed odpowiedzialnością.  

Na wiele sposobów utrzymujemy siebie "małymi" jako sposób na uniknięcie dorastania.  Boimy się wzmocnienia, ponieważ wiemy, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

Zintegrować swój złoty cień oznacza wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie.

Kiedy to zrobisz, odkryjesz, że jesteś o wiele potężniejszy, niż kiedykolwiek mogłeś sobie wyobrazić. I tym właśnie będziemy się zajmować w tym kursie.

Posłuchaj tych fragmentów i zobacz, jak niezwykłą podróż odbędziesz
w tym kursie:

Dlaczego wszystko, czego próbowałeś do tej pory prawdopodobnie
NIE DZIAŁAŁO?

Jeśli praktykujesz już od jakiegoś czasu rozwój osobisty to z pewnością zgodzisz się ze stwierdzeniem, że praca nad swoją psychiką przypomina bardziej Syzyfową pracę niż przebieżkę z punktu A do B. .

Czy jest to wina braku dyscypliny, nieodpowiednio sporej motywacji bądź za małej ilości czasu poświęconego na medytację bądź pracę z przekonaniami? 

A może standardowe praktyki rozwojowe są jedynie powierzchownymi sposobami radzenia sobie z wyzwaniami, które realnie wymagają rozpoznania ich głębokich korzeni?

Przestań wierzyć, że to da Ci trwałą zmianę...

Praca z przekonaniami, afirmacje, wizualizacje, medytacja, oczyszczanie energetyczne, praktyka wdzięczności, NLP, praktyki oddechowe, joga, czakry, autosugestie czy praca nad poczuciem własnej wartości....

Znasz to, prawda? I prawdopodobnie nic Ci to nie dało.

Te metody nie są "złe" - mogą być bardzo skuteczne jako elementy wszechstronnej strategii rozwoju osobistego. Problemem jest ich stosowanie jako jedynych rozwiązań, nie uwzględniających pełnej złożoności ludzkiego doświadczenia.

Pewnie znasz to uczucie podekscytowania kiedy ostatni raz kupiłeś książkę, kurs bądź chciałeś wprowadzić w życie praktykę, którą znalazłeś na Youtubie. 

Wracają Twoje stare nawyki, wracasz do tych samych sytuacji...

Czujesz się jakbyś mimo całego zajęcia rozwojem osobistym kręcił się ciągle w kółko. 

A może wierzysz w bajki
o wysokich wibracjach?

Bez rozpoznania i zintegrowania swojego cienia, wszelkie próby podniesienia swojej energii i wibracji mogą zaprowadzić Cię w jeszcze większą iluzję i wyparcie.

Prawdziwy, autentyczny rozwój i transformacja zaczynają się od przyjęcia wszystkich części siebie, zarówno tych jasnych, jak i ciemnych. Twój cień zawiera klucz do prawdziwego spełnienia i pełnej realizacji.

Weźmy na przykład GNIEW. W duchowości powiedzą Ci, że to niska wibracja i lepiej się go pozbyć... Posłuchaj więc tego fragmentu i sam zobacz, jak potężną i wspierającą energią może być święty gniew:

~ "Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem" Carl Jung"

Przyczyną Twoich problemów jest to, co ciągle pozostaje nieuświadomione i pogrzebane głęboko w Twojej psychice.

Twój podświadomy ładunek emocjonalny złożony ze zranień, wypartych emocji i ukrytych pragnień niczym dyrektor teatru lalek pociąga za Twoje emocjonalne sznurki, podczas gdy Ty myślisz, że jesteś twórcą swojego losu.

Poznaj nową drogę samouzdrawiania integralnego, odkrywania
i urzeczywistniania pełni potencjału

Kurs "Integral Therapy & Shadow Work Program" otwiera przed Tobą zupełnie nowe horyzonty pełne nowych możliwości. To podróż, która jest jednocześnie wyzwaniem i odkryciem, prowadząca do głębokiego zrozumienia siebie i swojej przeszłości, przyszłości i Twojego ukrytego dotychczas potencjału..

Dzięki procesom prowadzonym audio, zanurzysz się
w najgłębsze zakamarki swojej duszy i odkryjesz tam schowane zranienia, nierozwiązane problemy, blokady, które utrudniają Ci pełne wykorzystanie Twojego potencjału. Następnie, z pomocą prowadzenia terapeutki podejmiesz działanie - będziesz leczył, uwalniał, transformował.

Usuniemy ograniczające przekonania i przyjmiemy, że wszystko jest możliwe.

Każdy filar, na którym opiera się ten kurs, oferuje własną linię przekazu z własną mądrością i technikami pracy z cieniem. Choć techniki te mogą się różnić, ich spojrzenie na cień jako nieświadomą siłę ciemności i światła jest takie samo. W tym kursie wzywamy siły światła, Twoją wrodzoną dobroć, mądrość i nieustraszoność, aby pomogły Ci spojrzeć na swoją ciemność w pełen miłości i przyjazny sposób.

W ten sposób "Integral Therapy & Shadow Work Program" pozwala Ci nie tylko odkryć swoje najgłębsze zranienia i blokady, ale również nauczyć się, jak je skutecznie zintegrować i uzdrowić. Tym samym, umożliwia Ci to stopniowe uwalnianie Twojego wewnętrznego potencjału, złotego cienia, osobistego mistrzostwa - zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Nie jest to jednak droga dla każdego. Wymaga odwagi, zaangażowania i gotowości do konfrontacji z cieniem. Jeśli jesteś gotowy na tę podróż, "Integral Therapy & Shadow Work Program" może być kluczem do nowego, lepszego życia, pełnego spełnienia i autentyczności.

Oto 6 filarów na których opiera się ten kurs:

Psychologia głębi

Ten filar kursu skupia się na poznaniu najgłębszych warstw Twojej psychiki.
Za pomocą technik zaczerpniętych
z psychologii głębi, uczysz się jak skutecznie docierać do ukrytych zranień i nieprzetworzonych emocji, co jest pierwszym krokiem do ich uzdrowienia.

Praca z cieniem

Jesteś istotą pełną kontrastów
i sprzeczności. Twój "cień" to ta część Ciebie, którą ukrywasz, ignorujesz lub odrzucasz. W ramach tego filaru kursu nauczysz się, jak zaakceptować
i zintegrować swoje cienie, co prowadzi do głębokiego uzdrowienia i wyzwolenia niewykorzystanego potencjału.

Terapia wielowymiarowa

Zrozumienie, że jesteś istotą wielowymiarową jest kluczem do pełnej integracji. Ten filar kursu pozwala Ci
na eksplorację i uzdrowienie na różnych poziomach swojej istoty - ciała, umysłu, emocji i ducha. To podróż przez różne struktury i warstwy Twojego istnienia, które wzajemnie na siebie wpływają.

Metoda Golden Shadow

Ten unikalny aspekt programu koncentruje się na identyfikacji i wykorzystaniu Twojego "Złotego Cienia", czyli ukrytych, niezrealizowanych talentów i zdolności, które często są nieświadomie tłumione. Dzięki temu będziesz mógł odkryć jak potężny naprawdę jesteś.

Buddyzm

Filozofia i praktyki buddyzmu są niezwykle pomocne w procesie samouzdrawiania i integracji. Ten filar kursu pozwala Ci skorzystać z tych starożytnych mądrości w celu zrozumienia natury cierpienia i odkrycia ścieżki do ukojenia i oświecenia. Dzięki temu zrozumiesz jak lepiej i świadomiej nawigować w swoim życiu.

Mądrość uzdrowicieli

Ten filar kursu koncentruje się na przekazaniu wiedzy i doświadczeń uzdrowicieli z Gwatemali. Jest to niesamowita okazja do odkrycia ich podejścia do uzdrawiania i zrozumienia, jak mogą one wspomagać Twój własny proces samouzdrawiania ponieważ czasem warto sięgnąć po to,
co poza umysłem.

scratch

Czego konkretnie się nauczysz, jakie narzędzia otrzymasz i jaką zmianę przejdziesz?

Na początku zostaniesz wyposażony w 4,5 godzinny audiobook wprowadzający do tematyki pracy z cieniem, źródeł naszych schematów oraz tego jak można pracować ze swoimi traumami, blokadami oraz ukrytymi potencjałami. Jest to wstęp do praktyki, która czeka Cię w kursie.

Dodatkowo otrzymasz 140 stronnicowy e-Book Shadow Program oraz zeszyt ćwiczeń “Psychologia współczesna, Buddyzm i Szamanizm - 40 praktycznych ćwiczeń”

Będziemy podróżować GŁĘBOKO
w twoją
podświadomość
i poprowadzimy cię na każdym kroku uzdrowienia traum
z przeszłości...

... które prowadziły Twoje życie i blokowały realizację Twojego potencjału.Po zapoznaniu się z teorią przyjdzie czas na praktykę, która zmieni Twoje życie.

Oto jak będzie ona po kolei wyglądała:

Moduł 1

Istota uważności, nauka pracy z ciałem, emocjami, myślami i zmysłami - buddyzm i cień, kształtowanie korzeni i silnego fundamentu osobowości - świadomy rozwój siebie

Jakie narzędzia otrzymasz, czego się nauczysz i jaką zmianę przejdziesz w tym module?

