Stań się dla siebie terapeutą i uzdrowicielem, otrzymaj kilkadziesiąt skutecznych narzędzi do wewnętrznej przemiany, 80 medytacji prowadzonych audio, audiobooki i e-booki. Integracja psychologii współczesnej, buddyzmu i szamanizmu. Oczyść podświadomość i osiągnij wewnętrzne mistrzostwo dzięki integralnej pracy ze złotym i ciemnym cieniem – Twoim podświadomym, jeszcze niezrealizowanym potencjałem. Właśnie trwa przedsprzedaż i premiera! Zobacz, co dzisiaj dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Widzisz tą stronę i specjalną ofertę ponieważ zakupiłeś/aś u nas e-booki. Dziękujemy Ci za zaufanie. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swój potencjał samouzdrawiania, to na tej stronie możesz zamówić pierwszy w Polsce tak kompleksowy kurs samouzdrawiania poprzez integrację cienia. 

Właśnie trwa przedsprzedaż, premiera i black friday! A więc mamy dla Ciebie rabat aż -70%! To wyjątkowa okazja, aby dołączyć w najniższej cenie i otrzymać dożywotni dostęp do platformy i wszystkich nagrań! 

PREMIERA I PRZEDSPRZEDAŻ 

SHADOW WORK PROGRAM – uwolnij swój podświadomy potencjał, zmień swoje życie przez pracę z nieświadomymi częściami siebie 

+ PLATFORMA CPNSGROW TV

Kurs, który nauczy Cię uwalniać się od nieświadomych, wypartych, wewnętrznych blokad i części Ciebie, które są strażnikami do Twojej samorealizacji, spełnienia, szczęścia i najgłębszego potencjału. 

Powodują ból, sprawiają, że nie jesteś do końca szczęśliwy/a, że czegoś Ci brakuje, kręcisz się w kółko, doświadczasz tych samych sytuacji, czujesz blokady w jakichś sferach życia, nie czujesz się spełniony/a i nie realizujesz w życiu misji swojej duszy. 

Wszystko to cienie, które czekają, aż je odkryjesz i uzdrowisz.

Jeżeli to czujesz, chcesz zanurkować głęboko w tajemnice swojej duszy, zbliżyć się do siebie jak być może nigdy dotąd. 

Jeżeli chcesz odkryć prawdziwe przyczyny swoich niepowodzeń oraz odzyskać swoje prawdziwe powołanie, otworzyć się na radykalną szczerość i ścieżkę transformacji osobowości poprzez integrację złotego i ciemnego cienia, serdecznie zapraszamy.

ZOBACZ KURS OD ŚRODKA

Kliknij play (od 40 sekundy pokazujemy wszystkie lekcje)

Dzisiaj w ramach przedsprzedaży i premiery otrzymasz 4 wyjątkowe prezenty! (więcej informacji znajdziesz w dalszej części strony)
I jeszcze dzisiaj możesz zacząć z nami zarabiać! Tak, przygotowaliśmy unikalną ofertę i wiele niespodzianek.
scratch
Otrzymasz:
Ponad 80 nagrań audio/medytacji prowadzonych, które nauczą Cię praktycznych umiejętności samouzdrawiania, uwalniania się od przeszłości, zranień, traum, blokad, emocji w ciele (psychologia współczesna, buddyzm, szamanizm), odkrywania swoich darów, talentów, zdolności i mocnych stron oraz transformacji 94 cech charakteru.
3 wyjątkowe e-booki: “Shadow Work Program”, “Zeszyt ćwiczeń – psychologia współczesna, szamanizm, buddyzm”, “Transformacja cech charakteru”, które są skarbnicą praktycznej wiedzy na temat samouzdrawiania i integracji ciemnego oraz złotego cienia, napisane przez 3 autorów, prawdopodobnie pierwsze w Polsce, tak kompleksowo wyjaśniające praktyczne zagadnienia ciemnego i złotego cienia.
audiobook
Audiobook, dzięki któremu będziesz miał w jednym miejscu całą wiedzę na temat samouzdrawiania i integracji osobowości&duszy poprzez transformacje ciemnego i złotego cienia.
Dożywotni dostęp do platformy VOD, na której znajdziesz wszystkie medytacje prowadzone, e-booki i audiobooki. Dzięki temu, zawsze będziesz miał/a pod ręką to, czego najbardziej w danym momencie swojego życia będziesz potrzebował/a.
Połączenie duchowości i psychologii z zarabianiem pieniędzy. Przygotowaliśmy wewnątrz platformy specjalny program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać 200 zł za każdą osobę, która dołączy do kursu z Twojego polecenia.
4 wyjątkowe prezenty(tylko teraz w ramach przedsprzedaży). Dodatkowy kurs o wartości 999,90 zł, certyfikat uczestnictwa w kursie, -20% do Szkoły Intymności, program finansowy i edukacyjny CPNSgrow TV business affiliate
Połączenie psychologii współczesnej, buddyzmu i szamanizmu. Współautorka kursu, audiobooka i e-booka “Shadow Work Program”; Melanie Ryan, spędziła ponad 10 lat ze starszyzną Majów w Gwatemali i przekazała nam wiele ćwiczeń i podróży szamańskich. Jest ona także formalnie upoważniona do nauczania w linii Shambhali założonej przez Chögyam Trungpa Rinpocze, tybetańskiego mistrza z linii Kagyü i Nyingma. My, idąc dalej, z duchem postępu, całą wiedzę Melanie syntezujemy do medytacji prowadzonych, aby nauczyć Cię integralnego samouzdrawiania. Wszystko masz już w sobie. To tylko czeka na odkrycie. I tym się zajmiemy w tym kursie.
scratch
Oto czego się nauczysz: