PREZENTUJEMY PAKIET NARZĘDZI, KURS, AUDIOBOOK I E-BOOKI:

pakiet_x5pluskom_mobile

TRANSFORMACJA RELACJI I INTYMNOŚCI ZE SOBĄ I INNYMI LUDŹMI:

(nieco niżej posłuchasz fragmentu audiobooka)

Kurs, e-book i audiobook:

Trening głębokich, intymnych relacji, skutecznej komunikacji i zdolności interpersonalnych 

+ 5 e-booków

według autorskiej teorii pól archetypowych Jamesa Harveya Scouta – pożądanie, pragnienia, przywiązania, wolność wewnętrzna, ego, projekcje psychologiczne, pewność siebie, samoocena, kształtowanie wizerunku, asertywność.

…które nieco niżej zobaczysz od środka.

Już od 29,90 zł!

To wyjątkowa okazja, aby zdobyć praktyczne umiejętności, stać się dobrym i szczerym rozmówcą, głęboko poznać siebie, uwolnić blokady i budować intymne, autentyczne relacje.

Autorzy kursu:

shepherd

Peter Shepherd – psychoterapeuta, autor książek i wielkich projektów rozwojowych, twórca, autor, mąż i dobry człowiek oraz

James Harvey Scout – wizjoner, autor, twórca teorii pól archetypowych i archetypowego programu transformacji

cwiczenia

Co dokładnie wchodzi w skład programu
“TOTALNA TRANSFORMACJA – JA W ŻYCIU I RELACJACH”

Kurs “Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja”
Pakiet 5 e-booków [Archetypowy model transformacji osobowości]

110 stron praktycznej wiedzy, mnóstwo praktycznych wskazówek, ćwiczeń i gotowych rozwiązań w modelu archetypowej transformacji osobowości autorstwa Jamesa Harveya Scouta, niezwykłego wizjonera, pisarza i odkrywcę. 

Nieco niżej przeczytasz fragmenty e-booków oraz dowiesz się, czego konkretnie się z nich nauczysz.

premiery

Zamów już dzisiaj i zacznij budować lepsze relacje

dlaczego
Dlaczego warto przerobić ten kurs?
Zobacz wstęp do kursu i posłuchaj co ma Ci do powiedzenia Klaudia na temat tego, w jaki sposób może on polepszyć jakość Twojego życia. Nagranie trwa 3 minuty. Zobacz, jakie problemy rozwiążesz i co może się zmienić w Twoim życiu.
audiobook

Posłuchaj fragmentu kursu w formie audiobooka  

Poświęć 7 minut i zobacz w jaki sposób nieświadome, uwewnętrznione i nierealne wymagania wobec siebie oraz przymus bycia “odpowiednim” wpływają na Twoje relacje – ze sobą samym i innymi ludźmi. Dowiesz się także jakie 3 czynniki stanowią podstawę dobrej komunikacji, jak działają oraz jak je rozwijać.

To tylko mała część tego co znajdziesz w pełnym audiobooku!

Wyobraź sobie, że przez 1 godzinę i 15 minut słuchasz na słuchawkach przyjemnego kobieco głosu, ucząc się umiejętności interpersonalnych i budowania głębokich, intymnych relacji. Słuchając tego kursu rozpoczynasz proces wewnętrznej przemiany!

audio_cw

Posłuchaj fragmentów ćwiczeń i procesów transformacji

Ćwiczenie audio: zestaw pytań

 45 minut niesamowitego procesu transformacji w którym Klaudia poprowadzi Cię swoim głosem zadając Tobie aż 68 głębokich pytań dotyczących różnych sfer Twojego życia. Po każdym pytaniu będziesz miał 30 sekund relaksującej muzyki medytacyjnej na wewnętrzne przemyślenia, nowe rozwiązania i wewnętrzne eksploracje. To ćwiczenie może całkowicie zmienić Twoje życie. Możesz słuchać je codziennie przed snem oraz w trakcie różnych czynności. To ćwiczenie nie tylko odkryje przed Tobą mnóstwo nowych możliwości i perspektyw ale także pomoże Ci na nowo rozbudzić kreatywność oraz znaleźć głębszy sens w Twoim życiu.

Już teraz posłuchaj tych 5 przykładowych pytań. Być może zainspirują Cię one i już dzisiaj je wykorzystasz! 63 kolejne już na Ciebie czekają w pełnej wersji kursu!

W audiobooku do słuchania samodzielnego znajdziesz te pytania także bez muzyki, gdybyś potrzebował przyswoić je w szybszym tempie.
Ćwiczenie audio: ćwiczenie z komunikacji

12 zdań, dzięki którym wyjdą na wierzch Twoje blokady i lęki w relacjach i intymnej komunikacji. Dzięki temu ćwiczeniu, które może nie być dla Ciebie wygodne, będziesz mógł zobaczyć i poczuć swoje blokady. Z każdym następnym odsłuchem będziesz mógł tworzyć nowe rozwiązania i coraz lepiej poznawać siebie z szerszej perspektywy.

Już teraz posłuchaj 4 przykładowych pytań. Być może coś Ci uświadomią! Nie przejmuj się, jeżeli nie będziesz znał/a odpowiedzi… Słuchając całego kursu odpowiedzi przyjdą same.

Ćwiczenie audio: dokańczanie zdań

13 intymnych zdań, które odkryją przed Tobą Twoją głębię oraz pozwolą Ci zrozumieć bardziej swoje prawdziwe potrzeby, pragnienia i to, co być może przez długie lata była tłumione. To ćwiczenie można wykonywać wraz z partnerem, pogłębiając intymność i wzajemne zrozumienie ale także samemu, aby bardziej poznać i zrozumieć siebie

Już teraz posłuchaj tych 2 przykładowe zdania. Być może zainspirują Cię one i już dzisiaj je wykorzystasz!

Ćwiczenie audio: rozmowa o seksie

Kilkanaście pytań i zdań, które odkryją przed Tobą Twój podświadomy stosunek do seksu oraz Twoją otwartość na rozmowy w tym temacie. Dzięki temu ćwiczeniu zlokalizujesz swoje blokady, pozwolisz sobie poczuć i uwolnić nagromadzone emocje, ból, lęk, gniew czy wstyd, zobaczysz skąd się biorą oraz zaczniesz tworzyć nowe rozwiązania i wypracowywać nowe, wspierające Cię podejście do tego tematu.

Już teraz posłuchaj 4 przykładowych pytań. Być może coś Ci uświadomią! Nie przejmuj się, jeżeli nie będziesz znał/a odpowiedzi… Słuchając całego kursu odpowiedzi przyjdą same.

Ćwiczenia audio: codzienne ćwiczenia świadomości

Są to ćwiczenia, które pomogą Ci wejść na nowy poziom świadomości i stać się nową wersją siebie. Już teraz posłuchaj pierwszego, podstawowego ćwiczenia, koniecznie wykonaj je teraz i staraj się wykonywać przez resztę dnia. Obserwuj efekty!

Ćwiczenia audio: ćwiczenia w parach

Znajdziesz tutaj 8 ćwiczeń w formie prowadzonych procesów, przeznaczonych do pracy w parach. Niektóre trwają po kilka godzin! Jeżeli masz partnera/partnerkę to będzie to niesamowita podróż pogłębiająca Wasze relacje. Posłuchaj poniżej początku jednego z ćwiczeń.

premiery

Zamów już dzisiaj i zacznij budować lepsze relacje

czego_sie_nauczysz

Zobacz fragment ebooka “Głębokie, intymne relacje i skuteczna komunikacja

Dzięki wersji e-bookowej będziesz mógł wydrukować sobie zawarte w kursie pytania (ponad 68 głębokich pytań, które zmienią perspektywę na Twoje życie) oraz zdania do dokończenia, które są cenną bazą samowiedzy na temat swoich pragnień, lęków i materiału do autoterapii. Wersja e-bookowa pozwoli Ci także przyswoić wiedzę w ciszy, kiedy nie będziesz mógł słuchać wersji audio.

jak_to_zrobic
Jakie ćwiczenia znajdziesz w ebooku i audiobooku? W czym i jak Ci pomogą?