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

4 tydzień

Czego nauczysz się z 4,5 godzinnego audiobooka “Shadow Work Program”?

Kliknij aby rozwinąć spis treści

Wprowadzenie i wskazówki

 • wstęp dotyczący pracy z cieniem
 • o tym, jak się przygotować i czego potrzebujesz by jak najefektywniej wykorzystać ten e-book
 • o korzyściach, które wyniesiesz, gdy się zaangażujesz
 • z czego składa się ten e-book

 

Czym jest cień?

 • cień z punktu widzenia psychologii
 • cień i jego aspekt pozytywny, czyli jego nieobjęty potencjał
 • cień jako zbiór różnych cech oraz opis tych cech
 • cień według Junga i cień według Freuda

 

Wykształcenie cech charakteru pomocnych przy pracy z cieniem

 • dlaczego unikasz cienia
 • jak odkrywać swój cień
 • jakich cech potrzebujesz do pracy z cieniem
 • poprzez pytania sprawdź swoje osobiste zasoby

 

Jak powstaje cień?

 • dwie strony tej samej monety, czyli o tym, że często postrzegasz siebie przez pryzmat jednej strony danej cechy
 • otwieranie swojej percepcji na drugą stronę danej cechy bez zaniżania swojej samooceny
 • jak zmiana perspektywy w tym względzie wpływa na życie
 • czego wymaga ten proces
 • dzieciństwo i nabywanie pewnych cech od rodziców i bliskich

 

Czy cień może być zły?

 • Kiedy cień może wydawać się zły
 • Cień to także cechy wspaniałe, które wyparliśmy

 

Odkrywanie pozytywnych elementów cienia

 • O zjawisku “złotego cienia”
 • O potencjale przywódczym
 • Jakie cechy pozytywne mogą być w naszym cieniu i ich przykładowe przyczyny bycia w cieniu

 

Równowaga między cieniem a ego

 • Co się dzieje gdy za bardzo chcemy być dobrymi ludźmi i chcemy wzmacniać dobre strony życia
 • Ćwiczenie pozwalające rozpoznać w jakim aspekcie życia jest skupienie tylko na jednej stronie odrzucając druga
 • Ćwiczenie pozwalające na zobaczenie jakie czynniki mogly wplynac na kształtowanie się naszego ego
 • Pytania pogłębiające proces poznawania siebie
 • Ćwiczenie utrwalające wiedzę dotyczącą trików ego

 

W jaki sposób projektujemy cień?

 • O tym, że łatwiej nam projektować cień na innych ludzi niż zobaczyć własny
 • Rodzaje projekcji np. rodzinna, na partnera, na grupy, na złych ludzi
 • Ćwiczenie pozwalające na ściągnięcie projekcji i spotkanie się ze swoim cieniem

 

Jak objawia się cień zbiorowy i jakie są jego rodzaje?

 • O cieniu zbiorowym – czym jest i jak się ukazuje
 • Ćwiczenie pozwalające na przyjęcie cienia zbiorowego

 

Cień, a aktywizm i uwalnianie naturalnych odruchów serca

 • o tym, dlaczego praca z cieniem zużywa znacznie mniej energii niż tłumienie cienia
 • o tym, że integracja cienia uwalnia ogrom energii i naturalne odruchy serca
 • o tym, że ma się wtedy dostęp do swojej energii i można ją spożytkować na wsparcie innych oraz tego, do czego woła nas nasza intuicja i głębia

 

Intymność z cieniem, czyli jak zbliżyć się do siebie

 • czym jest radykalna szczerość ze sobą i jak ją “wyczuć”, czyli w połączeniu z ciałem
 • praca z cieniem, jako praktyka na życie, czyli jak się otworzyć na nieustanny rozwój, który dodaje energii, fascynuje i otwiera nowe ścieżki w życiu
 • praca z cieniem jako konieczność w czasach poszerzającej się świadomości na ziemi i coraz większego zamieszania oraz czasach ogromnych zmian

 

Puszczanie oporu przed pracą z cieniem i procesem uzdrawiania

 • o tym, dlaczego ignorujemy nasze rany i stawiamy opór uzdrowieniu
 • o tym, jak radzić sobie z oporem i pozwolić sobie “czuć”
 • o 4 krokach, które pomogą puścić opór i otworzyć się na spotkanie z tym, co trudne

 

Czy ja też mam cień? O tym, jak rozpoznać swój cień w codziennym życiu

 • o tym jak rozpoznać cień w różnych aspektach swojego życia
 • o tym jak poszerzyć swoją tożsamość, by objąć cień, a nie w nim utkwić
 • o tym, jak sprawdzić, czy nie uciekasz od swojego cienia i jak się znieczulasz, żeby nie czuć
 • o wyzwalaczach jako skarbach, starej wersji ciebie i projekcjach

 

Ból w pracy z cieniem, jak otworzyć się na odczuwanie i puszczać emocje

 • o tym jak być z bólem
 • o tym jak poszerzać spektrum odczuwania
 • o tym jak puszczać emocje i odkrywać informacje, które za nimi stoją
 • o tym jak otulić siebie po pracy z cieniem i w czasie trudnych emocji

 

Krytyka i autosabotaż, jak objąć i wykorzystać energię, która Cię blokuje

 • o tym, kim jest wewnętrzny krytyk i autosabotażysta
 • o tym, jak czytać krytyczne myśli i autosabotaż oraz jak z tym pracować
 • o tym jak wewnętrzny krytyk może wspierać w pracy z cieniem
 • o tym jak wewnętrzny autosabotażysta może pokazać gdzie ukryta jest Twoja energia

 

Lęk przed ciemnością, czyli jak odważnie oswajać cień

 • o tym jak obejmować lęki, od czego zacząć
 • o tym, jak ważna jest kochająca obecność, gdy się boimy i jak się jej nauczyć
 • o tym, jak otworzyć się na nieprzyjemne doznanie lęku i je pokochać jako znak, gdzie potrzebna jest nasza uwaga, by odblokować miłość

 

Gniew, który wspiera proces pracy z cieniem

 • o tym jak nie bać się gniewu i jakie daje informacje
 • o tym jak prowadzić gniew do serca, żeby uaktywnić ogień, który pokazuje co jest dla nas naprawdę ważne
 • o tym jak gniew chroni przed czuciem bólu i zranienia
 • o tym jak gniew wspiera proces pracy z cieniem

 

Cień w związkach i bliskich relacjach

 • o tym, jak objawia się cień w naszych relacjach i co nam mówi
 • o tym, w jaki sposób projektujemy własne niedoskonałości na partnera
 • o tym, jak uzdrawiać cienie w relacjach

 

Budda i cień – buddyjska ścieżka integracji cienia

 • o tym, jak otwierać swoje serce, otworzyć się na wrażliwość i bezbronność
 • o 4 szlachetnych prawdach, jako podstawie nauk buddyzmu
 • o tym, czym jest prawdziwa dobroć, strach i nieustraszoność
 • o tym, czym jest szczere serce smutku i jak je przebudzić
 • o tym, czym jest czułe i osobiste doświadczenie, które rozbudza twoją prawdę

 

Jak medytować

 • o tym, czym jest “medytacja Shamatha” i jak budować w sobie siłę mentalną, stabilność i przejrzystość
 • o tym, jak dobrze medytować i pozwalać, aby materiał z podświadomości wyłaniał się organicznie
 • o punktach postawy, technice etykietowania myśli oraz o tym, jak prawidłowo oddychać
 • o postrzeganiu zmysłów i cieniu w naszej praktyce medytacyjnej, czyli gdy wyłania się cień…

Moduł 2

Identyfikacja ciemnego cienia (ukrytej strony osobowości, w której tkwi twoja moc, zranień, destrukcyjnych wzorców, pragnień, blokad), rozbrajanie ciała, akceptacja siebie, nawyki 2.0, zanurzenie się w swoje ukryte oblicza, samouzdrawianie i odkrywanie prawdy o sobie

Jakie narzędzia otrzymasz, czego się nauczysz i jaką zmianę przejdziesz w tym module?

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

4 tydzień

Moduł 3

W głąb cienia, uzdrawianie traum i trudnych doświadczeń, zmiana wzorców sytuacji i zdarzeń w twoim życiu, uzdrawianie projekcji, uzdrawianie obciążeń w relacji z rodzicami, transformacja świadomości i energii w ciele

Jakie narzędzia otrzymasz, czego się nauczysz i jaką zmianę przejdziesz w tym module?

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

4 tydzień

Moduł 4

Złoty cień, czyli odkrywanie Twoich talentów, praca z energią braku i zazdrości, integracja wewnętrznej prawdy i autentyczności, rozpuszczanie potrzeby kontroli, lęków i zmartwień, zaufanie do życia, uzdrawianie relacji ze sobą, innymi, finansami i przyjmowanie pełni swojego potencjału.

Jakie narzędzia otrzymasz, czego się nauczysz i jaką zmianę przejdziesz w tym module?