Przede wszystkim, poniższe ćwiczenia otrzymasz w trzech wersjach, w ebooku, audiobooku dla singli, audiobooku dla par, przyjaciół, bliskich.

Być i zaakceptować to co jest
… z prowokacją
Otrzymywanie odpowiedzi na Twoje pytania
Zadawanie pytań
Pytania i odpowiedzi
Dokańczanie zdań…
Ćwiczenie komunikacji w relacji seksualnej
Nowy sposób bycia
Obserwator
Filmy

Kim jest autor kursu?

shepherd

Peter Shepherd

Założyciel Trans4Mind.com, które prowadzi z sukcesem od 20 lat. Autor książki, Psychologii Transformacji, (“Transforming The Mind”), (którą przetłumaczyliśmy na język polski w CPNSgrow) i “Daring to be Yourself”. Jest również twórcą i nadzorcą “ The Insight Project”.

“Po skończeniu szkoły zrezygnowałem ze studiów inżynierskich, bo chociaż jest to wartościowy kierunek wcale nie chciałem tego robić! Nauka budowania mostów była po prostu metaforą prawdziwego mostu, który chciałem przekroczyć, tego między światem fizycznym, a duchowym. Chciałem dowiedzieć się, kim lub czym naprawdę jestem, a następnie móc postrzegać prawdziwą osobę, która spogląda przez każdą z par oczu. Wiedziałem intuicyjnie, że ludzka tożsamość to znacznie więcej, niż mnie nauczono. Właśnie zrujnowałem swój pierwszy związek miłosny przez zazdrość, więc chciałem też dorosnąć – odkryć, jak kochać bez zaborczości i osądzania. Krótko mówiąc, naprawdę chciałem podążać ścieżką duchową, aby wypełnić swój cel na to życie. Dzięki temu przedsięwzięciu poznałem wiele idei i genialnych ludzi, a także wiele bocznych ścieżek, które prowadziły donikąd. Czasy wielkiego cierpienia i radosnej jasności. Ostatecznie odkryłem efektywne sposoby na odkrycie prawd, których szukałem wewnątrz mnie.

Ponownie odnalazłem swoją prawdziwą naturę – aspekt mnie, który jest częścią uniwersalnej świadomości, która jest czystą bezwarunkową miłością – moje połączenie z Bogiem, jeśli tak wolisz to nazwać. Teraz mogę dostrzec tę iskrę Boga w oczach każdego człowieka i mogę pomóc każdej osobie, która jest naprawdę zmotywowana do podążania tą ścieżką oświecenia.

„Tam, gdzie jest miłość, jedność istnieje w sposób naturalny; tam gdzie jest strach, brakuje zrozumienia i współczucia.” ~ Peter Shepherd

W tamtych czasach szybko zdałem sobie sprawę, że znajomość psychologii pomoże mi w zrozumieniu siebie i innych, więc przeszedłem szkolenie w zakresie psychoterapii racjonalno-emotywnej. Możesz pomyśleć, że nie ma to nic wspólnego ze ścieżką duchową, ale wręcz przeciwnie, uważam, że racjonalne myślenie jest niezbędnym uzupełnieniem filozofii ezoterycznej i mistycznej. Kontynuuję ten wymiar dzisiaj na siostrzanej stronie, Mind Development Courses, która kontynuuje pracę, którą wykonałem w latach 80. z Gregorym Mitchellem, poprawiając naukę, koncentrację, percepcję, pamięć i umiejętności komunikacyjne w celu zwiększenia efektywnej inteligencji.

W umyśle należy zachować porządek, więc racjonalność jest ważna; ale równie ważna jest uważność, która w ogóle nie wymaga myślenia, a nawet wymaga uspokojenia umysłu, aby być świadomym bycia obserwatorem – obserwatorem troskliwym i empatycznym – który jest świadkiem reaktywnych emocji oraz ich ukrytych myśli i interpretacji.

Kiedy faktycznie jesteśmy sobą, w pełni przytomni i świadomi chwili obecnej oraz nie mówimy do siebie żadnych kłamstw – w tym stanie przeszłość tak naprawdę nie wpływa na nas, ani nie pojawia się strach przed tym, co może przynieść przyszłość. Nasza uwaga jest ugruntowana przez obecne obiektywne środowisko, a nie zdominowana przez przeszłe wspomnienia lub przyszłe oczekiwania. Nasza wizja nie jest przesłaniana przez lęki. Widzimy naszą sytuację jasną, wolną od uwarunkowań i założeń, na których oparliśmy nasze życie. Jesteśmy wolni i zmotywowani do osiągania nowych, ekscytujących celów, które odzwierciedlają naszą prawdziwą wewnętrzną naturę i cele życiowe. Taki jest cel pracy na rzecz rozwoju osobistego.Mając doświadczenie jako psychoterapeuta przez kilka lat, pomagając ludziom rozwiązywać ich problemy i lęki, zacząłem bardziej interesować się świadomością i uważnością. Mogłem zobaczyć, jak psychologia łączy się z ideami filozoficznymi, na przykład buddyzmem, który interesował mnie od dzieciństwa. Wielki przełom nastąpił, gdy studiowałem psychologię transpersonalną – w tym prace Kena Wilbera, Assagioli i Petera Russella – która uczy, jak przekroczyć ograniczoną tożsamość zbudowaną na podstawie genetyki i wychowania, aby pomóc osobie zrealizować swój pełny wyjątkowy potencjał. Więc studiowałem to, a także pracowałem dla firmy zajmującej się rozwojem umysłu, która również miała wiele metod, aby pomóc ludziom iść do przodu w ich życiu.

Zrobiłem różne szkolenia i kursy oraz opracowałem własne metody. Włożyłem syntezę tej wiedzy do mojej książki Transforming the Mind (“Psychologia Transformacji” – polski tytuł książki), która stała się podstawą strony internetowej Trans4mind.

Pierwszym impulsem było swobodne dzielenie się. Czuję, że najbardziej fundamentalne prawdy są podsumowane w jednym zdaniu – cytacie Khurshed Batliwali – a jego prawda jest ekscytująca: „Zostaliśmy stworzeni przez miłość, miłość i miłość”. Sednem mojego przesłania jest robienie tego, co uważasz za słuszne, kierując się miłością. Uważam, że przekonania, które są jedynie wymysłem intelektualnym i nie mogą być obiektywnie potwierdzone tu i teraz, są jedynie rozproszeniem. Co więcej, przekonania i prawdy mają zupełnie inny charakter. Fundamentalne prawdy są naprawdę tak proste, ale głębokie, że słowa wydają się głupotą. Jednak dotarcie do prawdy nie jest takie proste ze względu na sposób, w jaki umysł uwarunkowany jest w tunele rzeczywistości, które dość skutecznie przesłaniają prawdę. Rozwiązanie tego problemu wymaga zdyscyplinowanego podejścia, które ma naukową obiektywność i metodę, ale także uznaje ogromne zasoby intuicji i rozeznania, które każdy z nas może nazwać inteligencją serca.”
czego_sie_nauczysz
Poznaj 5 e-booków, które pomogą Ci przetransformować siebie i swoje relacje:

Wypełnione praktycznymi wskazówkami, ćwiczeniami, metodami i gotowymi rozwiązaniami, proces autorstwa Jamesa Harveya Scouta, twórcy teorii pól archetypowych.

Archetypowy model transformacji zakłada, że możemy dowolnie modyfikować swoje interakcje z otoczeniem tworząc odpowiednie elementy w swoim polu archetypowym (myśli, emocje, obrazy, energię, ton, działania) oraz uwalniając te dysfunkcyjne.