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

4 tydzień

Moduł 5

Przewodnicy duchowi złotego i ciemnego cienia, zwierzę mocy, odkrywanie, transformowanie blokad, zranień i traum, odkrywanie swojej mocy, piękna i autentyczności

Jakie narzędzia otrzymasz, czego się nauczysz i jaką zmianę przejdziesz w tym module?

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

4 tydzień

scratch

Autorzy kursu

Melanie Ryan

Melanie Ryan jest nauczycielką starożytnej mądrości i psychoterapeutką głębi, która naucza uzdrawiania i transformacji ciała, umysłu, serca i duszy. Od ponad 30 lat zajmuje się medycyną holistyczną i uzdrawianiem. Melanie jest absolwentką Fordham University School of Clinical Social Work and Clinical Research z 1995 roku. Pracowała z nastolatkami i dorosłymi, specjalizując się w leczeniu traumy i uzależnień. Posiada rozległe wykształcenie w zakresie mądrości przodków i duchowości. Jej misją jest przywrócenie duszy do psychoterapii. Melanie jest lekarzem duszy, szkoliła się w Grecji, ucząc się medycyny duszy Asklepian Dream Healing, aby leczyć PTSD u weteranów wojennych. Odbyła także intensywne szkolenia w Centrum Stosowanych Studiów Jungowskich w RPA oraz w Jung Association of Western Mass. Melanie podróżowała, aby uczyć się od szamanów z różnych linii. Szczególny wpływ wywarła na nią kosmologia i astrologia Majów, a także filozofie i umiejętności życiowe starszyzny Lakota i Lipan Apache. W latach 2013-2020 Melanie była właścicielką nagradzanego holistycznego centrum zdrowia w dolinie Hudson w Nowym Jorku. Jest ekspertem w dziedzinie wiedzy przodków i uzdrawiania, a także posiada dodatkowe szkolenie w zakresie: ziołolecznictwa, homeopatii, terapii regresji przeszłego życia, terapii traumy, leczenia uzależnień, jogi i reiki. W 2017 roku została formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. Wykorzystuje również psychologię Junga, jego koncepcje cienia i psycho-duchowe podejście do uzdrawiania i budzenia świadomości. Jest autorką metody „Golden Shadow”, integralnego podejścia do integracji cienia.

Natalia Gruchała

Natalia Gruchała – Terapeutka wielowymiarowa, Uzdrowicielka, Praktyk Access Bars, Access Energetic Facelift, Access Body, EMT (Energetycznej Terapii Manualnej) i Łagodnej Bioenergetyki (Dotyku Motyla i Brasilian Toe) Jej życiową misją jest wsparcie innych istot w procesie samopoznania, odzyskiwania mocy i odkrywania potencjału we własnym wielowymiarowym wnętrzu. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną i coachingową z tradycją duchową, szamanizmem, terapią dźwiękiem i technikami pracy z ciałem, tworząc obszerną bazę narzędzi holistycznej i wielopoziomowej pomocy i wsparcia dla swoich klientów. Jest osobą od urodzenia obdarzoną bardzo głębokim darem jasnoczucia oraz połączeniem ze swoimi duchowymi przewodnikami, którzy wspierają ją w jej osobistym rozwoju oraz na sesjach, które prowadzi. Niektóre zespoły przewodników, z którymi ma kontakt to zaawansowane istoty z wyższych wymiarów istnienia, dedykowane do pracy uzdrawiającej, z którymi połączyła się wraz z rozpoczęciem działalności terapeutycznej. Poza sesjami indywidualnymi, wspiera również pary (lub innego typu relacje) oraz grupy prowadząc ceremonie szamańskie, webinary lub nagrywając medytacje i procesy prowadzone. Jako nauczycielka i przewodniczka wspiera także wiele osób w procesie ekspansji ich świadomości, odkrywania i aktywacji osobistych darów, pogłębiania kontaktu z intuicją i czuciem oraz zaawansowanego rozwoju duchowego.