Kiedy wszystkie nasze wewnętrzne zasoby działają pod wpływem intuicji i nie są zasilane/blokowane destrukcyjnymi wzorcami (nie rozładowanymi, dysfunkcyjnymi elementami pól archetypowych) jesteśmy szczęśliwi, pełni energii i spełniamy się w życiu.


W tych e-bokach odkryjesz całkiem nową perspektywę na swoją rzeczywistość, blokady oraz możliwe rozwiązania, które poprawią jakość Twojego życia.

Porządanie i pragnienia

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Przywiązania – węzły energetyczne

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

EGO – poznaj swoją osobowość

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Pewność siebie, samoocena, asertwność, wizerunek

Zobacz fragmenty + e-book od środka:

Projekcje psychologiczne

Zobacz kolejny fragmenty + e-book od środka:

Wybierz pakiet dla siebie:

premiery

Wybierz dla siebie jeden z 3 dostępnych pakietów:

PAKIET 1
Najniższa cena!

Kurs + 5 ebooków

Dostęp do nagrań z kursu oraz do ebooków otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę e-mail. Możesz pobrać je na dowolne urządzenie!

5 praktycznych ebooków:
Rozwiń opis ebooków i zobacz czego konkretnie się nauczysz: 
 • Dowiesz się czym naprawdę jest pożądanie w kontekście archetypowego modelu rzeczywistości, dzięki któremu masz ogromny wpływ na swoje pragnienia i pożądanie.
 • Poznasz dynamikę pożądania – trzy główne części oraz nauczysz się świadomie zarządzać tymi energiami.
 • Dowiesz się jakie są źródła powstawania pragnień, poznasz te wspierające jak i destrukcyjne, nauczysz się je identyfikować.
 • Dowiesz się dlaczego religia potępia pragnienia i jakie rzeczywiście problemy ono powoduje, co pozwoli Ci lepiej zarządzać swoim życiem
 • Przekonasz się, że pożądanie ma swoje cele, które są pozytywne i dowiesz się w jaki sposób wykorzystać to w swoim życiu
 • Poznasz techniki zarządzania pragnieniami i pożądaniem, dzięki którym uwolnisz te energie jeszcze bardziej, pozwalając sobie na ich większy przepływ w swoim życiu.
 • Dowiesz się czym naprawdę są przywiązania oraz jak ogromną rolę grają w Twoim życiu, poznasz archetypową perspektywę.
 • Dowiesz się jak powstają przywiązania
 • Zobacz w jaki sposób powstają blokady energetyczne i w jaki sposób nieświadomie próbujemy je rozładować w innych relacjach
 • Nauczysz się pozwalać, aby przywiązania same się neutralizowały, dowiesz się jak to zrobić
 • Zobaczysz w jaki sposób zarządzać tzw. „punktem widzenia” i obecnymi perspektywami przyjmując z otwartością różne perspektywy innych osób
 • Zobaczysz w jaki sposób zarządzać tzw. „punktem widzenia” i obecnymi perspektywami przyjmując z otwartością różne perspektywy innych osób
 • Poznasz całkiem nowe podejście do zmian i różnorodności, które jest oparte na cyklach archetypowych i które pozwoli Ci odetchnąć i otworzyć się swobodnie na zmiany
 • Nauczysz się bardziej ufać swojej ścieżce i życiu samemu w sobie. Odkryjesz nową perspektywę na swoje życie
 • Poznasz 11 głównych funkcji ego i bardziej zrozumiesz funkcjonowanie swojej osobowości
 • Poznasz 8 zalet rozwijania zdrowego ego i jednocześnie wskazówek, które pomogą Ci szlifować poszczególne części swojej osobowości
 • Poznasz 10 sposobów w jaki sposób rozwijać zdrowe ego, otrzymując mapę dzięki której będziesz mógł zweryfikować o jakie sfery możesz bardziej zadbać i je rozwijać
 • Dowiesz się dlaczego ego ma ograniczoną funkcję
 • Zobaczysz, że ego i dusza mogą się uzupełniać i współdziałać 
 • Poznasz iluzje pseudo-transcendencji 
 • Poznasz mity na temat ego oraz całkiem nowe podejście do tego tematu
 • Zobaczysz w jaki sposób niezdrowe i niezharmonizowane ego generuje destrukcyjne wymagania i odniesiesz to do swojego życia zyskując nową perspektywę na to, co jeszcze możesz bardziej rozwinąć
 • Czym naprawdę jest pewność siebie i jakie zapewnia nam korzyści?
 • Techniki rozwijania pewności siebie (6 praktycznych sposobów) 
 • Czym jest asertywność i jakie zapewnia nam korzyści?
 • Czym różni się agresja od asertywności i jak to zlokalizować u siebie? 
 • Techniki wzmacniania asertywności (12 praktycznych sposobów)
 • Czym naprawdę jest wizerunek/ obraz siebie?
 • Jakie korzyści czerpiemy z dobrze skonstruowanego obrazu siebie?
 • W jaki sposób rozwijamy swój wizerunek, identyfikując poszczególne cechy jako „my”?
 • Techniki kształtowania obrazu siebie/ wizerunku (5 praktycznych sposobów)
 • Czym jest poczucie własnej wartości?
 • Jakie korzyści czerpiemy z wysokiego poczucia własnej wartości?
 • Dlaczego poczucie własnej wartości nie jest całkowicie samo-generowane i bezwarunkowe?
 • Techniki wzmacniania poczucia własnej wartości.
 • Dowiesz się czym jest projekcja oraz jak bardzo wpływa codziennie na nasze życie
 • Poznasz jasne i ciemne strony projekcji, zobaczysz w jaki sposób i przed czym Cię chroni oraz w jaki sposób zniekształca Twoje postrzeganie i działania
 • Zobaczysz w jaki sposób projekcje są naładowane energią i jak to wpływa na Twoje relacje
 • Dowiesz się w jaki sposób rozpoznać własne projekcje, poznasz sprawdzony proces
 • Nauczysz się uwalniać od swoich projekcji i odzyskiwać prawdziwe, świadome spojrzenie na rzeczywistość
 • Nauczysz się rozpoznawać, że dana cecha została już zintegrowana i już jej nie projektujesz
229,90 zł

119,90 zł

Oszczędzasz 90 zł!

Kurs oraz e-booki otrzymasz już za chwilę na swojego maila.
PAKIET 2

Kurs (audiobook + audiobook dla par + ćwiczenia audio i prowadzone procesy z muzyką + ebook)

Dostęp do nagrań z kursu oraz do ebooków otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę e-mail. Możesz pobrać je na dowolne urządzenie!

129,90 zł
79,90 zł

Oszczędzasz 50 zł!

Kurs otrzymasz już za chwilę na swojego maila.
PAKIET 3
Kurs w formie audiobooka

Dostęp do audiobooka otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na swoją skrzynkę e-mail. Możesz pobrać je na dowolne urządzenie!

59,90 zł

29,90 zł

Oszczędzasz 30 zł!

Audiobooka otrzymasz już za chwilę na swojego maila.
FAQ
Dostęp do pobrania wszystkich materiałów z kursu otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia w mailu zwrotnym. System wyśle Ci kurs automatycznie więc koniecznie dobrze sprawdź swoją skrzynkę mailową!

W mailu zwrotnym, po złożeniu zamówienia otrzymasz dostęp do pobrania plików mp3 (materiały do kursu) oraz e-booki do pobrania w formie PDF (ebook).

Kurs możesz pobrać w folderze na dowolne urządzenie (telefon, laptop, tablet). Możesz słuchać go na spacerze, w aucie, przed snem lub w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Natychmiast! Od razu po złożeniu zamówienia sprawdź swoją skrzynkę e-mail. W wiadomości zwrotnej znajdziesz pliki do pobrania.