Główne korzyści, które możesz osiągnąć angażując się w ten kurs:

 • Nauczysz się samouzdrawiania integralnego i uwolnisz się od doświadczeń przeszłości
 • Nauczysz się rozpoznawać, obejmować i integrować swoje najciemniejsze i najjaśniejsze oblicza
 • Przejdziesz kilkadziesiąt podróży wewnętrznych, medytacji prowadzonych audio, ucząc się w praktyce różnych technik, metod i sposobów samouzdrawiania
 • Obudzisz do życia uśpione części swojej psychiki i swojego ciała, odkryjesz nową moc z nich płynącą
 • Zmienią się twoje relacje i związki miłosne (drastycznie), ponieważ większość problemów w relacjach to problemy z twoim cieniem
 • Zaczniesz więcej zarabiać, odkrywając swój złoty cień zaczniesz czerpać ze swojego potencjału, uwolnisz swoją moc, talenty, dary i swoje mistrzostwo tutaj w materii, staniesz się pewny siebie, ugruntowany 
 • Staniesz się bardziej ekspresyjny/a po tym, jak zaczniesz zaprzyjaźniać się z wszystkimi częściami swojej psychiki, dotychczas nieświadomymi bądź nielubianymi
 • Uwolnisz pomysły, kreatywność, twórczość, dziką, wyzwalającą energię, która umożliwi Ci tworzyć i wyrażać się w sposób pełny, prawdziwszy i autentyczniejszy
 • Zyskasz potężną moc wewnętrzną, zaczniesz wibrować w nowej jakości, reagować inaczej, budząc do życia dotychczas negatywne i wyparte siły w sobie, zaprzyjaźniając się z nimi, zamiast wypierać i walczyć, 
 • Odkryjesz praktyczne umiejętności i zmieniające życie perspektywy, które uwolnią Cię od ukrytych sił, wpływających na Twoje życie. Obudzisz swoją przenikliwość, moc i swoje prawdziwe “JA”.
 • Staniesz się bliższy sobie, jako człowiek, który zbadał już elementy swojej psyche, a zwłaszcza te, których świadoma jest bardzo mała część społeczeństwa
 • Po uświadomieniu sobie przyczyn swoich lęków poszerzysz swoją inteligencję emocjonalną oraz samowiedzę na temat tego skąd pochodzą dane wzorca
 • Nauczysz się kwestionować to w co wierzy Twoje ego, zapragniesz budować swoje życie na przekonaniach, które Ci służą
 • Otworzysz się na ludzi nie traktując ich jako chodzące zapalniki Twojej podświadomej frustracji, irytacji i gniewu
 • Staniesz się bogatszy wewnętrznie, wniesiesz w swoje środowisko swoją unikalną, prawdziwą energię, która promieniuje od wewnątrz i ma pozytywny wpływ na innych
 • uwolnisz się od fałszywych iluzji duchowości i nauk “guru”, którzy opierają swoje ideologię na idealizowaniu jednego bieguna, pomijając aspekty naszej prawdziwej natury, które są również ciemne i destrukcyjne.
 • Staniesz się bardziej spójny w swoich działaniach i słowach, a swoje poczucie moralności zaczniesz opierać na uznaniu naszej zdolności do zła, a nie na osądzie i fałszywym poczuciu świętości
 • Zrozumiesz lepiej swoje pragnienia i cele stając się w pełni integralną jednostką, szlifując swoje złote cienie i realizując się po mistrzowsku w materii
 • Zaczniesz żyć z mocą i odwagą bez lęku przed popełnianiem publicznych błędów. Przestaniesz żyć w poczuciu, że potrzebujesz coś udowadniać innym
 • Polubisz siebie. Bardzo!
 • Poszerzysz swoją perspektywę i zwiększysz swoje zasoby
 • Przestaniesz opierać swoją samoocenę na zewnętrznych warunkach i będziesz mniej podatny na krytykę
 • Zaczniesz przyciągać do swojego życia ludzi, którzy widzą w Tobie potencjał, dostrzegają w Tobie atuty, o których wcześniej nie wiedziałeś, że je masz
 • Dzięki zaprzestaniu wewnętrznej walki, dzięki połączeniu pozornie przeciwnych biegunów i zintegrowaniu w sobie dwoistości swojej psychiki zobaczysz siebie w całkiem nowym świetle
 • Będziesz mógł polegać sam na sobie, nauczysz się jeszcze lepiej dbać o siebie oraz rozgraniczać z czym chcesz się utożsamiać, a co już Ci nie służy.
 • Poznasz narzędzia, dzięki którym zmienisz swoje postrzeganie i ujrzysz mnogość wyborów, które podejmiesz przy pomocy świadomego wglądu, a nie na bazie podświadomych wzorców.
 • Poczujesz się wolny od wewnętrznego krytyka, nabędziesz umiejętność samoobserwacji i racjonalnej samooceny bez uruchamiania krytycyzmu i negatywnej postawy wobec siebie
 • Staniesz się wyrozumiały dla samego siebie, zrozumiesz i przekształcisz winę i wstyd
 • Staniesz się łagodniejszy wobec innych, widząc, że wszyscy ludzie mają dostęp do wszystkich możliwych potencjałów
 • Zdobędziesz większą elastyczność i otwarty umysł dzięki zobaczeniu swojego wielowymiarowego potencjału, zauważysz że nic nie musi się wzajemnie wykluczać
 • Rozprawisz się z lękiem przed pokazywaniem światu swojej prawdziwej twarzy, w pełni akceptując siebie zaczniesz wyrażać się na różne sposoby nie ograniczając się w niczym. 

Stań się zmianą, odkryj i ucieleśnij nieznane, wyparte, zablokowane i nowe cechy charakteru, talenty i ukryte zdolności. STAŃ SIĘ EWOLUCJĄ.

ZOBACZ KURS OD ŚRODKA

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć pełny podgląd

(przesuwaj palcem, lub naciskaj przycisk, aby przejść do kolejnego zdjęcia)

Oto dodatkowe materiały,
które teraz otrzymujesz BEZPŁATNIE:

BONUS 1#
Psychologia Transformacji - droga do wewnętrznej wolności

Terapeuta z ponad 40 letnim doświadczeniem połączył skuteczne nurty terapii, samodoskonalenia, duchowość i metafizykę.

BONUS 2#
Archetypowe prace wewnętrzne

Przełomowy program, który zmienia reguły gry w kreowaniu siebie, swojego życia, osobowości, zachowań, energii i sposobu bycia.

BONUS 3#
Pakiet 10 praktycznych
e-booków

Emocje od A do Z, Akceptacja, Ego - osobowość, Przywiązania, Pewność siebie, Samoocena, Asertywność, Intuicja, Projekcje, Ukierunkowana wyobraźnia, Pożądanie i pragnienia.

BONUS 4#
Modelowanie życia

Zrób porządek we wszystkich sferach swojego życia, przejdź proces identyfikacji i przemiany swojej życiowej filozofii.

BONUS 5#
15 minutowa konsultacja z terapeutką wielowymiarową

Natalia Gruchała - Terapeutka wielowymiarowa, Praktyk Access Bars, Access Energetic Facelift, Access Body, EMT (Energetycznej Terapii Manualnej) i Łagodnej Bioenergetyki (Dotyku Motyla i Brasilian Toe)

podsumowanie

GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Masz 7 dni na zwrot pieniędzy. Płacisz TYLKO WTEDY, gdy kurs spełni Twoje oczekiwania <3 

Jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań to w ciągu 7 dni możesz go zwrócić bez podawania przyczyny a my oddamy Ci wszystkie pieniądze. Nic nie ryzykujesz. 100% gwarancji satysfakcji. Wystarczy, że napiszesz na kontakt@cpnsgrow.pl, że rezygnujesz z kursu, a my po prostu odbierzemy Ci dostęp do platformy i zwrócimy pieniądze na konto. Masz na to dokładnie 7 dni od daty zakupu kursu.

Najniższa cena obowiązuje jeszcze przez: 

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Podsumujmy, co konkretnie otrzymujesz dołączając dzisiaj?

Ten kurs powstawał przez wiele miesięcy we współpracy wielu autorów. To głęboka praca terapeutyczna, która pozwala uwolnić blokady i odzyskać swój prawdziwy potencjał. Dołączając dzisiaj otrzymujesz:

Wartość tego kursu z wszystkimi bonusami:

4997 zł

Standardowa cena:

2997 zł

Promocyjna cena dzisiaj:

4997 zł
2997 zł

1997 zł

Dzisiaj oszczędzasz aż 1000 zł, nic nie ryzykujesz (7 dni na zwrot) oraz otrzymujesz 5 dodatkowych prezentów i dodatkowe 2 lata dostępu (dostęp aż na 3 lata!) 

Możesz zamówić także w ratach 0%

Kliknij baner poniżej aby zobaczyć ofertę ratalną

scratch

Zobacz komentarze osób, które już zaczęły pracę z pierwszymi procesami terapeutycznymi z kursu

scratch

Zobacz, co inni mówią na temat naszych kursów:

Nadal się wahasz? Zobacz kolejne opinie osób, które nam zaufały

Jeśli zaangażujesz się w ten kurs to:

 • odkryjesz przyczyny swoich głębokich, często nieświadomych blokad, zranień, zatorów energetycznych, powtarzających się schematów itd. oraz nauczysz się uwalniać od wszystkich tych obciążeń
 • nauczysz się pracować z cieniem, integrować swoje ciemne i świetliste energie, które również często mamy zablokowane
 • zaczniesz prawidłowo medytować i rozpuszczać blokady (poznasz różne rodzaje medytacji)
 • otworzysz swoje serce, uwolnisz się od bólu, zranień i blokad
 • prawdziwie zbliżysz się do siebie i nauczysz się uniwersalnych zdolności samouzdrawiania, które zostaną z Tobą na całe życie (medytacje prowadzone, audiobook, e-booki)
 • otworzysz się na głębokie odczuwanie i uwolnisz emocje, otworzysz swoją podświadomość i zintegrujesz swoje ciemniejsze oblicza
 • obejmiesz i wykorzystasz energię, która cię dotychczas blokowała i odkryjesz swoje dary, talenty, zdolności i mocne strony
 • uwolnisz się od lęku przed “ciemnością” i z odwagą będziesz stawać się coraz bardziej “pełną”, szczęśliwą osobą
 • nauczysz się pracować ze swoim gniewem, który chroni Cię przed czuciem i zranieniem
 • puścisz opór przed otwarciem się na organiczny proces samo-uzdrowienia i pracę z głęboko ukrytymi cieniami
 • nauczysz się wspierać siebie w tym procesie i staniesz się dla siebie kochającą obecnością, przyjacielem
 • nauczysz się pracować z cieniem w związkach i bliskich relacjach
 • nauczysz się pracować z cieniem metodami szamańskimi (praktyka + medytacje prowadzone/ procesy terapeutyczne)
 • nauczysz się jak pracować z cieniem metodami buddyjskimi (praktyka + medytacje prowadzone/ procesy terapeutyczne)
 • nauczysz się jak pracować z cieniem metodami psychologii współczesnej (praktyka + medytacje prowadzone/ procesy terapeutyczne)
 • i wiele, wiele więcej…

Co jeszcze zyskasz?

 • Połączenie z własną naturą i instynktami. Nie będziesz się już bał swojej dzikiej, pierwotnej, ludzkiej natury. 
 • Poczucie moralności oparte na uznaniu swojej zdolności do zła, a nie na osądzie i fałszywym poczuciu świętości.
 • Zrozumienie ludzi po tym, jak uzdrowiłeś swoje zniekształcające osądy, zobaczysz rzeczy takimi, jakimi są i to będzie wyzwalające
 • Wyrozumiałość dla samego siebie. Zmniejszysz poczucie winy i wstydu, gdy wiesz już, że „negatywne” elementy cienia są jedynie nierozwiniętymi konstruktywnymi cechami.
 • Pewność siebie, która wynika z głębokiego zaakceptowania siebie, poznania swoich zasobów
 • Emocjonalny spokój, przestaniesz walczyć z własną naturą i naturą innych.
 • Przemiana, wzrost, przebudzenie, autentyczność, samoakceptacja, poszerzenie perspektywy.
 • Integralność. Przebudzając swoją ciemną stronę i powołując ją do życia stajesz się całością.
 • Inteligencja emocjonalna. Współczucie wobec siebie i swojej historii.
 • Otwarty umysł. Poszukujesz już nie tylko tego co mogą zobaczyć twoje oczy, ale również wszystkiego czego nie sposób zobaczyć na pierwszy rzut oka.

FAQ

Zamawiasz kurs online. Po zakupie otrzymujesz na maila link i dane logowania do platformy CPNSgrow TV.  A więc już za chwilę możesz się zalogować.   Platforma jest dostosowana do laptopów, komputerów, tabletów oraz telefonów.  Na każdym urządzeniu będziesz mógł/mogła przerabiać kurs, słuchać nagrań i medytacji.  Jesteśmy także codziennie do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail; kontakt@cpnsgrow.pl  Masz 31 dni, aby przetestować kurs, w tym czasie możesz zwrócić kurs a my zwrócimy Ci pieniądze. Wystarczy, że napiszesz na naszego maila.

Tak, składając zamówienie, wpisz swoje dane do faktury. W panelu platformy możesz pobrać swoją fakturę. Możemy wysłać Ci ją także na maila.

Masz 31 dni, aby zwrócić kurs bez podawania przyczyny. Wystarczy, że napiszesz na kontakt@cpnsgrow.pl 

Wtedy odbierzemy Ci dostęp do platformy i zwrócimy pieniądze na Twoje konto bankowe. Nic nie ryzykujesz. 100% satysfakcji.

Poniżej znajdziesz formularz dzieki któremu możesz się z nami skontaktować. Alternatywnie możesz po prostu napisać na kontakt@cpnsgrow.pl

Masz pytania?

Poniżej możesz do nas napisać (odpowiemy w ciągu 24h)

Możesz mieć wspaniałe życie ale… Ono nie zbuduje się samo.


Dołącz do Integral Therapy & Shadow Work Program i przejdź swój proces autoterapii i samodoskonalenia